Kristin a Martin

Jaká byla svatba?
18. čvc 2020 | | Frýdek-Místek
doprava
Kategorie se moc nehodí, ale musím doporučit tandemové lety mého manžela, www.paragliders.cz a www.letsnami.cz - V návaznosti na náš novomanželský tandemový let musím upozornit, ať to sami nezkoušíte! :) manžel je profesionální a výborný tandem pilot, kamarádi, kteří letěli s námi, jsou také výbornými paraglidisty- profesionály. Kdyby někdo měl zájem o takovou zábavu na svatbě, do tandemu s pilotem může pouze jeden člověk, ale už se to na svatbách stalo víckrát, kdy ženich i nevěsta je každý v jednom tandemu, kamarádi v dalších a mezi sebou po celý let komunikují prostřednictvím vysílaček a je to také velká paráda. U nás se nakonec i kameraman na poslední chvíli přidal do tandemu ke kamarádovi, a to původně vůbec neplánoval:) Jako zážitek určitě doporučuji, ale vždy je třeba pamatovat na staré známé: Bezpečnost na prvním místě! :)
doplňky nevěsty
mix - podvazek půjčený od kamarádky, závoj ušitý mou další kamarádkou, diamantové náušnice od maminky, mé oblíbené náramky z granátu a křišťálu, které nosím denně, spolu se "šňůrkou ochrany". Kytky ve vlasech z květinové farmy Kytky z přírody. Boty- pohodlné tenisky Michael Kors, s mandalkami a květy, odolné i v mokré trávě..
svatební oznámení
martin - měli jsme pouze online formu, nechtělo se nám zbytečně dávat do tisku něco, co po čase nebo hned každý vyhodí. Design navrhl a vytvořil můj muž, hostům jsme poslali e- oznámení a s ním rovnou i info dotazník:)
doplňky ženicha
wood style, bandi a polsko - martin měl manžetové knoflíčky od našeho kamaráda z wood style, které mu ladily k pásku a botám. Pásek, kravata, kapesníček, košile z Bandi, kde mu výborně poradili a 100% se mu věnovali. Kvalitní kožené boty a oblek z Polska, hned první obchod, také skvělý servis.
zásnubní prsten pro nevěstu
brilas ostrava - Muž vybral krásný prstýnek z bílého zlata, dle mého vkusu, opravdu mile překvapil :)
make-up
beauty guru kristýna bukovjanová - Kristýnka je špičkovou profesionálkou v oblasti krásy, pracuje s kosmetikou Linda Meredith a postarala se nejen o bezchybný makeup po celý den, ale i účes a předsvatební kosmetickou péči, pomáhala s organizací, dala do toho celé své srdce a veškerý svůj um. Mám obrovské štěstí, že je mou další úžasnou budoucí švagrovou :)
dorty
adelicious, mamča, teta, švagrová, spirála, blackkale, kolbaba, mental café - Svatební dort měla tvořit moje sestra, firma Adelicious Lakeland, bohužel ji s celou její rodinou let zrušili (covid), a tak poslala zásilku s nástroji, potřebnými k pečení a instruovala naší mamču a tetu na dálku... povedl se výborně, byl lahodný a krásný, lepší být nemohl!!! Měl různé příchutě, hlavní byla mascarpone s ovocem, jedno patro bylo tuším limetka a mango, jedno jahody, jedno čokoláda... no, už ani přesně nevím :) Cukroví a muffinky také dotvořily k tomu. O další výborné sladké se nám postarala organizace Spirála z Ostravy, o raw a veganské zákusky BlackKale, o další dorty Kolbaba, prvotřídní makronky vytvořila sestra mého muže s jejím přítelem, stejně jako sušenky s nápisem láska a s květy života. O kávový servis se svým stylovým kafe vozíčkem a lahodnou kávou Laura Coffee na tisíc zajímavých způsobů se s nadšením a radostí postarali Mental Café z Ostravy a také to považuji za nejlepší volbu a nejen já.. všichni z nich byli nadšení a rádi se na ně budou obracet.
víno
od rodiny z jižní moravy - všem vinařům moc chutnalo, já ani můj muž jsme volili jiné nápoje..
ubytování
fojtství oldřichovice - nádherný areál, u kterého není divu, že má na 2 roky dopředu vybookováno... my měli jen štěstí, že se náhradní termín (vzhledem ke covid situaci) uvolnil pro nás právě kvůli strachu z covid viru... děkujeme :) paní je moc milá, byť může z počátku působit přísně.. je srdečná, ochotná, zlatá.. a místo pro nás bylo jasnou volbou od prvopočátku...
šaty pro družičky
asos - koupila jsem šest tyrkys jednoduchých splývavých maxi šatů v britském asosu za super cenu.. byly pohodlné a slušely všem mým milým družičkám
koláče
paní němcová z ostravice a paní z jižní moravy - nechali jsme si upéct větší koláčky a poté maličké. obojí byly luxusní, plné másla, dlouho čerstvé. přeji všem na svatbu takové koláče!!!!
dárky pro hosty
wood style - nechala jsem u kamaráda z wood style vyrobit nádherné květy života, které hosté mohou použít jako podtácek pro cokoli, co budou chtít nechat zharmonizovat... symbol květu života, symbolizující jednotu, miluji, měli jsme ho na svatbě v různých podobách, ladil do konceptu oslavy lásky (všech a všeho)..
svatební prsteny
no sheep (martin), 27jewelry (já) - rozhodli jsme se každý pro jiný prsten, takový, který se nám bude líbit celý život:) já si vybrala tenoučký kroužek organického tvaru, z bílého zlata, ozdobený drobnými diamantíky, martin si nechal u moc šikovného pána vyrobit dřevěný prsten s rozdrcenými kameny a svíticím práškem :) a je nadšený, že v noci svítí.. no, hlavně ať se mu to tak líbí i v 60ti :)
civilní obřad
tom hasmanda - nejlepší oddávající, nejkrásnější obřad a nejen pro nás... tom se postaral o emoce, o smích, o zájem, pozornost, radost, osobitý styl, vtip, organizaci při obřadu i show... nebyli jsme jediní, pro koho to byl ten nejkrásnější obřad, co kdy kdo viděl.. neumím si představit něco lepšího :)
catering
imrvére catering - sehnali jsme je na poslední chvíli, pár dní před svatbou, schůzka proběhla klidně, srozumitelně, jasně, ochutnávka prvotřídní a tak samo i jídlo v den oslavy (lásky). Bio kvalita, lahoda pro chuťové pohárky i pro oko, k tomu nejmilejší obsluha i pan manažer, postarali se nám i o naše vlastní zásoby, výslužky, servírování, venkovní gril, stále s tím milým klidným vyzařováním. Cena také nádherná. Moc doporučujeme.
hudba
galia brothers - pecka, hudba na top úrovni, večer před svatbou se perfektně dokázali naučit naše oblíbené písně a zbytek jsme nechali na nich, bylo to jak na festivalu, na koncertě, zkrátka super párty.. dokonce nám polovina jejich sestavy hrála i na obřadě... dokonale.. a když se všichni přesunuli ze stodoly do zahrady v noci, rozhodli se nehrát pro prázdný parket, popadli nástroje a přišli pod osvícený strom s houpačkou za námi... a nakonec pařili s námi až do rána..
kameraman
patrik rajnoch z twostudio - super kluk, výborně se s oldou doplňovali, vše plynulo přirozeně, když chtěli, byli neviditelní, když potřebovali, dokázali být vidět.. uměl poradit, rozesmát, dokonce se hecl a šel s našim kámošem do pg tandemu, aby nám udělal záběry i ze vzduchu :) super cool....
fotograf
olda hrb / něco modrého - úžasný člověk, u kterého máte hned v první vteřině pocit, že je to váš dlouholetý kámoš :)
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 101
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 102
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 103
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 104
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 105
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 106
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 107
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 108
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 109
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 110
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 111
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 112
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 113
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 114
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 115
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 116
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 117
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 118
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 119
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 120
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 121
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 122
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 123
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 124
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 125
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 126
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 127
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 128
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 129
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 130
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 131
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 132
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 133
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 134
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 135
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 136
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 137
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 138
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 139
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 140
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 141
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 142
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 143
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 144
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 145
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 146
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 147
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 148
0
0
Kristin {{_AND_}} Martin - Obrázek č. 149
0
0
 • myrtilesVelká paráda, moc povedená svatba krásné fotky. Hodně štěstí přeji 🙂
  • michaela_rechtNádherné fotky a ten spoločný bláznivý zážitok na konci albumu ma dostal 😃 Pridávam album aj do "Vybrali jsme" a prajem v mene celého tímu nekonečne veľa dní plných radosti a úsmevu 🙂
   • stribnakatkaKraaasnee!
    • Zuska Hájkováto je krasný 🙂) fakt první album/svatba, kterou tady vidím, která mi připadá nádherná, radostná a přirozená..
     • bkristin
      AUTOR
      Moc vám všem děkujeme!!! Je radost sdílet tak nádherný den s lidmi na stejné vlně ❤️ byla to krásná oslava lásky, taková požehnaná, plná spolupráce a spolutvoření, každý nějak přispěl, přitom přípravy jsem velice podcenila pro spoustu pracovních povinností, vše se řešilo hromadně na poslední chvíli na úkor spánku, takže to moc nedoporučuji 🙂 raději si ty přípravy užívat víc v poklidu a radosti 🙂 ale nakonec to co se nestihlo, vůbec nechybělo, např. ve sweetbaru byly celý den tři prázdné podnosy na dorty (všimla jsem si toho až na fotkách😃) a dorty a raw veganské zákusky nevybalené v lednicích 😃 😃 😃, dále stolování se vůbec nestihlo nachystat dle plánu, ubrousky měly být mušelínové, ale už je neměl kdo nastříhat a použily se na rychlo malé papírové, které měly být pouze na občerstvení před obřadem 😃, zasedací pořádek jsem ještě dopisovala ručně v 6 ráno v den svatby a další takové detaily, ale nakonec to bylo úplně jedno, lidé byli šťastní, dojatí, nadšení, snad alespoň z poloviny jako my dva.. dokonce i obsluha plakala dojetím a sdíleli tu krásu s námi.. počasí bylo také dokonalé přesně takové, jaké bylo, mělo své kouzlo chvilkové mrholení, chvilkový déšť i sluníčko... řekla bych, že nejdůležitější je mít skvělého oddávajícího, který všechny naladí na vlnu lásky a dojetí, skvělou hudbu, která se významně podílí na atmosféře a zábavě a potom výborné jídlo a pití... a skvělý svatební den je zaručen, zbytek už jsou jen detaily a drobnosti, které nikdo pak už neřeší 🙂 ze srdce přeji všem tady, aby váš den byl tak radostný a láskyplný, jak ten náš ❤️
      • luciekocurNádherná svatba! Vyzařuje z ní láska a hlavně štěstí a radost.
       Všichni vysmátí ...
       ☺️
       Takovou jako byla ta vaše, já mám vysněnou 🤗
       Ať jste šťastní jako ve svatební den!
       Členem od 3. srp 2019
       1
       profil uživatele