Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Bětka a Honza   svatební album

betka_a_honza  •  102 fotek  •  28. srp 2010, na zámku Liblice, Region Mělník

Jaká byla svatba:

Ráno docela stres a nervy, ale nakonec to skoro vše dopadlo ok, i počasí se nakonec umoudřilo a než jsme vyjeli na obřad, tak přestalo pršet a odpoledne dokonce vykouklo sluníčko:-) Obřad byl krásný, focení bylo prima, hostina výborná, večerní zábava pohodová...prostě nádherný den, škoda, že tak rychle utekl....
Děkujeme všem, kteří se na nás přišli podívat a podpořit nás. Největší dík patří mojí skvělé svědkyni, která vše bezvadně organizovala, ve všem mi pomáhala a psychicky podporovala. Zuzo, děkuji, mám Tě moc ráda...bez tebe bych se snad nevdala:-)

Fotograf: Petr Wagenknecht - opravdový profesionál, sympatický, pohodový chlapík s kterým byla sranda a focení nás velmi bavilo, všichni ho moc chválili:-)
Šaty nevěsta: Ateliér Della Sposa (pobočka Slezská ul.,Praha 2) - šaty čisté, voňavé, lehounké, obsluha milá, akorát šaty nakonec nebyly zúžené, tak jak jsem potřebovala a tudíž mi úplně na 100% neseděly, dostala jsem ale slevu.
Ženichův oblek, vesta, regata: SUNSET SUITS, Praha, Letňany - obsluha perfektní, prodavačka na počkání a zadarmo kalhoty zkrátila a povolila v pase.
Kytky pro maminky, svědkyni, nevěstu, korzáž pro ženicha, myrty, ozdoba na auto
a kytky na výzdobu hostiny - La Florista s.r.o. - vše perfektní přesně podle zadání, dovezeno na místo určení, floristky velmi profesionální, milé, ochotné - mohu jen a jen doporučit!!!
Ubytování a hostina - Hotel Ludmila, Mělník (www.ludmila.cz) - majitel hotelu sympatický, vstřícný, stejně tak i ostatní personál, vše probíhalo bez problému, jídlo vynikající, ubytování krásné, cena úžasná - doporučuji!!!
Vizážistka - Táňa Havlíčková, Neratovice - také velká spokojenost:-), krásně mě jak nalíčila, tak učesela:-) Make-ip i účes celkem vydržel až do noci a to vlasy byli vystaveny docela silnému větru a vlhku.
Prstýnky - Lukáš RÝDL, Praha - super:-)
Dort - Café Lemon, Praha 6 (www.lemon-dorty.eu) - domluva trochu složitější, ale nakonec vše dopadlo ok, dort výborný, každé patro jiná příchuť, lehký, nepřeslazený - mňam:-)
bižuterie: naušnice a náhrdelník - Bijou Brigitte s.r.o., Praha, Letňany
doplňky: organzy, stuhy, vlásenky, krabičky na výslužky, ubrousky, balónky, hélium atd. - Svatební doplňky s.r.o., Praha 4; Svatební obchůdek, Praha 6; Mojeparty.cz s.r.o., Praha 10

None
None
2
None
None
None
None
None
None
1
nejlepší kamarádky:-)
Nejlepší kamarádky:-)
sourozenecká
Sourozenecká
kolegyňky z práce :-)
Kolegyňky z práce :-)
2
1
None
None
None
2
None
2
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
chvilinku nám trochu pršelo štěstí...
Chvilinku nám trochu pršelo štěstí...
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
odpoledne už svítilo sluníčko, tak jsme toho využili a šli ještě fotit
Odpoledne už svítilo sluníčko, tak jsme toho využili a šli ještě fotit
None
None
None
None
None
None
po obědě už svítilo sluníčko, tak jsme toho využili a šli ještě fotit
Po obědě už svítilo sluníčko, tak jsme toho využili a šli ještě fotit
None
None
None
None
naše štěstíčko TEREZKA 7.7.2011 :-)
1Naše štěstíčko TEREZKA 7.7.2011 :-)
None
na svatbě kamarádky
1Na svatbě kamarádky
None