MySpace Countdowns

Jejda, ten čas tak utekl. Psal se rok 2001, kdy jsme se seznámili o prázdninách v USA, nečekal to nikdo z nás, hlavně jsme překvapili všechny kamarády a naše rodiče, ty si z nás vždycky utahovali, že jsme museli jet až do států, abychom se potkali, Češka a Slovák :)
Za těch pár let jsme stihli postavit domeček, vystudovat výšku, naši kamarádi se poženily, povdávali, stali se z nich maminky a tátové a z nás si dělali jen šprýmy, kdy do toho už taky praštíme.
Ale nakonec jsem byla překvapená nejvíc já - 28.12.2007 mě Peťko požádal o ruku, trochu nesměle, ale krásně romanticky, byly to ty nejkrásnější Vánoce. Přáli jsme si svatbu původně v květnu 2008, ale než jsme se rozhoupali, tak termíny byly už obsazený. Teď jsme ale rádi, že nás den D je až 19.9., je čas na přípravy.
Takže obřad budeme mít v kostele u sv. Jakuba v Brně, hezký, jednoduchý, plný světla, zpívat na obřadě nám bude kamarád. Svatební hostinu na hotelu Kozí horka na brněnské přehradě (příjemní majitelé, takový rodinný podnik), zatím tak počítáme, že se nás tam sejde 100 ... už se moc těším! Kapela - Šumichrást, úžasný a hlavně široký repertoár. Dorty naštěstí od mé šikovné tety, cukroví snad od paní Hladůvkové z Morkůvek, fotograf - manželé Pfefferovi ze Znojma, šaty - pro ženicha, nevěstu, družičky od mé budoucí švagrynky z Pezinka, víno - naše domácí, z Pezinka ... a ostatní ... ještě není ... ale bude :)))