Sice máme svatbu až 1.9.2007, ale nedalo mi to a s přípravami jsem začala už v březnu, kdy jsme se oficiálně rozhodli oznámit rodičům mnáš úmysl se vzít (po skoro 9ti letech). Nikdo už se svatbou moc nepočítal, tak to byl i šok.
17.3. mám vybrané šaty - můj první záchytný bod, teď je mým bojovým úkolem vybrat restauraci. Zatím jsme o víkendu obhlídli vždy jednu. Myslela jsem, že to bude lehčí. Že by to bylo tím, že nás bude cca 60-70?
8.4. - huráááá ... po depresi, která mě přepadla minulý týden (žádný z vyhlídlých hotelů či restaurací neměl v náš termín volno), jsem pookřála. Rozhodli jsem se popojet dál a hledat restauraci až v Mikulově. Podařilo se - máme zamluvený stylový horel Aurelius. zvenku se to netváří sice nijak luxusně, ale vevnitř je to úžasné. Do září budou upravovat i terasu...pohádka.
Taky se mi podařilo konečně sehnat na mého miláčka oblek - zajeli jsem do Brna do Pietro Filipi. První, který dal na sebe, mu padl.
3.5. .. máme boty pro ženicha....jen na nevěstu se mi blbě hledají.
7.5. .. o polední pauze jsem se se Zdenkem stačila otočit do papíráku - a nechala tam přes 800 Kč. Takže máme album a nějaké blbinky.
1.6. .. dnes jsem si domluvila floristku a forografku (forografka prý i nádherně češe .... tak uvidíme). Taky jsme se se Zdenckem konečně domluvili, jak bude vypadat oznamko a co na něj vlastně napíšeme. Největší problém je pořád v počtu hostů a pak v počtu lidí, kterým oznámení pošleme. Takže jsem při objednávání oznamka zadala magické číslo 100 a uvidí se.
Teď mi zbývá sehnat někoho, kdo mi upeče cukroví. Asi to bude téma až na konec června. Za 5 dní odjíždíme na dovolenou. Byla zaplacena dřív, než jsme se domluvili na svatbě, takže je to teď taková předsvatební s celou rodinou přítele. Po svatbě pak si pak zajedem jen na 3 dny někam do penzionku nebo do hor tady v ČR. A nevylezem z postele :o).
...16.6. jsme v praze sehnali košili (bílou) a manžetky - stály víc než ta košile (!!!), ale Zdenkovi se líbily jen tyto (ostatně mně taky). Jo a koupila jsem si taky bezva samodržící punčochy!
... 10.7. Zdeneček právě přivezl pstýnky od zlatníka....NÁÁDHERNÉ. Bohužel se mi je nedaří nafotit, takže je všichni uvidí až v den D (teda já bych je už nosila, ale Zdenek zakázal :o) )
... 14.7. koupena zelená košile s krátkým rukávem (na převlečení) s boží kravatou (alespoň mně se líbí). A to v Hodoníně - košile Jacob na Havlíčkově - byla tam moc ochotná paní prodavačka, všem doporučuji. Jen kravatu k bílé košili nemůžeme sehnat. Mám představu o kašmírovém vzoru a barvu bílo červenou či bílozelenou. No a nikde nic.
... 20.7. přišlo oznamkooooo!!!!!!!!!!