Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Penzion U Pštrosa Všeteč - NEDOPORUČUJI

Milé něvěsty z Jižních čech. Chtěla jsem to nechat plavat, ale svědomí mi nedalo a musím to sem napsat. Pokud by jste se některá z Vás rozhodla udělat hostinu v penzionu U Pštrosa, tak zadržte!!! Popíšu Vám, co se mi s manželem přihodilo a opravdu nejsem jediná, jak jsem zjistila :( 

Penzion je nadherný, ALE majitelé Černých jsou arogantní a namyšlení hamouni. Tento penzion jsme měli zamluvený půl roku dopředu. S paní Černou jsem se dohodla, že penzion nám celý pronajme a že nám přistaví nádherný stan na svatební hostinu, jelikož uvnitř to je malinké. To, že vůbec nereagují na maily a že neberou telefony se ještě dá přehlédnout ale 3 měsíce před svatbou jsme si rezervovali 2 pokoje pro naší část rodiny z Německa, vzali si dovolenou a že budou v penzionu ubytovaný již týden před svatbou. Den před příjezdem rodiny mi paní Černá volala, že se omlouvá, ale že má plnou kapacitu !!!! Jak je to možné, když ty pokoje máme rezervovany???? Bylo jí to jedno, že ty rodiny mají malé děti, vůbec se se mnou o tom nechtěla bavit. Takže sme s manželem narychlo scháněli ubytování. Paní Černá, řekla, že pokoje pro ně bude mít připravený za 2 dny. Když se naše rodiny opět zabalily a vyrazily do penzionu se konečně ubytovat, paní Černá je vyhodila, že si ty lidé prodloužili pobyt a že má tedy opět plno!!!! Nehorázné jednání!!! 

2 dny před svatbou nám paní Černá zavolala, že se omlouvá, ale že pro nás nemá stan, že hostinu budeme mít uvnitř. Vůbec se se mnou nechtěla bavit o tom, že se mi to nelíbí, že se tam nevejdeme!!! vždy jen reagovala, že to máme nechat na nich, že to nějak udělají a že si strašně navymýšlíme! Ale to je přeci můj DEN a já si ho chci udělat podle svého!!!! NEZÁJEM!!!! Když ji manžel volal, že na tom stanu trváme, omylem se prokecla, že v den svatby bude v penzionu ubytovaných ještě 20 dělníků, ale že se nemáme bát, že je nepotkáme? Jak nemůžeme potkat 20 dělníků, když je penzion tak mrňavý? To už jsem s manželem vypěnili a den před svatbou jsme to u nich zrušili. Takovéto jednání a přístup nemá úroveň!!! Neváží si zákazníků!!!

Nevěsty, promyslete si dobře, jestli opravdu to chcete udělat u Pštrosa!!!

Den před svatbou jsme sehnali penzion U Pichlů v Bechyni! Byli jsem unešeni i všichni svatebčané, co dokázali udělat za JEDEN den. Jídlo výborný, ubytování skvělí, hostina nádherná!!!! Udělali pro nás vše, co nám na očích viděli!!!! Naprosto profesionální přístup a hlavně ochota. 

Penzion U Pichlů nás vyšel na polovinu peněz než u Pštrosa!!!! Cena na osobu za hostinu včetně přípitku 350,- a u Pštrosa si řekli 1000,-  hamouni!!!

Toť je z mé strany asi vše!!! Jo a ještě docela hodně lidí říká, že tam okrádají ve velkým, jako připisování piva a tak podobně.

Přidané 31. kvě 2013.  •  To se mi líbí
elcaberny  
Přidané 31. kvě 2013.