Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Jaruška a Lukáš   svatební album

jaruska123  •  51 fotek  •  23. črc 2011, Konopiště, Region Benešov

Jaká byla svatba:

Svatba byla KRÁSNÁ, jako asi pro každou nevěstu, NEZAPOMENUTELNÁ díky všem přátelům, kteří s námi v náš velký den byli a hlavně taky KRÁTKÁ, protože jsme nestihli spoustu věcí, které jsme stihnout chtěli... (jinak jsme ale stihli dost příjemných a krásných věcí) :))

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Katka Jochová - Nedoporučuji - vše bylo jinak než zněla domluva, fotografka úplně bez nápadu, navíc z fotek jsme zklamáni - profesionální fotky mají vypadat jinak
Hostina Restaurace Rychety Uhříněves - Skvělé jídlo, skvělé víno, nádherně nazdobená svatební tabule, zkrátka vš, na čem jsme se domluvili klaplo na jedničku - děkujeme hlavně personálu, který se o nás hezky staral a také paní Kristýně Ježkové za její organizaci, vše bylo super.
Svatební auto Kamarád Marek - Děkujeme za půjčení krásného auta a tobě Máro veliké díky za svezení vevěsty, tatínka a svědkyně Pippy :)))
Svatební oznámení Můj nejúžasnější manžel - Krásné, jednoduché, výstižné oznámení, který dělal můj úžasný šikovný manžel :))
Dorty Paní Blanka Lupomeská - Bříství - Našla jsem si její blog na internetu a viděla ty nádherné dorty, které dělá, takže paní blanka byla jasná volba a dort zklidil maximální úspěch a byl vynikající :)))
Koláče Cukrárna Klánovice a paní z Louňovic
Svatební šaty Svatební salon Tiziana Říčany - Šaty - moje první, které jsme zkoušela a byla to láska na 1.pohled, sedly jak 2.kůže, takže to byla jasná volba :)) Navíc tyto šaty sklidily veliký úspěch. Salon moc doporučuji, paní moc milá, ochotná, šaty i všechny ostatní věci byly čisté a voňavé,
Ženichův oblek Sarar
Podvazek pro nevěstu Svědkyně Karolínka
Účes Markéta Machová - Franck Provost - Nejlepší kadeřnice světa na společenské účesy (každoročně češe miss, festival v K.Varech, modelky a monoho jiných). Markéta je výborná kamarádka, která umí dokonale svoji práci - maximální spokojenost a vřele doporučuji, díky Markét, cítila jsem se skvěle!! :))
Svatební prsteny Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Maximální spokojenost - vše bylo přesně dle domluvy, termín dokončení přesně v dohodnutý den, milá obsluha, doporučejeme
Květiny Paní Renata Jebavá - Krč - Nádherné kytky, super cena, paní moc milá, ochotná a šikovná, vřele doporučuji
None
None
None
3
None
1
...a jde se na to :))
1...a jde se na to :))
None
1
None
1
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
1
None
1
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
3
None
None
None
None
None
2
None