Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Iris a František   svatební album

irisdelee  •  117 fotek  •  9. zář 2017, Region České Budějovice

Jaká byla svatba:

Tak holky.. máme to za sebou.. byl to naprosto nepopsatelný zážitek.. Do poslední minuty byla z mé strany nervozita nulová, ale jak člověk přijel před kostel a viděl, že těch milion lidí je tam kvůli nám dvěma začal se klepot v mých rukou a srdci nezastavitelně stupňovat.. Tak začnu od začátku... :)

Náš velký den jsem plánovala více jak půl roku sama od začátku až do konce, díky tomu, že čekáme mrňouska a já jsem dnes na přelomu šestého a sedmého měsíce jsem měla času více než dosti tak jsem do příprav chtěla zaplout sama.. :)
Měla jsem od začátku jasnou představu.. Přála jsem si mít obřad s obrovským kouzlem a povedlo se.. Není to dlouho co mému manželi zemřela maminka, která byla silně věřící a přes vážné nemoci stále věřila ve svého syna a v boha.. Věřila, že jí bůh nedovolí odejít a nechat tu takového užasného muže jejího života samotného, bohužel se tak, ale stalo a dodnes pořád cítím ve své blízkosti jejího ochranného ducha. Byla to úžasná žena a dala mi úžasného syna. Dokonce svého života ji budu vděčná a za něj děkovat. Přála jsem si, aby byla s námi.. Hudbu pro příchod Fanouška jsem nechala zahrát na smyčcový orchestr vedle oltáře a byla skvostná.. Pro jeho příchod hrála úžasná Hallelujah, maminky nejoblíbenější.. Přála jsem si, aby hudba nahradila její přítomnost a dovedla syna k oltáři. Nechala jsem udělat její medailon a Fanouškovi ho připla na sako, aby mohla být s námi...
Z mé strany mě neuvěřitelně bolelo, že nemůže být se mnou má milovaná babička, která byla též neuvěřitelně věřící a okouzlující žena. Není dne, kdybych na ní nemyslela, proto i já jsem jí chtěla mít sebou v podobě medailonu na svatební kytici, kterou jsem celou dobu pevně držela, jako bych svou babičku držela za ruku.. Ona a má maminka milovaly píseň Ave Maria.. ta zazněla při příchodu mém, kdy jsem si šla k oltáři pro manžela.. Babička a já jsme měli společnou píseň, kterou jsme si zpívávaly, když jsem byla malinká.. píseň zní.. slyšíš jak zvoní a ta zazněla u našeho slibu, neuvěřitelně mi vnikly vzpomínky do srdce, že mé oči to zalilo slzavým údolím.. ale u toho nejdůležitějšího, kdy jsem se odevzdávala svému manželi byla jedna z mých nejbližších se mnou..

Něco málo k průběhu dne..
Jako správná nevěsta jsem se nechala od rána do obřadu rozmazlovat.. Dojela jsem si ke kadeřnici, poté se vrátila domů to už na mě čekala má kamarádka kosmetička, která mě úžasně nalíčila a začali dojíždět fotografové a kameramani. Nebylo u mne více hostů, přála jsem si naprosté utajení, aby mě všichni spatřil až v kostele před oltářem.. Své mamince, která kolem mě od rána poletovala jsem připravila nádherné překvapení. Poprosila jsem, aby šla dolů na zahradu a otočila se zády ke mě.. já pomaličku za ní přišla a viděla jsem naprosto nepopsatelný pohled, kdy ona mě spatřila poprvé ve svatebním. Předala jsem jí dar pro maminku, kdy jsem nechala do skla 3D laserem vmalovat mě, když jsem se narodila a ona mě drží v náruči a ted, kdy jsme mne doprovázala na přehlídce. Poděkovala jsem jí za vše.. Strašně rychle ten čas utíkal a fotografové a kameramani se přesunuli do našeho bytu, kde se připravoval můj ženich a láska mého života.. A já čekala celá nervozní doma, protože jsem pro něj připravila obrovské překvapení. Fanoušek měl vždy svou rodinu ve svých kamarádech a přátelích.. Kamarádi by se pro něj rozdali a on pro ně, má s nimi úžasné vztahy.. a já ho nechala po celou dobu v myšlence, že na něj budou všichni čekat před kostelem.. At dorazí pouze se svým řidičem a sestrou, která u něj celé ráno byla a pomáhala mu. V této myšlence i on sám zůstal.. a společně s přáteli se mi podařilo pro něj udělat překvapení v podobě obrovského špalíru z aut, která si pro něj přímo před vchod našeho bytečku dojela.. Neuvěřitelně kolona z aut troubila a Fanoušek nevěřícně z balkonu pohleděl a milion svých přátel uviděl nemohl uvěřit a musel se cítit taaaak krásně! Bylo to famozní.. O špalíru pro ženicha se bude věčnost povídat.. Fanouška mi všichni přivezli do kostela, usadili se a za již zmíněné hudby přišel ženich do popředí a čekal na mne.. já dorazila úplně jako poslední.. Kamarádka s manželem mi uzavřeli kostel já vystoupila z auta, připravila se a když jsem začala slyšet hrát svou hudbu Ave Maria pomalu se začínali otevírat dveře a já pomaličkým krokem ke svému manželi k oltáři přicházela.. plakala jsem jak malá, takové ty slzy štěstí.. bylo to neuvěřitelné!!!!! Obřad celý byl famozní, farář byl jiný jak ostatní.. měl strašně moc srandy v proslovu, hudba živá hrála tak dokonale.. lidé si odnášeli neuvěřitelné pocity a my?? O nás nemluvím.. tak začala naše úžasná pohádka splněných snů..

Po obřadě jsme se přesunuli na focení a natáčení se na Hluboké na zámku, poté jsme se napapali na Závlahách kam dorazila rodina a přátelé a celý den byl v neskutenčně úžasném duchu plném radosti, štěstí, srandy.. no zkrátka dokonalosti! Jídla a pití bylo tolik, že by nás mohlo být třikrát tolik.. No zkrátka vše do detailu proběhlo tak jak mělo a já hudbou v kostele a vypuštěnými holubicemi do nebíčka pro ty dvě jsem mnohokrát v myšlenkách děkovala za to, že mi poslaly do cesty tak úžasného muže a manžela...
by Bunny Art Photography - Markéta Marková
By Bunny Art Photography - Markéta Marková
Bunny Art Photography - Markéta Marková
Bunny Art Photography - Markéta Marková
Bunny Art Photography - Markéta Marková
1Bunny Art Photography - Markéta Marková
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None