Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Kateřina Šimonová a Jaroslav Brom   svatební album

katkaajara  •  16 fotek  •  12. črc 2010, ve Vlašském Dvoře v Kutné Hoře, Region Kutná Hora

Jaká byla svatba:

Bylo to nádherné, ale máme pocit, že se nám to jen zdálo, protože to rychle uteklo.

Šaty: Svatební salon Styl - Andrea Brožová, Nové Dvory - spokojenost, šaty byly nádherné, čisťounké a voňavé, všem se líbily (hlavně ženichovi - byl z nevěsty úplně paf :-D )

Oblek: OP Prostějov - oblek byl skvělý, i když šev u kalhot nevydržel ženichovi taneční kreace, jak jsme si doma v noci všimli, v kalhotách je díra jako vrata :-D

Dort: Cukrárna u Kraba Kutná Hora (pobočka Čáslav), dort byl vynikající (vlastně ještě je, protože byl obrovský), i cena byla super - doporučujeme.

Kytky: Květinářství "U Beků" nádhera, škoda, že bylo takové horko, že kytka na autě nevydržela a slunce jí úplně sežehlo. Obrovský dík patří slečně Šárce Zelené, která se podílela na výrobě květin, květiny osobně dovezla a ještě vyzdobila nevěstino auto. Díky!!!

Cukroví: Velký dík patří mamince nevěsty, která zařídila napečení veškerého cukroví.

Slané pečivo: Díky babi!!

Hostina: Restaurace "U Karbanů" Přítoky - doporučujeme!!! Pěkně jsme si pošmákli, jen jsme funěli, báječná kuchyně jako od maminky. Ochotný přístup a pan Karban je opravdu profesionál. Personálu děkujeme za neuvěřitelnou výdrž, bylo úmorné vedro a hosté měli nekonečnou žízeň ;-)

Foto: Svatební foto Vidrna Kolín - uvidíme ve čtvrtek ;-) Jinak s fotografem spokojenost, i přes šílené horko vydržel :-D

Kadeřnice: Lenka Jiroutová - super

Nehty: Ivana Kolembářová, JEANNETTE SALON, Čáslav - spokojenost

Kosmetička: Žaneta Radinová, JEANNETTE SALON, Čáslav - spokojenost také (i přes přívaly slz a potu make-up vydržel)

Rodina: Především bychom chtěli poděkovat svědkovi nevěsty a jeho přítelkyni, kteří naší svatbě obětovali spoustu času a nervů. Postarali se o organizaci svatby, ozdobení aut, tombolu (všichni hosté byli nadšení), rozvoz hostů (Šárka), kulturní vložku (Honza :-D). DĚKUJEME, MÁME VÁS RÁDI!!!!
Dále bychom chtěli poděkovat rodičům za obrovskou podporu, prarodičům za svatební dary a za to, že i přes neuvěřitelné horko vydrželi, svědkům Markétě a Honzovi, že nám naše rozhodnutí odsvědčili, švagrovi Pavlovi, že se postaral o odvoz ženicha na obřad a rozjížděl večerní zábavu, Honzíkovi, že nafotil neuvěřitelných 386!! fotek - díky Honzi, máme úžasnou památku - jsou to opravdu nádherné fotky, našemu synovi Jakubovi, vydržel s námi pařit, až do konce. DĚKUJEME!

Ještě bychom chtěli poděkovat všem přítomným hostům (kamarádům): Pavlíně a Davidovi (Davide díky, byl jsi výborným parťákem pro našeho syna), Míše a Ondrovi, Marušce a Stevovi (Maruško - díky za úžasnou hru na saxofon a zajištění kapelky - byli super), Mahčovi, Honzovi, Evě a Tomášovi s Járou, Monice a Láďovi s Márinkou. Díky lidičky za to, že jste přišli a že jste oslavili s námi tuto významnou životní událost.

Pokud jsme někoho zapomněli zmínit, nebylo to úmyslné, ještě pořád máme hlavu v oblacích...:-D

Nevěsta Katka a ženich Jára.

Kytička
Kytička
Poslední za svobodna :-D
Poslední za svobodna :-D
před obřadem
Před obřadem
podpis
Podpis
my tři
My tři
se svědky
Se svědky
venku na nás čekala prácička (díky Honzo a Šárko)
Venku na nás čekala prácička (díky Honzo a Šárko)
jde nám to
Jde nám to
máme to za sebou
Máme to za sebou
před restaurací
Před restaurací
upřímné překvapení
Upřímné překvapení
pravá
Pravá
knedlíčková
Knedlíčková
krájení dortu
Krájení dortu
raut
Raut
kamarádi
Kamarádi