Doporučujeme: Modrykonik.cz Modrastrecha.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
anyroxy  •  86 fotek  •  20. srp 2016, Jáchymov a Jakubov, Region Karlovy Vary

Doporučuji dodavatele:

Fotograf MP Backovi - Manželé Backovi jsou naprosto úžasní fotografové i lidé! Na zásnubní focení za námi přijeli dokonce až na Slovinsko a vytvořili nám ty nejkrásnější vzpomínkové fotky. Na svatbě byli opět moc milí, přátelští a plní nápadů. Jejich fotky působí přirozeně, dokáží ve fotografiích zachytit atmosféru a pocity, které lidé v daný moment prožívají. Vybrali jsme si je i přesto, že bydlí na opačném konci republiky a museli zvládnout přejet 515 km, ale jejich fotky za to opravdu stojí :)
Hostina Hostinec na statku, Jakubov - Hostinec na statku je umístěn v malé vesničce, která je obklopena krásnou přírodou a Doupovskými horami. Nejen že je to krásné místo, ale také tam je velmi milý personál. Paní Pelikánová je ochotná a snaží se ve všem vyjít vstříc, navíc umí vařit i bezlepková jídla:) Snila jsem o tom, že budu mít svatbu v nějaké stodole se světýlky, které večer dodají romantickou atmosféru..díky Hostinci se mi to vyplnilo:) Paní Pelikánívá mi také zapůjčila nějaké dekorace na výzdobu, za což jsem byla také ráda. Kromě stodoly jsme měli pronajatý také sál v restauraci, která se nachází vedle stodoly. Také jsme uvítali zahradu, která se tam nachází, jelikož bylo hezké počasí a hosté tak nemuseli být zavření v jedné místnosti. Toto místo je úžasné hlavně pro ty, kteří mají rádi přírodu a rustikální styl :)
Svatební šaty Petra Brzková - Šaty jsem si nechávala šít na zakázku u Petry Brzkové z Plzně. Chtěla jsem jednoduché, romantické šaty, které se budou hodit k stylu svatby:) Proto jsem se rozhodla pro ušití. Petra je moc milá a hlavně moc šikovná, ale přesto nastalo pár komplikací. Někdy odpadly domluvené zkoušky a při poslední zkoušce, 5 dnů před svatbou, kdy jsem si je měla už hotové odnést domů, tak zapomněla na to, že mi měla ušít také dlouhý závoj. Jen shodou okolností doma nějaký objevila a na místě ušila. Byly to nervy, ale naštěstí vše dobře dopadlo a z šatů jsem nadšená! :)
Kostel Evangelický kostel Spasitele, Jáchymov
Květiny Michaela Němcova, Ostrov - Jelikož nejsem z karlovarského kraje, tak domluva byla o něco složitější. Dopisovaly jsme si jen přes emaily, kde jsem paní květinářce přesně popsala mé představy a poslala také fotky, jak si svatební kytici přeji. Kytice byla v jemných barvách, jak jsem chtěla, ale tvar neodpovídal- nebyl do kulata. Přesto ale byla krásná :)
Svatební oznámení Homemade by nevěsta
Dorty Homemade by sestřička
Šaty pro družičky Aliexpress
Účes Adéla Kodetová, Karlovy Vary - Slečna byla moc šikovná, ani jsem neměla zkoušku účesu. Věřila jsem jí, že to zvládne podle fotky v den svatby:)
Ženichův oblek Otto Berg
Výzdoba Homemade by nevěsta
Výslužky Homemade by maminka a sestřička
Make-up Veronika Pečená, Ostrov - Milá slečna, která mě nalíčila podle toho, jak jsem chtěla. Chtěla jsem jemné líčení, nic výrazného :)
Svatební prsteny Snubní prsteny Danfil - Vyhráli jsme je v soutěži u firmy Danfil. Prstýnky nám vyrobili na zakázku, jak jsme si je navrhli. Danfil mohu opravdu jen a jen doporučit! :) nejen kvalitní práce, ale také moc milí zaměstnanci:)
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
3
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
Dnes
None
None
None
None
None
None
None
None
Dnes