Custom Glitter Text

Nějak jsme se dohodli na svatbě.
Přítel vzal kalendář,já mu řekla at vybere datum,on otočil kalendářem a ukázal na 11.října.
Pár měsíců po tom jsme se vydala na matriku pro potřebné formuláře.
Paní matrikářka mi ani nedala vybrat a termín 11.října v 11.hodin byl náš.Jsme první svatba-))
Asi měsíc nám trvalo vypsat papíry.Po měsíci jsem je odnesla na úřad.Kvůli rekonstrukci budovy svatba bude s největší pravděpodobností na Redutě.
Další přišlo na řadu oznámení,jelikož přítel nechal přípravy na mě,což mi až tak nevadilo,jsem vybrala decentní svatební oznámení.
Po docela velké debatě na téma,kde se svatební hostina uskuteční jsme se dohodli na Hotelu Koníček v Mařaticích.zamluvili jsme si si termín,jen asi v září se půjdeme domluvit na konečném menu a podrobnostech.
Objednala jsem si nějaké doplnky,a dekorace postupně nakupuji.
S přítelem jsme vyrazili na nákup obleku,vyšel z toho krásný černý oblek,s jenmým proužkem,další věci jako košili a karavatu doladíme.Boty ženich má,takže bez starosti.
Já jsem si botky koupila v Humanicu za 699,-kč,ale nebudou to jenom tyto boty,musím vymyslet na přezutí,protože mají poměrně vysoký podpatek.
Svatební šaty jsem si zamluvila v Salonu Princess na Moravním nábřeží v budově veslařského klubu.Krásné a cena 5500,-kč (v ceně doplnky).
Kytky máme zamluveny v Kvítku .Kompletní objednávku a případné změny dořešíme cca.14 dní před svatbou.
Mamka zamluvila koláčky a zákusky na svatbu.
Dj máme objednanýho z Uherského Brodu 2200 kč,-za šest hodin hraní.
Jinak naše společná rozlučka se svobodou je naplánována na 4.10.2008-(čas určíme později),na Bažantnici v Buchlovicích.

Takže místo obřadu změněno.Definitivně radnice Uherské Hradiště.Nové oznámení to jistí.
Měla jsem sraz s fotografem,co nám bude fotit,snad i točit svatbu,všechno domluveno,snad to klapne.No jinak jsem odeslala první várku oznámení,které je dle soudu lidí nádherné.Mě se teda líbí moc a za ty peníze opravdu stojí.Hotel Koníček je taky domluvený,ujasněný termín,jenom záleží jak se dohodneme na menu.Ještě mě čeká líčení a kadeřnice.Zkouška šatů,i s doplnky.Nervy už pracují.Trochu jsme s přítelem nakupovali.Viz fota v albu.No a domluvena schůzka s provozním hotelu Koníček,na středu 24.9.2008 v 17.hodin,to bude jasné menu a konečně budeme vědět co budeme jíst.Mám trochu strach z počasí:-(((

Takže menu je konečné:
1)přípitek-Bohemia sekt s ananasem
2)Vepřová panenka v bylinkovém mantlu a Kuřecí prsa plněná uzeným sýrem,anglickou slaninou podávané s cherry špízkem a příloha bud opékané brambory,nebo štouchané brambory s anglickou slaninou
3)Raut

Dneska jsem byla naposled zkoušet šaty,super.Začínám mít nervy:-))))