Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Jana a Roman   svatební album  vybrali jsme

aega  •  99 fotek  •  17. čer 2017, Dudov- Blažkův statek, Region Tábor

Jaká byla svatba:

Na otázku, jaká byla svatba, mi nějak nejde odpovědět :) Byl to krásný den plný emocí a zážitků a nějak jsem toho stále plná. Zažili jsme toho s manželem za ty roky tolik, že vlastně už ani nevím, který den je pro nás ten nejdokonalejší. Podle mě je dokonalý úplně každý, když jsme spolu a je jedno jestli se bereme, jestli se nám narodila dcera a nebo jestli se probudíme, dáme si pusu a posnídáme. Hlavně, že všechno prožíváme společně a to jsou pro mě ty nejdokonalejší dny.

V pátek ráno jsme dorazili na statek. Na místě jsme běhali nejdříve chvilku sami ženy, jelikož chlapy se museli vrátit pro další výzdobu, která se nevešla do auta (byl to 3x naplněný Ford Tranzit :D). Vypla jsem mobil. Svatba mě stála opravdu celý rok příprav, organizace, seznámila jsem se se spousty lidí a snad každý člověk na statku měl svůj malý úkol a každý věděl co se bude dít. Naučila jsem se spousty věcí vyrábět, snažila jsem se si co nejvíce věcí vyrobit sama, takže co sem nezařídila a neudělala do pátku, tak jsem to neřešila :) Když chlapy přijeli, hned jako první narazili sud piva a ženy se samozřejmě vrhli do výzdoby. Povídali jsme u toho, popili, zasmáli se a byl to celkově povedený pátek. Jen jsme museli o půlnoci zamknout veškerý alkohol, jinak by nikdo na sobotní den nevstal :D

Sobotní ráno, byl zmatek i klid zároveň :D Každý dopřipravoval statek, snídal, sám se oblíkal. Nezapomenu na okamžik, když jsem se šla se svý mužem loučit, a říkám mu: "Tak miláčku jdeme na to. Uvidíme se na místě". A on se na mě kouknul a pošeptal mi do ucha že, mě miluje a že všechno spolu zvládnem. A já vypla. Koukala jsem pak jen na lidi, jak lidi kolem mě běhají a jen se nechala od kadeřnice česat, pak líčit, pak mě svědkyně pomohla s oblíkáním, oblíkla jsem dceru a schovaná seděla s holkama na pokoji, popíjeli jsme vínko a čekali, až přijde hodina obřadu. Stála jsem také dlouhou dobu před zrcadlem, pozorovala se v těch nádherných šatech, oddychovala a říkala si : "Tak a už je to tady!". Jak jsem byla celou dobu schovaná a utajená nevěsta, začala jsem před obřadem malinko panikařit a ptala se všech: "Oddávající tu jsou? Saxofonista dorazil? Ženich je oblečený?" a každy se jen na mě podíval, usmál se, dal mi pusu na tvář a jen řekl: "Neboj se zlato, vše je jak má být!". Vyklidnila jsem a šlo se na to.

Obřad byl dokonalý. Stála jsem za těmi velkými dřevěnými dveřmi, který nám dali s manželem strasně práce a čekala až uslyším tu píseň. Tu mojí píseň! Tak dlouho jsem si ten okamžik představovala, co budu cítit, na okamžik až se na mě můj milovaný poprvé podívá. A nejednou to tu bylo. Slyším jak se line ze saxofonu píseň All of me, otevírají se dveře a já si přebírám od tatínky kytku a jdu tou uličkou. Celou dobu jsem jen koukala na manžela a pak už si nic nepamatuju. Jen nás nás nás. Jako kdybychom tam byli sami.

Po obřadu následoval oběd, přijela kapela, pilo se, tanvovalo se a všichni se moc bavili. Byl to postě uvolněny víkend, plný srandy a lásky :)

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Lucie Křížková - Moc jí děkujeme!! Je to úžasná fotografka, která nám fotí rodinné fotky co jí známe :)
Kameraman Kamarád a manžel - Náš kamarád natačel a můj manžel sestříhal
Hudba Elizabeth - Tahle kapela byla jasná volba a nezklamala. Když v kapele zpívá žena i chlap, má to úplně jiné kouzlo a všichni tančili jak blázni :D
Hostina Blažkův statek - Skvělý pan majitel se srdcem na správném místě. Na všem se dá domluvit a celkově takovýto přístum by měli mít podle mě všichni majitelé takovýchto objektů.
Catering Nevěsta s úžasnou kamarádkou - Všechno sami
Svatební oznámení Nevěsta - Vyráběla jsem ho sama
Dorty Medovník originál - Prostě nikoho nezklame
Svatební šaty Svatební salon Empatie - Mohu je doporučit! Krásnější šaty, které by byli jiné, havně ne bíle a prostě originální bych si jinde jen tak nevybrala
Ženichův oblek Bandi
Výzdoba Nevěsta - Vše jsem si vyráběla sama
Květiny Fler - Drahuška56 dělá nádherné sušené vazby a zbytek květin jsem si vázala sama
Etikety na láhve Nevěsta
None
None
1
None
None
1
None
2
None
None
4
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
3
None
None
1
None
None
None
None
None
3
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
Můj nejčastější výraz :D prostě jsme se jen tlemili :D
Můj nejčastější výraz :D prostě jsme se jen tlemili :D