Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
anyroxy  •  87 fotek  •  20. srp 2016, Jáchymov a Jakubov, Region Karlovy Vary

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Pavel Backa - Fotograf - Manželé Backovi jsou naprosto úžasní fotografové i lidé! Na zásnubní focení za námi přijeli dokonce až na Slovinsko a vytvořili nám ty nejkrásnější vzpomínkové fotky. Na svatbě byli opět moc milí, přátelští a plní nápadů. Jejich fotky působí přirozeně, dokáží ve fotografiích zachytit atmosféru a pocity, které lidé v daný moment prožívají. Vybrali jsme si je i přesto, že bydlí na opačném konci republiky a museli zvládnout přejet 515 km, ale jejich fotky za to opravdu stojí :)
Hostina Hostinec na statku, Jakubov - Hostinec na statku je umístěn v malé vesničce, která je obklopena krásnou přírodou a Doupovskými horami. Nejen že je to krásné místo, ale také tam je velmi milý personál. Paní Pelikánová je ochotná a snaží se ve všem vyjít vstříc, navíc umí vařit i bezlepková jídla:) Snila jsem o tom, že budu mít svatbu v nějaké stodole se světýlky, které večer dodají romantickou atmosféru..díky Hostinci se mi to vyplnilo:) Paní Pelikánívá mi také zapůjčila nějaké dekorace na výzdobu, za což jsem byla také ráda. Kromě stodoly jsme měli pronajatý také sál v restauraci, která se nachází vedle stodoly. Také jsme uvítali zahradu, která se tam nachází, jelikož bylo hezké počasí a hosté tak nemuseli být zavření v jedné místnosti. Toto místo je úžasné hlavně pro ty, kteří mají rádi přírodu a rustikální styl :)
Svatební šaty Petra Brzková - Šaty jsem si nechávala šít na zakázku u Petry Brzkové z Plzně. Chtěla jsem jednoduché, romantické šaty, které se budou hodit k stylu svatby:) Proto jsem se rozhodla pro ušití. Petra je moc milá a hlavně moc šikovná, ale přesto nastalo pár komplikací. Někdy odpadly domluvené zkoušky a při poslední zkoušce, 5 dnů před svatbou, kdy jsem si je měla už hotové odnést domů, tak zapomněla na to, že mi měla ušít také dlouhý závoj. Jen shodou okolností doma nějaký objevila a na místě ušila. Byly to nervy, ale naštěstí vše dobře dopadlo a z šatů jsem nadšená! :)
Kostel Evangelický kostel Spasitele, Jáchymov
Květiny Michaela Němcova, Ostrov - Jelikož nejsem z karlovarského kraje, tak domluva byla o něco složitější. Dopisovaly jsme si jen přes emaily, kde jsem paní květinářce přesně popsala mé představy a poslala také fotky, jak si svatební kytici přeji. Kytice byla v jemných barvách, jak jsem chtěla, ale tvar neodpovídal- nebyl do kulata. Přesto ale byla krásná :)
Svatební oznámení Homemade by nevěsta
Dorty Homemade by sestřička
Šaty pro družičky Aliexpress
Účes Adéla Kodetová, Karlovy Vary - Slečna byla moc šikovná, ani jsem neměla zkoušku účesu. Věřila jsem jí, že to zvládne podle fotky v den svatby:)
Ženichův oblek Otto Berg
Výzdoba Homemade by nevěsta
Výslužky Homemade by maminka a sestřička
Make-up Veronika Pečená, Ostrov - Milá slečna, která mě nalíčila podle toho, jak jsem chtěla. Chtěla jsem jemné líčení, nic výrazného :)
Svatební prsteny Snubní prsteny Danfil - Vyhráli jsme je v soutěži u firmy Danfil. Prstýnky nám vyrobili na zakázku, jak jsme si je navrhli. Danfil mohu opravdu jen a jen doporučit! :) nejen kvalitní práce, ale také moc milí zaměstnanci:)
None
None
None
None
3
None
None
4
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
1
None
1
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
2
None
None
2
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
4
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
6
None
None
5
None
3
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
1