Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Klára Hájková a Pavel Bureš   svatební album

bubududysek  •  45 fotek  •  23. čer 2008, v Lanškrouně, Region Svitavy

Jaká byla svatba:

Náš svatební den, jak se jistě shodneme všichni proživší, byl krásný, krátký a nezapomenutelný.

Počasí nám dopřálo spoustu sluníčka, ale i kapky štěstí. A naše rodina nám dopřála to správné zázemí. Chtěli bychom tímto poděkovat našim rodičům. Maminkám za pečení i za tu správnou atmosféru "nervozity", jednomu tatínkovi za "taxikaření" pro prarodiče nevěsty a druhému tatínkovi za překvapení v podobě kočáru taženými koňmi. Na nevěstu to zapůsobilo přesně tak, jak mělo....dojetím brečela....a to si na romantiku nepotrpí :)

Dále bychom chtěli poděkovat Petře a Petře (sestře nevěsty a švagrové nás obou)....děkujeme Vám za rýži, za zábavnou hru :) Ženich měl poznat svou nevěstu dle ohmatání nohy. Zajímavé je, že nejdříve byl odhalen ženichem tatínek nevěsty. Takže kluci, kápněte božskou, co děláte v garáži :))

Děkujeme i ostatním z rodiny - tomu, kdo dostal nápad s "koulí" na nohu a chomoutem a mým přátelům, kteří nám vrátili pentli. Tyto tradice jsme si rádi užili :)

A děkujeme Péťovi, ženichovu dvojčeti, Kamile (i nenarozenému Robinovi) a tetě Karlíkové za tradiční cikány....jako výběrčí příspěvku na děti, jsou velice úspěšní....vřele doporučuji :)

Děkujeme všem, co přijeli a pomohli tím vytvořit tu krásnou atmosféru, která doprovázela naši svatbu. Způsobili jste tím, že i nevěsta, která se nechtěla nikdy vdávat, pochopila, že svatební den opravdu stojí za to prožití :)

vřele doporučujeme:
ubytování v hotelu Zlatý Lev Svitavy...opravdu vlídné zacházení a vstřícné jednání

hostina v restauraci Astra Svitavy - interiér by potřeboval sice výměnu, ale když ozdobí stoly, zapomene se na všechno a když ještě k tomu připraví švédské stoly, jste už úplně paf....všichni na ně vzpomínají a zahraniční hosté si krásně pomlaskávali. Velké díky patří tedy kuchaři (opravdu úžasný) a obsluze, která se postarala, že nikdy nic nechybělo a i když se starali o 80 hostů, pořád hýřili úsměvem...a to se opravdu málo vidí.

svatební centrum Elegance Lanškroun - měla jsem tu čest, že se o mě vždy báječně postarala paní majitelka