Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Klára Veselá a Stanislav Braniš   svatební album

klarves  •  41 fotek  •  16. únor 2008, v Plzni, Region Plzeň

Jaká byla svatba:

Po ročních intenzivních přípravách jsme se i my konečně dočkali a dne 20. 07. 2007 si řekli své "ANO". Byl to opravdu okouzlující den. I počasí vyšlo, přestože to tak pár dní před naší svatbou vůbec nevypadalo. Ale nakonec bylo nádherně a my mohli mít obřad v zahradě, přesně tak, jak jsme si to vysnili. Škoda jen, že ten pohádkový den tak rychle utekl. Naštěstí nám ho naše skvělá paní fotografka zvěčnila, a tak si ho můžeme kdykoli připomenout :)
Děkujeme našim báječným přátelům a rodině, že s námi prožili tento výjimečný den. Také se sluší poděkovat všem našim dodavatelům, kteří nám pomohli vykouzlit vše dle našich představ. A v neposlední řadě bych chtěla moc poděkovat svému báječnému manželovi za to, že se mnou měl trpělivost během příprav a že byl tak okouzlujícím ženichem.
Jak se říká, vše musí jednou skončit, aby mohlo začít zase něco nového. A tak i náš krásný svatební den skončil a my se zase posouváme o krok dál v našem životě, kdy místo svatby, pro změnu plánujeme miminko. Tak nám prosím držte palce, ať nám to vyjde tak, jako vyšel náš svatební den :)
zametáme střepy pro štěstí :)
Zametáme střepy pro štěstí :)
Láďa Ghitan s kolegou Láďou byli skvělí baviči :)
Láďa Ghitan s kolegou Láďou byli skvělí baviči :)
náš novomanželský taneček
Náš novomanželský taneček
večerní "pařba"
Večerní "pařba"
s mojí družičkou
S mojí družičkou
s mojí svědkyní
S mojí svědkyní