Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Ivona a Andrej   svatební album  vybrali jsme

ivona83  •  60 fotek  •  21. kvě 2011, Region Praha

Jaká byla svatba:

PROSÍM, NEKOPÍRUJTE SOUKROMÉ FOTKY DO SVÝCH PŘÍPRAVNÝCH ALB. JESTLI VÁS NĚCO ZAUJME, POUŽIJTE FUNKCI KOLEKCE. DĚKUJI!

Doporučuji dodavatele:

ORGANIZACE: Svatební agentura Báječná svatba

O naši svatbu se staraly čtyři sympatické koordinátorky - Světlana, Bára, Lucie a Gabriela. Zatímco ony zajišťovaly a hlídaly všechny rezervace a objednávky u dodavatelů, já jsem si mohla nerušeně vymýšlet dekorace a zevlovat na Beremese. Agentuře vděčím za hodně - kromě celkové organizace a trpělivosti při ubytovávání maďarských hostů také za výběr míst obřadu a hostiny a volbu spolehlivých dodavatelů.

MINI DEZERTY: Cukrárna Saint Tropéz

Původně jsem mini dezerty nechtěla, máme přece svatební dort. Mini zákusky a makronky ze Saint Tropéz jsou však dokonalost sama - nejen, že vypadají lákavě a reprezentativně, ale jsou i neskutečně dobré.

PAGÁČE: Vinohradská pekárna

Ženich si usmyslel, že chce na svatbě maďarské pagáče (mini sýrové pečivo). Jenže kdo je v takovém množství upeče a navíc podle receptu Andrejovy maminky? Měli jsme domluvenou srbskou restauraci Luka Lu, která nakonec odmítla. Koordinátorka Lucie musela dva dny před svatbou obvolat šest pekáren, než našla svolného pekaře, který pagáče upekl, aniž by měl čas si je předem vyzkoušet. Ale ženich uznal, že byly moc dobré.

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Pavlína Jarošová - Pavlínka je nejlepší! Čím víc nejrůznějších fotek vidím, tím víc si cením jejího čistého fotografického stylu, který dle mého názoru zůstane moderní a nadčasový.
Hostina Velká klášterní restaurace - Skvělá volba! Od guláše přes jehňátko až po pizzy měli všichni hosté boule za ušima. Vedle toho neměli v restauraci žádný problém s výzdobou, i když to znamenalo sundat ze zdí obrazy a květiny, a vydrželi s námi až do pěti do rána.
Dorty Erhartova cukrárna - Dort byl krásný podle představ a ještě lépe chutnal (dvě patra byla s vanilkovým krémem a malinami, jedno čokoládové).
Koláče Erhartova cukrárna - Maminka se mě nedávno ptala, odkud že byly ty koláčky, že je dávala ochutnat známým a prý se mnohli utlouct. To je myslím dostatečně výmluvné.
Šaty pro družičky Thread (Shopbop) - Sehnat čtvery stejné šaty pro družičky s různou postavou, aby slušely všem, byl opravdový oříšek. Ke všemu jsem si přála, aby ladily s mými svatebními šaty. Nakonec jsem objevila tyto a i přes vyšší cenu jsem za ně byla moc ráda. Vynikají barvou, střihem a materiálem, který opravdu lichotí všem.
Svatební šaty NUANCE fanclub | přidejte se - Návštěva pražského salonu Nuance patří k mým nejoblíbenějším svatebním zážitkům. Teprve zde jsem si naplno uvědomila, že se vdávám, a díky jejich šatům se začala neskutečně těšit. Milý, osobní a profesionální přístup.
Make-up Simona Bártová - O Simoně tady na Beremese bylo napsáno už mnoho pochval a já mohu jen souhlasit. Měly jsme spolu dvě zkoušky, protože jsme měly obě jiný náhled na to, jak bych měla vypadat. Nakonec jsem ale musela dát za pravdu Simoně a dneska se dokonce snažím líčit tak, jak jsem od ní pochytila :-)
Účes Petra Pánková (Salon Jet Set) - Petra tvoří se Simonou dokonalý tandem. Kromě toho, že mě krásně učesala, nás také zachraňovala při zapínání šatů. Z účesu sice později vylétávaly pinetky a vylézaly neposlušné pramínky, ale já si na uhlazený styl stejně nepotrpím.
Květiny Jan Komzák (Květinový klub) - Milý člověk a dokonalý profesionál! Když nesehnal anemonky na holandské burze, jel pro ně ve tři ráno na Slovensko.
Výzdoba Andrea Beranová (Marianne Bydlení) - Během nákupu dekorací mi došlo, že potřebuju někoho schopného a kreativního, kdo je hezky naaranžuje. Nezapomenu na moment, když jsem pak poprvé vstoupila do restaurace a spatřila tu změnu. Práce Andrejky (a opět floristy) mi svou nádherou doslova vyrazila dech!
Hudba DJ Oldřich Burda + maďarská cimbálovka Úrja - Skvělá kombinace! Cimbálovka hrála venku na terase, zatímco DJ to roztáčel uvnitř v restauraci, takže si každý přišel na své. Měli jsme i videodiskotéku a ke konci karaoke, zkrátka moc povedená party ;-)
Zásnubní prsten pro nevěstu Dior Mimioui
Svatební prsteny Tiffany & Co.
Popůlnoční šaty Shoshanna (Shopbop)
Ženichův oblek Hugo Boss
Bižuterie Nadri (Nordstrom)
Obuv Kate Spade (Bellissima Bridal Shoes), Paul Smith (Asos) a Melissa (Asos)
None
22
None
4
None
63
None
5
None
10
None
12
None
13
None
8
None
3
None
2
None
33
None
11
None
2
None
5
None
9
None
1
None
1
None
2
None
3
None
4
None
1
None
1
None
3
None
2
None
11
None
None
4
None
1
None
None
1
None
2
None
None
None
8
None
3
None
2
None
3
None
1
None
None
1
None
1
None
None
4
None
3
None
2
None
None
1
None
None
None
5
None
None
None
4
None
1
None
14
None
7
None
4
None
Snědla jsem dort k výročí... :) (Foto: Pavlína Jarošová, make-up&vlasy: Hana Čihánková)
23Snědla jsem dort k výročí... :) (Foto: Pavlína Jarošová, make-up&vlasy: Hana Čihánková)
Timea, 20. 7. 2012
19Timea, 20. 7. 2012