Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Eva Somrová a Jaroslav Slavík   svatební album

esomrova  •  29 fotek  •  11. zář 2006, V Budyni nad Ohří, Region Litoměřice

Jaká byla svatba:

Super. Doporučujeme zopakovat kažých pět roků.:-)) Nemohla jsem si vybrat lepšího, romantičtějšího, šarmantnějšího a spolehlivějšího ženicha.....berte to s rezervou, protože předchozí větu psal on sám.

Nevěsta byla nej.............

Ačkoliv jsme měli obřad až ve 12.30 a přípravy začaly už v osm hodin ráno téměř jsme nestíhali-kadeřnice, vizážistka, falešná nevěsta, focení, výzdoba aut a čas utekl jak voda. Svatební obřad v Budyni nad Ohří se všem velice líbil a to nejen kvůli krásnému prostředí, prostornému nádvoří, ale i díky úžasné paní matrikářce a panu starostovi. Navíc jsme nebyli nikým rušeni, protože vodní hrad v Budyni přesto, že je nádherným místem není často navštěvovaný turisty.
Pak už nás čekalo focení na nádvoří a v přilehlém okolí hradu, v parku ctěnického zámku nacházejícího se nedaleko Čakovic, kde se konala svatební hostina v areálu hotelové školy.
Jídlo bylo výborné a zábava až do pozdních ranních hodin (málem jsme prošvihli svatební noc). A nakonec i ta byla nezapomenutelnááááááááááááááááá.

p. Fymanová-Líbeznice. Paní Fymanová připravuje krásné květinové vazby a dekorace. Navíc je to velice příjemný, ochotný a přátelský človíček.

loučení s rodiči
Loučení s rodiči
už jsem našel tu pravou
Už jsem našel tu pravou
a jsme připraveni vyrazit
A jsme připraveni vyrazit
s družičkou a mládencem
S družičkou a mládencem
a ty taky Bobiko
A ty taky Bobiko
obřadní síň Budyně nad Ohří
Obřadní síň Budyně nad Ohří
jako dvě hrdličky
Jako dvě hrdličky
a už jsme svoji
A už jsme svoji
no comment
No comment
na zdraví
Na zdraví