Po třech letech známosti jsme se rozhodli zpečetit náš svazek. Máme zamluvený termín 13.7.07 v pravé poledne v Síni Libeňského zámečku. Svatební oběd a večírek se koná v Motelu u Krbu. Šaty už mám vybrané - salon Adina P7. Ženichův oblek již visí ve skříni - oděvy GRANT. Na zkoušku účesu jdu 15.5. Líčit mě bude Sabina, takže se moc těším, že si jí také užiju. Bude to pěkně v teple domova. Výzdoba svatební tabule je v barvě vínovo-růžovo-bílá. Jmenovky na stůl si vyrobím a nadepíšu sama - už je mám vymyšlené. Svatební oznámení jsme si vyrobili, pozvánky na večer i na hostinu také - většinu už máme roznesenou. Dort ještě nevím, ale určitě budou i medovníky. Koláčky a mimideserty má za úkol najít a ozkusit moje maminka. Prstýnky jsme si vybrali a vyrobí nám je zlatnictví pana Mádra - sám pan Mádr. Zasedací pořádek - hotovo. Rozpis lidiček do aut - hotovo. Svatební oběd, přípitek i raut hotovo. Kapela, fotograf i kameraman VSE HOTOVO - to byla největší dřina, ale povedlo se naprosto dle mých představ!!! Huráá.
Už mám konečně boty!!! Doporučuju obchod Střevíce a více... ve Spálené ulici v Praze 1. Chce si to ale počkat na zboží. V sobotu máme sraz s květinářkou, abychom si řekly představy. Jedno je jisté: bude růžovo-bílo-vínovo-červeno nebo tak nějak zkrátka. Svědci už kravaty mají ve skříni:-)
V pondělí 23.4. první zkouška svatebního líčení se Sabinou. 17.5. zkouška účesu u Martinky - vlasy fakt nevím co s nimi:( ...Zkouška líčení proběhla na jedničku s hvězdičkou. Sabinka trefila všechno hned napoprvé.
Tak teď už si to snad budu jen užívat....

Omlouvám se všem kdo tu uvidí svůj nápad, jak tak brouzdám a ukládám tak si nepamatuji od koho je co,takže mi nebude vadit, když si půjčíte něco ode mě.

Všem nevěstám pevné nervy a hlavně nadhled:-)

HOLKY TAKY MÁTE NĚKDY TAKOVOU RADOST, KDYŽ SE VÁM POVEDE SEHNAT PĚKNĚ Z TEPLA OBÝVÁČKU NĚCO CO BYSTE SHÁNĚLI VĚČNOST?
MOHLA BYCH SE TÍM NORMÁLNĚ ŽIVIT:-))))