Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Anežka a Josef   svatební album

anysssv  •  118 fotek  •  30. srp 2014, Mutěnice, Region Hodonín

Jaká byla svatba:

Hezčí než v našich snech. Svatba byla kouzelná, dojemná, voňavá, vroucí, plná krásných setkání, úsměvů, objetí, polibků, harmonie, pohody a lásky.

Doporučuji dodavatele:

Hudba Grajcar - Špička ve svém oboru, plus nekonečně přátelský přístup, ochota vyjít vstříc v čemkoliv, vždy veselí, plni dobré nálady a připraveni ji šířit dál.
Hostina Hotel Háj - Dokonalost sama, nejmilejší paní provozní, profesionální personál, luxusní gastronomie, postele měkoučké jako obláčky, stoprocentní spolehlivost a ochota i ve věcech zdánlivě neproveditelných. Vše je tady možné, navíc je hotel umístěn v úchvatné přírodě, dechberoucí krajina dotváří perfektní atmosféru celé svatby. Sem se budeme s nadšením často vracet!
Ubytování Hotel Háj
Svatební oznámení Návrh ženicha, handmade nevěsty - Doporučuji vytvořit si vlastní, nejen že jsme si u té manufaktury s ženichem užili nezapomenutelných společných chvil, ale hlavně bylo oznamko přesně dle našich představ a ještě za levný peníz.
Koláče U mlsné Berušky - Vlčnovské vdolečky, svatební dorty - Bezkonkurenční makronky! Opravdu jsme ještě v naší republice nenarazila na takovou kvalitu makronek - byly takřka k nerozeznání od pravých francouzských, k tomu za perfektní cenu! Paní majitelka navíc celou zakázku přijala a vyřídila velice rychle, za což jí skládáme poklonu a děkujeme!
Víno Domácí - Nejlepší a s láskou vyrobené
Svatební šaty Svatební salon Paloma Brno - Perfektní přístup, příjemné ceny, výborné služby (zkrácení šatů, jejich příprava), velice praktické a užitečné rady jak při výběru šatů, tak i pro jejich nošení.
Popůlnoční šaty H&M - Koupila jsem zde v bazaru od jiné nevěsty, šatky jsou krásné, pohodlné a elegantní.
Doplňky nevěsty Přátelé z Hongkongu - Závoj jsem si objednávala z ebay - velmi levný, jednoduchý, krásný, zkrátka přesně podle představ. Bolerko bylo zapůjčeno ze salonu Paloma.
Podvazek pro nevěstu The Blue Balloon - Krásná práce, velká ochota i rychlost zpracování zakázky, děkuji a moc doporučuji!
Ženichův oblek Bandi Vamos - Ochotný přístup, rychlost, dobrá cena.
Make-up Michaela Ballon-Mierna - Skvělý člověk, se kterým se člověk nikdy nenudí. Díky ní opadl ranní stres a make-up byl přesně podle představ, vydržel by snad ještě dnes, kdybych ho sama nesundala:)
Účes Marie Přikrylová - Výborná osoba, která dokáže z vlasů vykouzlit naprosto cokoliv. Škoda jen, že moje vlasy jsou tak jemňoučké a neposlušné, že se účes brzy rozpadl :(
Bižuterie Svatební salon Paloma Brno - Náušnice ze salonu byly ta nejlepší volba, kterou jsem kdy učinila :)))
Svatební prsteny Snubní prsteny - Jana Mikulíková - Kdybych vybírala snubní prsteny stokrát, i po sté bych volila paní Mikulíkovou - vytvořila nádherné kousky přesně dle našich představ, rychle, spolehlivě, kvalitně a za příjemnou cenu.
Květiny Veronika Šeďová - Moc šikovná slečna, která se nebojí poprat s jakýmkoliv nápadem, vše zvládla přesně dle představ i přesto, že jí asi desetkrát dodavatel zkomplikoval život - nejprve odvolal dodání pivoněk a i anemonek, potom dodání potvrdil, ovšem nakonec dorazily ohavné a nahnilé, takže Verča zaimprovizovala a vytvořila kytici z anglických růží. Barvy květin dodavatel také několikrát změnil, Verča se mnou vše důsledně konzultovala a nakonec se jí povedlo vytvořit přeskráné dílo.
Etikety na láhve Můj úžasný muž - Vlastní svatební víno, vlastní svatební etikety, to dá rozum :)
Rozlučka se svobodou Vinný sklep p. Škopíka v Mutěnicích - Vše bylo dovoleno, pan majitel ponechal celou organizaci v naší režii, což bylo velmi příjemné.
Fotograf Michal Szydlowski - Tákže, Michal je taky husty typek, no tuším je dobré si předem rozmyslet, co od svatebního fotografa vlastně chcete. Pokud jsou to dokumentární fotky toho, co se kde šustne, pak je Michal skvělá volba (i když pravda, mezi každým focením nutno počítat s řádnou pauzičkou na cigaretku - elektronickou! ;). No věšení šatů na strom a bačkůrek na plot od něj fakt nečekejte. Pracuje zkrátka svým stylem a dokáže házet od rána do rána jeden fórek za druhým. Kdo to všechno dává, nechť Michala bere všema deseti :)
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
4
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
2
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
4
None
None
None
1
None
něco modrého!
Něco modrého!