Tak jsme se rozhodli. Žádná romantická žádost o ruku nebyla, ale upřímně řečeno, já ani žádnou nečekala. Bylo by to možná krásný, ale nebyl by to Trpaslík (nemá povahu na velká gesta). Tak jsme se prostě rozhodli, že příští léto je to pravé. A je to!!
A protože nám dlouho trvá než se o něčem dohodnem a rozhodnem, začala jsem radši hned.
Prázdniny jsou už za polovinou, oslavili jsme 6 výročí a já začínám být nervózní. Trpaslík slíbil, že v září začnem plánovat spolu.
A máme říjen. Naplánováno ještě skoro nic není, ale máme povoleno od starostky, že nás oddá v zahradě u Skleněné vily. Náš sen.
Tak termín už máme jasný a pevně stanovený - 26. 6. 2010.
Kamarád profesionální kameraman a skvělý fotograf nám to slíbil nafotit!
Restaurace vybrána, zbývá zamluvit - zatím máme čas, i na matrice se divili, že rezervujem termín tak brzo. Je to malé město a ještě menší městys, tak co chceme. Snad to všechno dobře dopadne. Máme 8 měsíců do svatby!
13. 11. v pátek potvrzena restaurace U Bohuslavu v Čelákovicích.
22. 11. koupen talířek na prstýnky, na řadě je červený písek.
25. 11. rezervována a zaplacena záloha za kapelu Duo Alex a Nikol - nejsou z těch levnějších, ale to utáhnem. Loni a letos je měli na dvou svatbách v mém okolí a slyšela jsem jen to nejlepší.
7. 1. 2010 Po vánocích rozjetá další aktivita. Objednány úžasné šperky, koupený červený dekorační písek pod prstýnky. A právě teď jsem zaplatila zálohu na svatební cestu. Skotsko budiž nám souzeno :)
13. 1. dorazil náhrdelník a naušnice - ty jsou sice jiné, ale hodí se, takže SUPER. Dnes večer zřejmně schůzka se mojí bývalou sbormistriní a profesorkou na gymplu, která souhlasila, že mi sbor(kde ještě někdy zpívám) zazpívá na obřadu. Objevila jsem obchůdek se svatebními botkami ve Spálené, fotky maj i na netu-super:)
18. 2. 2010 objednány prstýnky ručně vyráběné v ateliéru moon and moye. Můj z bílého zlata a přítelův z oceli.
3. 3. 2010 zítra jdu vyzvednout oznámení vlastního návrhu. .... Květinářství zařídí maminka - kamarádi kamarádů někde na Černém Mostě.... Dneska taky razíme za švadlenkou, konečně se dostane na moje šaty, hurá!
4. 3. 2010 OZNÁMENÍ doma, teda zatím v práci - a už je to zase víc jistý.
13. 3. Látka na šatičky koupená, ještě krajkoví, ale žádné se nám nelíbilo:( Švadlenka ale něco vymyslí.
25. 3. 2010 PRSTÝNKY doma:) - nádhera.
3. 5. koupena čelenka, kravata pro ženicha a taky punčochy (nejdřív je vyzkouším a pak si pro jistotu koupím i druhé:))
V sobotu 8. 5. jdu na 1. zkoušku šatů:)
Objednávka na dort udělána + další sladké. Ten dort bude úplné kouzlo, každé patro jiné... mňam:)
Sobota 15.5. podařilo se nám koupit oblek, v O P Prostějov a ve slevě a k tomu hned košili. A ještě jsem ušetřila, protože to ženich dostane jako dárek k narozeninám, které má příští týden:)
24.5. koupila jsem si botičky... ušetřila jsem... u Daichmana
31.5. podvazeček a košíčky na výslužku ze svatebního ráje