Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Dana a Josef   svatební album

danule11  •  25 fotek  •  2. lis 2010, na zámku Lešná ve Zlíně, Region Zlín

Jaká byla svatba:

Byl to perfektní den. Tak perfektní, že až moc rychle utekl. Asi jako všem. Počasí vyšlo nad naše očekávání. Nebe bez mráčků, jen odpoledne se pár přihnalo.......no pěknější počasí jsme si přát nemohli.
Svatební obřad jsme měli na zámku Lešná. Obřad byl rychlý, ale to vůbec nevadilo, protože jsem byla tak nervózní, že jsem vůbec nevnímala co oddávající povídá. :-) :-)
Naším "dvorním" fotografem byl pan Pokorný ze Slušovic, který měl povolení fotit i v prostorech zámku. Byl naprosto vynikající a spolupráce s ním byla radost. Focení v parku jsme si náramně užili a blbnuli jsme jak malé děti. :-)
Hostina byl v řecké restauraci Dionysos ve Zlíně. Máme moc rádi Řecko a tak se vše odehrávala v tomto duchu. Pan majitel je úžasný a připravil nám naprostou delikatesu. Všichni jsme se jen olizovali.
Odpoledne nás čekalo překvapení a to historický šerm a tance. Bylo to úžasné vyplnění odpoledne a všem tuto zábavu na svatbu vřele doporučuju. Potom krájení dortu, kterého mi bylo až líto, jak byl nádherný! Děkuji paní Hánová, jste nej!! :-)
Pak už jen zábava, zábava a zábava.....

Za tento nejkrásnější den všem moc děkuju :-)

V případě zájmu předám ráda kontakty na všechny šikovné lidičky (dort, foto....atd.)