Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Simona Lískovcová a Marcel Pavliš   svatební album

esminka  •  48 fotek  •  10. črc 2007, kostel sv. Václava Děčín, Region Děčín

Jaká byla svatba:

Svatební den vyšel jako na objednávku. Co se týče počasí, tak od rána se kabonilo, ale kolem druhé hodiny, v době posledních příprav, sluníčko vykouklo a usmívalo se na nás až do večera. Všechno dopadlo tak, jak mělo. Požehnání od rodičů proběhlo sice se slzičkami, ale zvládli jsme to. Jízdu kočárem od rodičů do kostela jsme si sice užili, ale nervozita z obřadu nám to mírně kazila. Samotný obřad v kostele byl jedna báseň. Bylo to dojemné, důstojné, krásné. Pan farář moc moc hezky povídal, my jsme si slíbili věrnost před bohem a najednou už z nás byli novomanželé....Z kostela nás koníčci opět odvezli, tentokráte na hostinu, kde jsme se veselili a slavili až do samého rána. Celý den jsme si užili a za to patří velký dík mimo jiné všem níže jmenovaným:

Svatební šaty: moje - Svatební salón Tery v Ústí nad Labem. Moc moc příjemný personál, šatičky jedna báseň, super přístup. Marcelovy šaty - Svatební salón Nevěsta, Praha 4, taktéž moc vstřícné slečny i velmi příjemné ceny, děkujeme.

Hostina : restauraci Za Větrem patří ohromný dík. Jídlo bylo delikátní, personál moc příjemný a ochotný a panu majiteli Procházkovi speciální díky za ochotu, příjemné vystupování a bezchybné zajištění celého dne. Pokud ještě někdy budeme něco slavit v restauraci, tak jedině zde.

Hudba: B - Plus - z hudby jsem měla obavy, jelikož jsme měli česko-polskou svatbu, tak aby se polákům líbila a nejen že líbila, ale byli nadšení. Nešlo netančit, na parketu se neustále někdo kroutil. Děkujeme za moc moc příjemnou zábavu.

Svatební účes: kadeřnictví Veronika, Boletice nad Labem. Paní kadeřnice se se mnou trápila 3 hodiny, jak na zkoušce, tak na ostro, neuvěřitelná trpělivost:-)!A výsledkem byl dokonalý účes, který vydržel perfektně až do rána, a vydržel by i déle!Děkuji!!!

Líčení: Kadeřnictví Anna, Neštěmice - speciální díky paní Kulhánkové za super nalíčení, které přetrvalo až do rána v bezchybném stavu a to mě prosím olíbalo celé příbuzenstvo:-)!!!

Svatební dort: cukrárna Café Dlask, Varnsdorf, děkujeme za nejen nejhezčí svatební dort na světě, ale i za nejchutnější svatební dort na světě. Měli jsme to pro něj sice 40km tam a 40km zpět, ale stálo to za to. Lepší dorty než v Café Dlask Varnsdorf jsem ještě nejedla, a to jsem jich už jedla dost:-)

Svatební kytice a květiny: květinářství Hanka, Tesco Děčín. Má kytice vydržela úplně všechno, i házení svobodným svatebčankám, byla moc krásná, maminky měli podobné, korsáž bezchybná, a květiny do kostela braly dech. Děkujeme!

Kočár s koníčky: pan Řehák, Chlum u Děčína, koníčci si daly, vezli nás velikou dálku, ale statečně to všechno zvládli, díky úžasnému kočímu, děkujeme i za svatební dar - podkova bude už co nevidět viset na čestném místě. Díky panu Řehákovi byl zážitek ze svatebního dne o 100% intenzivnější.

Náš odvoz, krasavci, co?
Náš odvoz, krasavci, co?
Rodiče nám požehnali, jde se na věc :-)
Rodiče nám požehnali, jde se na věc :-)
Nastupovat do kočáru s šatama s obručí není legrace
Nastupovat do kočáru s šatama s obručí není legrace
V kostele
V kostele
Nevěsta:-)
Nevěsta:-)
Novomanželé
Novomanželé
Polívčička byla vynikající
Polívčička byla vynikající
Taneček s panem farářem
Taneček s panem farářem
Hostina
Hostina
Krájení dortíku
1Krájení dortíku
Dortík nejen krásný, ale mooooc dobrý
Dortík nejen krásný, ale mooooc dobrý
Tančilo a slavilo se až do rána
Tančilo a slavilo se až do rána
První taneček
První taneček