Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Michaela Doležalová a Oldřich Jirsa   svatební album

escabarajito  •  48 fotek  •  14. srp 2009, ve Viničním altánu v Praze 2, Region Praha

Jaká byla svatba:

Náš den byl váš krásný. Nervozita byla jen minimální. Počasí vyšlo na jedničku s hvězdičkou a neměnila bych nic. Pár karambolů bylo jako když mi praskla naušnice, nebo při odjezdu do altánu měla teta píchlý kolo, ale i to se zvládlo. Jediné na co bych si příště dala pozor, abych měla fotky s rodičema a babičkama a tak. To se z nedopatření neudělalo, ale jinak to byla famózní svatba se vším všudy, hlavně s lidma kteří nás mají rádi a kteří jsou důležití pro nás. Zábava byla taky skvělá, takže NÁŠ SVATEBNÍ DEN BYL SENZAČNÍ a určitě na něj budeme rádi vzpomínat.

FOTKY: manželé Eva a Jarda Günterovi. Bezchybné, senzační, profesionální i spontánní. Fotky jsou překrásné a jejich přístup je naprosto skvělý, mají neotřelé nápady, jsou milí, energičtí a dodávali celému focení dynamiku a jiskru. Obzvlášť Evička svým temperamentem z nás vymámila gesta a postoje, díky nimž vznikly tak nádherné fotky. takže VŘELE DOPORUČEJEME FOTOGRAFY GÜNTEROVI a ještě jednou MOCKRÁT DĚKUJEME.
OBLEČENÍ: šaty nevěsty, stejně jako závoj, boty, rukavičky a bižuterie svatební salon Alessandra, ženichův oblek byl od Blažka, boty Baťa, košile a kravata Magic Helena
DORTY: nejúžasnější svatební dort, krásný, chuťově fantastický dodala cukrárna FISHR v pražských dejvicích
KOLÁČKY: svatební koláčky doporučuji objednat v cukrárně KAMEL na Francouzské ulici v Praze. Byly velmi chutné, křehké, náplně nešizené a skvělé ceny
KVĚTINY: vázala kamarádka, rekvizitářka Dita LÖFFELMANNOVÁ
HUDBA: DUO ALEX, Alex i Nicol byli oba velmi profesionální, zpívali fantasticky a hosty bavili do časných ranních hodin. Neměnili bysme a můžeme taktéž DOPORUČIT všem, určitě nebudete litovat.
RESTAURACE: Pinto na Vyžlovce, vyšli vstříc, příjemné ceny, milá obsluha, hezké prostředí a skvěle vaří
OZNÁMENÍ: firma JAPOS, rychlé a příjemné jednání
SVATEBNÍ NOVINY, JMENOVKY, SVATEBNÍ ŠAMPÍČKA A ČOKOLÁDKY: samovýroba z rukou nevěsty

naše obřadní místo
Naše obřadní místo