Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Petra a Standa Šindelářovi   svatební album

freep  •  50 fotek  •  4. lis 2007, v Kynžvartu na zámečku, Region Karlovy Vary

Jaká byla svatba:

Krásné! Nezapomenutelné! Připadala jsem si jako princezna ze snu. I když od rána by se to tak říct nedalo,naspali jsem jen 2 hodiny,díky výzdobě stolů kterou jsme připravovali do časného rána.Nezvládli bychom to bez pomoci mých kamarádů Aničky,Elišky,Míry a mnohých dalších,kterým moc děkuju:) Jen mě mrzí,že se svatby neúčastnila má sestra,která měla vážné důvody.
Ale bohužel jsem se zklamala v mojí nejlepší kamarádce,která svatbu odřekla a měla být můj svědek.

Vše ráno začalo tím,že nás zvonkem probudila kosmetička,kterou jsem sehnala na poslední chvíli,tímto jí moc děkuju za trpělivost,kterou se mnou měla a za její ochotu,protože se mnou po ránu to nebylo vůbec lehké,ještě cestou ke kadeřnici kam jsme samozřejmě přijeli taky pozdě mi bylo špatně:( Pak se ale vše srovnalo a bylo mi fajn. Je to taky hodně z nervozity a nevyspání. Cestou od kadeřnice jsem se stihla pohádat z květinářkou,která nám zdražila nehorázně kytky a vůbec nás na to neupozornila. Hosté se pomalu sjížděli a bylo super že nečekali v našem bytě,jelikož máme 1+1,ale byli na parkovišti a zdobili auta. Paní kosmetička mě ještě dolíčila a začalo oblékání a focení a kamerování kamarádkou Káťou a jejího táty,kteří tam byli pohotově přítomni už od začátku,díky nimž budou skvělé fotečky a video,díky moc:))) A pak už se jelo,nevěsta jela poslední,aby jí nikdo neviděl(kromě kámošky která mne oblékala)
Na zámeček se jelo něco přes hodinu,šaty už začínali pomalu tlačit:) co by ale nevěsta kvůli kráse neudělala. Při příjezdu na zámeček mě schoval jeden pán ze zámečku v takové krásné vetší komůrce plné obrazů,nechtěla jsem aby mě někdo ze svatebčanů zahlídl. A vyšlo to. K oltáři za hry varhanů mě vedl táta a všichni udiveně koukali a musim říct že pochvalovali jak mi to sluší:) Stáník(můj manžel) mi předal kytičku,kterou jsem také poprvé viděla. Poté přišel oddávající a my si řekli ano a dali velkou pusu.Bylo to krásný! Uronila jsem i pár slz. Poté jsme vyšli uličkou,kde nám házeli kvítky. A dál se šli fotit do velkého sálu-romantika zámečku,kam směli jen novomanželé. Byl tam i zájezd turistů,kteří na nás volali a přáli nám štěstí,prostě skvělí.
A pak jsme už společně odjeli autem do Ostrova u Karlových Varů,kde byla připravena hostina, a samozřejmě naše výzdobička.Hostitelka byla skvělá -rozbila talíř a přála nám štěstí,byla moc vstřícná, byl to útulný sklípek-restaurace,který jsme měli po dohodě pronajmutý. Manžílek mě přenesl přes práh a donesl mě až ke stolu. Následovalo krmení polívčičkou,přednes přípitku mojí svědkyní(byla odvážná),dále sólo novomanželům,krájení úžasného dortu,který jsem dostala jako dar z práce. Po delší zábavě jsme se ještě rozhodli pro focení v nedalekém parku,které navrhl náš fotograf a máme z toho úžasné fotečky a video a kde mi mladej soukromě sundal podvazek. Vše jsme oba já a ženich zvládli skvěle.
Vdávala bych se znovu (samozřejmě se stejným manželem),je to skvělý pocit a nezapomenutelný zážitek a všichni kolem jsou šťastní a hlavně MY:) Vzpomínáme na to pořád. Prostě jsem si připadala jak princezna v pohádce. Moc krásná byla i naše svatební cesta do Egypta,kterou jsme si dali měsíc a půl poté:)))

SVATEBNÍ ŠATY ,KYTKA NA AUTO-půjčeny v salonu Orchidea,Karlovy Vary-Rybáře,šaty krásné,velký výběr,přístup celkem ušel, pouze když jsem nechtěla závoj,měla jsem svůj vlastní a místo toho jsem si za tu cenu vzala kytku na auto ,tak to byl to docela problém,přitom jsem tam volala hned druhý den:(
Závoj nevěsty- zakoupen na inter.stránkách http://www.svatebniatelier.cz/pro-nevestu/zavoje/100/1 perfektní jednání,vyhoví prakticky v čemkoliv,závoj jsem chtěla v jiné délce-ihned mi ho upravili a zaslali do 2 dnů!
OBLEK ŽENICHA-zakoupen v Interspar,Karlovy Vary-výhodné ceny
VÝZDOBA STOLŮ(plátky růží,ozdoby,svíce) http://www.svatbadekor.cz/?p=productsList&iCategory=27&sName=Pericka,-platky-ruzi vše přišlo v pořádku,dokonce mi volali že jeden svícen je naštíplý a že mi ho dají zdarma a k tomu ještě gratis 1x plátky růží:)
Svatební víno s fotkou : http://www.svatebni-shop.net/index.php?act=viewProd&productId=142 vínka jsou celkem roztomila,ale ta fotka nic moc-udělaná ledabyle
SVATEBNÍ DORT: zdarma od firmy(jsem zaměstnancem) PEKOSA CHODOV s.r.o.,Chodov u Karlových Varů, byl moc dobrý,každé patro jiné(kokos,čoko,ořech) a byl obrovský!
SVATEBNÍ CUKROVÍ A KOLÁČE: vlastní -cukroví pekla maminka,koláčky a větrníky já s kamarádkou.
RAUT - vše perfektně připravil náš kamarád-kuchař(bylo to moc hezky připravené a dobré,velký výběr:)
HOSTINA HOTEL MYSLIVNA,Ostrov nad Ohří- vřele doporučuji,moc ochotná a milá majitelka,jídlo bylo výborné, měli jsme dohodnut pronájem vinárny,kde jsme si přinesli vše vlastní-jídlo,veškeré pití,cukroví,dorty. Kde jsme byli sami.Super! Výhodné ceny-vše lze dohodnout.
KYTKA NEVĚSTY,svědkyně,maminek a kytka na stůl -NEDOPORUČUJI- Květinářství v Chodově u Karlových Varů (z druhé strany potravin Tipo) -kytka moc pěkná ale bohužel také drahá,což nebylo dohodnuto,měli jsme předběžnou cenu,ale ve svateb.den když pro ni jel svědek ženicha chtěli o 1500 kč více!!!!! na to nám řekla že to nemůže dopředu vědět kolik to bude stát,a že když se mi to nelíbí tak to můžu vrátit! hlavně nám to řekla ve Svateb.den!
PRSTÝNKY-Zlatnictví Aleš Vrbka,na Čerťáku,Dol.Drahovice,Kar.Vary- přístup milý,dobré ceny,výběr vše bylo tak jak jsme chtěli

u stoletého dubu
U stoletého dubu
ranní líčení
Ranní líčení
jak se dostat do šatů
Jak se dostat do šatů
přívešek
Přívešek
v celé kráse
V celé kráse
družička nácvik na nevěstu
Družička nácvik na nevěstu
sos vázání kravaty
Sos vázání kravaty
auto nevěsty
Auto nevěsty
auto ženicha
Auto ženicha
maminka s ženichem
Maminka s ženichem
tatínek nevěsty
Tatínek nevěsty
už svoji:)))
Už svoji:)))
velký krásný sál
Velký krásný sál
bič a chomout
Bič a chomout
pán a paní ze zámku
Pán a paní ze zámku
socha lásky
Socha lásky
vlastní růžová výzdoba:)
Vlastní růžová výzdoba:)
dortík každé patro jiné
Dortík každé patro jiné
detail dortíku
Detail dortíku
první novomanželský taneček:)
První novomanželský taneček:)
přáníčka a dárečky
Přáníčka a dárečky
dáreček od svědkyně-bačkůrky a sper..e
Dáreček od svědkyně-bačkůrky a sper..e
ženich a svědek za bárkem
Ženich a svědek za bárkem
a slavíme:ú
A slavíme:ú
rautík mňam
Rautík mňam
zase rautík:o
Zase rautík:o
v parku
V parku
podvazek :o)
Podvazek :o)
vyznání lásky:)
Vyznání lásky:)
Bye bye
Bye bye
náš miláček Ťapinka
Náš miláček Ťapinka
náš miláček Ferdík
Náš miláček Ferdík
svatební cesta Egypt
Svatební cesta Egypt
hotýlek
Hotýlek
náš kámoš:)
Náš kámoš:)
u pyramid
U pyramid
sluníčko nad pyramidou
Sluníčko nad pyramidou
sfinga s pyramidou
Sfinga s pyramidou
oběd na nilu
Oběd na nilu
pláž
Pláž
korály
Korály
manžílek  v bazénovém bárku
Manžílek v bazénovém bárku
tak a frčíme dom
Tak a frčíme dom