Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Adriana a Matěj   svatební album  vybrali jsme

adrianapetrova  •  35 fotek  •  13. srp 2016, Česká Skalice, Region Náchod

Jaká byla svatba:

Svatba byla překrásná, krásnější, než jsme si vysnili. I když počasí celé dopoledne stávkovalo, na obřad se umoudřilo a nakonec jsme měli to nejlepší počasí, jaké jsme si mohli přát - sluníčko a 23 - 25 stupňů :-). Všechno klaplo na jedničku a co neklaplo, to nás netrápí :-). My i hosté jsme si svatbu užili, ANO zaznělo, bylo dobré jídlo, dobrá hudba, dobrá nálada a to je přece to nejpodstatnější :-).

Všechno o naší svatbě - přes přípravy, moje první posvatební pocity, až popis samotného průběhu svatebního dne můžete najít v odkazu níže. A je tam i více fotek :-).

www.byadrianablog.blogspot.cz

Doporučuji dodavatele:

Fotograf KATEŘINA BERÁNKOVÁ - svatební a portrétní fotografka - Moc šikovná paní fotografka, má oko na dobré fotky a za velmi slušnou cenu. Můžeme jenom doporučit!
Hudba Svatební DJ Zdenek sen. a svatební fotograf Zdenek jun. - Pán má velmi dobrý odhad na lidi, dokázal odhadnout náladu hostů a podle toho hrát a vyhověl jakýmkoli našim přáním na hudbu. Výborná domluva, slušná cena, určitě doporučujeme :-).
Civilní obřad Vila Čerych - Naprosto skvělé místo, zejména pokud chcete svatbu v soukromí, žádný zámek a za slušnou cenu. Pronájem je na 2 hodiny (nebo i na celý den, pokud byste si zde chtěli udělat i hostinu), je možno udělat svatbu venku i uvnitř a jedná se o krásné prostory na pozdější focení :-).
Hostina Myslivecká chata v Byzhradci u Solnice - Hledali jsme prostor, kde bychom si udělali vše sami, bylo by možné se veselit venku i uvnitř a pokud možno mimo civilizaci. Tahle chata všechno splňuje, pronájem je od pátku do neděle za pár korun a řádit můžete dlouho do noci :-).
Catering Scatering - Skvělá domluva, slušná cena, vynikající jídlo, moc milá a ochotná obsluha. Byla to pro nás skvělá volba, která nám ušetřila spoustu práce a starostí. Určitě doporučujeme!!!
Ubytování Internát střední školy v Opočně - V Opočně nebo i v Dobrušce jsou střední školy, které přes léto za slušnou cenu pronajímají své internáty. Na jednu noc to určitě stačí.
Svatební šaty Natyris - Mladá šikovná návrhářka a moje kamarádka, která se nezalekla nesnadného úkolu přešívání 30 let starých šatů a zvládla ho na jedničku :-).
Ženichův oblek Bandi, Marks&Spencer, Krispol Store - Oblek z Bandi, manžetová košile z Marks&Spencer, kravata ze stejné látky jako moje šaty na zakázku od Krispol Store
Svatební prsteny Snubní prsteny Ladislav Kouřil - Překrásné! Zajímavé, rychle vyrobené, za slušnou cenu!
Květiny De la Fleur květinový ateliér - Opět úžasná domluva, paní se snažila splnit a taky splnila všechna moje přání. Určitě doporučuju!!!
Jedna z mých nejoblíbenějších :-).
3Jedna z mých nejoblíbenějších :-).
Manžetové knoflíčky, které manžel dostal jako "zásnubní dar" :-).
3Manžetové knoflíčky, které manžel dostal jako "zásnubní dar" :-).
None
Mamčiny/moje svatební šaty při jejich přemiéře v roce 1985 a při pokračování v roce 2016. Ještě by bylo předčasné říct, že je to jejich derniéra :-).
3Mamčiny/moje svatební šaty při jejich přemiéře v roce 1985 a při pokračování v roce 2016. Ještě by bylo předčasné říct, že je to jejich derniéra :-).
None
None
Vila Čerych - překrásné místo pro svatbu :-).
Vila Čerych - překrásné místo pro svatbu :-).
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
Naše pokračování <3...
Naše pokračování <3...