Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Bohdana Pihrtová a Kamil Bodnar   svatební album

bopik  •  50 fotek  •  16. únor 2009, v Mahenově divadle v Brně, Region Brno

Jaká byla svatba:

Svatební den byl krásný, leč krátký. Ani jsme se nenadáli a byl pryč.
Zažili jsme i lecjaké věci, na které budeme ještě dlouho vzpomínat, nebo spíš zapomínat. Mezi nimi je např. to, že obřad byl naplánovaný na 14hod, bylo 14:10 a donesla se ke mě zpráva, že nedošla oddávající !! Pro už tak nervózní nevěstu bezva zpráva..
Každopádně, oddávající nakonec dorazila, o půl hodiny později. Řeč příšerná, říkala cosi, že nedávno ženila syna, že pardon že přišla pozdě a také že máme vytvořit domov, kde se budeme dobře cítit my, naši rodiče, naši kamarádi a známí... Náhradní oddávající, který přijel, bohužel až po začátku obřadu, nestačil otvírat pusu údivem nad tím, co tam paní žblekotá.
Zbytek dne byl ale naprosto úchvatný, tančili a zpívali jsme na karaoke do 5 do rána!!

Doporučuji dodavatele:

Obřad - Mahenovo divadlo v Brně - velká spokojenost!!!

Svatební šaty - šité na míru z Ebay, úpravy ve svatebním domě ANO - velmi ochotné paní, velice doporučuji. Šaty jsou na prodej, výška cca 160cm

Závoj - ebay

Náhrdelník - ebay

Frak ženicha - svatební dům ANO - bez chybičky

Dorty a cukroví - učňovské středisko na Charbulce - cukroví vynikající, krásné, dobré. Dort jsme chtěli bílý s červenými růžemi a udělali nám žlutý s růžovými liliemi... Dort se vyreklamoval, opravili dle přání, ale stálo nás to zbytečně čas, který jsme den před svatbou neměli, ale chuťově vynikající

Hostina - Žebětínský dvůr Brno - rozhodně NEDOPORUČUJI, děs a bída. Naslibovali hory doly a nebylo skoro nic. Slíbili k dispozici servírku, tu jsem pořádně viděla až jsem po půlnoci udělala ostudu že hosté čekají 45min na pivo atd. Porce malé, předkrm byla broskev plněná kuřecím salátkem - salát byl jen v tom dolíku po pecce.. Hrůza.
Švédský stůl stál přes 12tis a nebylo tam skoro nic!!!! A kromě toho "nic" nám naúčtovali i bramborový salát, který v rautu vůbec nebyl!!!

Autodoprava Fraňa Brno - byl zamluven mikrobus pro 17 osob, večer před svatbou zavolal že mikrobus má prasklé čelní sklo, ale že je to jejich problém, že jen abychom věděli pošle 2 auta, každé pro 8 lidí, zaplatíme jak za mikrobus (za tyto auta by to bylo podstatně víc), takže spokojenost :)

Hudba - pan Honza Hlaváček - D O P O R U Č U J I!!!! Bezkonkurenčně nejlepší!!!! Jediná věc, která vyšla na 10000%


Hostina Brno - Žebětín, restaurace Žebětínský dvůr - Naslibovali hory doly a nebylo skoro nic. Slíbili k dispozici servírku, tu jsem pořádně viděla až jsem po půlnoci udělala ostudu že hosté čekají 45min na pivo atd. Porce malé, předkrm byla broskev plněná kuřecím salátkem - salát byl jen v tom dolíku po pecce.. Hrůza. Švédský stůl stál přes 12tis a nebylo tam skoro nic!!!! A kromě toho "nic" nám naúčtovali i bramborový salát, který v rautu vůbec nebyl
kuk
Kuk
už jde
Už jde
korsáž
Korsáž
příjezd  nevěsty
Příjezd nevěsty
tatínek už mě vede
Tatínek už mě vede
zasekl se, musela jsem zabrat;)
Zasekl se, musela jsem zabrat;)
první manželská
První manželská
už se mi upsal
Už se mi upsal
a jedna prstýnková
A jedna prstýnková
společně vpřed
Společně vpřed
celé osazenstvo
Celé osazenstvo
hurá na hostinu
Hurá na hostinu
takhle si Žebětínský dvůr představuje 3,3Kg sýra a 1,8Kg šunky... Ps. kdo uvidí uzené maso, přihlašte se :)
Takhle si Žebětínský dvůr představuje 3,3Kg sýra a 1,8Kg šunky... Ps. kdo uvidí uzené maso, přihlašte se :)