Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Iveta a Karel   svatební album

ivetaslivova  •  6 fotek  •  4. srp 2012, Liblice, Region Mělník

Jaká byla svatba:

Svatba byla krásná, nádherná, kouzelná, prostě vše bylo skvělé. Všem se to moc líbilo a my jsme si to s ženichem taky skvěle užili. Jenom to vše hrozně rychle uteklo, až to byla škoda, že to nebylo na víc dní!

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Iva Mažgútová profesionální fotograf - Fotografka byla fakt super, měla úžasné nápady a jsem hrozně zvědavá na další fotky, zatím máme jen ochutnávku, ale stojí za to :-)
Civilní obřad Zámek Liblice - Svatba na zámku byla podle mých představ, vše bylo nádherné a proslov oddávající byl taky moc krásný, ani jsem nečekala, že to bude tak hezké celé :-)
Hostina Zámek Liblice - Slavnostní oběd a dort jsme měli také na zámku, prostory restaurace stály za to a navíc většina lidí říkala, že nic tak dobrého ještě nejedli :-)
Hostina Hotel Ludmila, Mělník - V Ludmile v LocaLu jsme měli odpolední a večerní oslavu, jídlo i prostředí bylo výborné, vše skvěle připravené. Ani se mi nechtělo druhý den odjet :-)
Ubytování Hotel Ludmila, Mělník - Ubytování bylo krásné, jen škoda, že jsem nestihla vyzkoušet tu vířivku...
Svatební auto Mercedes Benz zapůjčen od MB Tech - Mercedes byl nádherný, pravé luxusní svatební auto, hned bych ho chtěla mít doma a ženich se v řízení opravdu vyžíval :-)
Svatební šaty Salon Sofia - Šaty byly nádherné, opravdu jsem se cítila jako princezna a všichni koukali, jak mi to sluší a jak krásné mám šaty :-)
Účes Lucie Volmuthová - Kadeřnice (a vizážistka v jedné osobě) byla moc šikovná a ochotná mě už od 6h ráno česat a líčit a výsledek stál za to! http://www.domacikadernictvi.estranky.cz/
Dorty Svatební dort - Medovník originál - Svatební medovník byl krásný a hlavně neskutečně dobrý, rozhodně to stálo za to a ta cena byla také více než slušná http://www.medovnik.cz/dorty-fotogalerie-zdobeni.html
Hudba DJ Dan Hampl - DJ hrál skvěle, což se líbilo všem, pro každého něco zahrál a všichni byli spokojení, mě se líbil nejvíc první tanec a pak později diskotéka :-) A ta cena byla taky hodně dobrá, rozhodně všem doporučuji! Případně kontakt na něj: DHampl@email.cz
Novomanželé v obřadní síňi
1Novomanželé v obřadní síňi
Na zámku
1Na zámku
Na zámecké posteli
Na zámecké posteli
Přistála na mě beruška
Přistála na mě beruška
Večerní přípitek
Večerní přípitek
zámecká restaurace v Liblicích
Zámecká restaurace v Liblicích