Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Iveta Frydrychová a Tomáš Červený   svatební album

iweettka  •  39 fotek  •  13. črc 2010, v zámecké zahradě Ctěnice, Region Praha

Jaká byla svatba:

Náš svatební den byl úžsný, dokonalý, přesně podle mých představ až na pár nepříjemností to vyšlo vše dokonale a všichni jsme si to užili:-)
Ráno od 7 mě začala líčit nejlepší vizážistka Jitka Hrubá:-) děkuji, potom se vrhla na maminku a cca v 8:30 mi začala dělat nejkrásnější účes na světě:-)
V půl 10 mi volala paní ze Ctěnic, která má na starosti přípravu svatebního dne, že jim kleknul kůň a že hledají náhradu, měla jsem jet totiž kočárem! Ale naštěstí vše dopadlo v pořádku a koník se našel:-)
v půl 11 se nám ale ztratil pejsek, to už jsem byla nalíčená i učesaná! Pejsek se ale také našel, ale až v 5 hodin odpoledne! takže jsem se pomalu ani nechtěla vdávat:-) ale nakonec vše dopadlo v pořádku a bylo to nádherné!
Ve 12:00 jsme odjížděli z Líbeznic v průvodu! Ženich mě neviděl, takže jsem nastoupila do auta, na konci průvodu a odjeli jsme směr Ctěnice! počasí se nám vyvedlo, tak jsem byla moc spokojená!
Obřad začínal ve 12:30 a všichni byli nastoupeni před altánkem a vyhlíželi nevěstu:-) já jsem přijela s tatínkem v kočáře jako správná princezna:-)
pak šlo vše jako po másle, ženich se málem rozbrečel, když mě viděl a všem se to moc líbilo!
po obřadě bylo klasické focení a focení s kamarády a přátely!

Svatební den byl úžasný a myslím si, že nebyl krátky, jak všechny nevěsty říkají! mě se to moc líbilo a užila jsem si to moc a moc!

Svatební místo: Zámec Ctěnice (Praha - Vinoř)
Hostina: restaurace pod Vinořským zámkem (Praha - Vinoř) - velmi příjemná obsluha!
Svatební výzdoba a dekorace: Svatební obchůdek (Praha- Pankrác)
Svatební kytičky a autíčka: kamarádka Markétka s maminkou květinářství na Vrábí Brandýs nad Labem
Svatební koláčky: babičky a cukrárna Čakovice
Svatební dort: cukrárna Hovorčovice
Svatební šatičky: salon delta v Mostě - doporučuji všem nevěstám, nejlepší výběr a ochota personálu, ne jak v Praze! Velmi spokojená jsem byla!
Svatební prstýnky: značka Retofy!

rodinka
Rodinka
takhle mě unesli:-)
Takhle mě unesli:-)