coverphoto
profesionál

DJ na svatbu - Láďa Čech

DJ-ové a moderátoři
Plzeň
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Zajištění reprodukované muziky a moderování na svatbách, firemních akcích, dětských dnech a různých oslavách je mojí prací i koníčkem již od roku 2004. Neznám nespokojeného zákazníka a tak mě těší, že akce, které zajišťuji jsou vždy velmi úspěšné. Novomanželé i svatební hosté mi vždy moc děkují a právě pro to dělám s radostí to, co mě baví. Vážím si vaší spokojenosti. Vzhledem k velkému počtu poptávek Vám doporučuji mě kontaktovat včas.
Zajištění profi služeb DJ a moderátora na svatbu, firemní akci, dětský den, různé oslavy a kulturní příležitosti. Zkušenosti v oboru od roku 2004.
+420724996085
Plzeň, Praha, celá ČR
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
O nás

Dobrý den. Děkuji za Váš zájem o profesionální služby DJ na svatbu.

Nabízím profesionální služby DJ na svatbu a skutečně i takový přístup ode mě můžete očekávat. Velice rád Vám vyjdu vstříc ve Vašich požadavcích. Na rovinu ale také říkám, že se dá sehnat levnější DJ, ale to je vhodné spíše na klubovou diskotéku, než na tak výjimečnou událost, jako je svatba. Cena uvedená na webu je aktuální a činí 11.000 Kč, vč. osvětlení Za uvedenou cenu s Vámi mohu být již od hostiny. Mám rád, když ...

Ukázky naší práce
  • +20

VáženÍ novomanželé. Děkuji Vám za zájem o mé služby. Vzhledem k velkému počtu poptávek Vám doporučuji mě kontaktovat s poptávkou a dotazem na volný termín nejlépe e-mailem na info@ladislavcech.cz nebo telefonicky na +420 724 996 085. Děkuji a těším se na případnou spolupráci.