Svatba Harrachov - Mumlavské vodopády

Zdravím! Jednu takovou konverzaci jsem tu už našla, ale k ničemu jsem se nedopátrala. V létě bychom chtěli svatbu v Harrachově a přemýšlíme o místu. Mohla bych vás poprosit o doporučení na hezká místa pro svatbu právě tam? Byly nám doporučeny Mumlavské vodopády, nemáte někdo prosím fotku z obřadu tam? Je to praktické? Jak se tam svatebčané dostanou a jak je to přístupné v tomto směru? Budu vděčná za vaše rady Mockrát děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
Vede tam sice silnice, ale nevím, jestli je povolené ji využít v případě svatby. Normálně je pouze pro zásobování kiosku u vodopádů. Ale už jsem fotila i obřad uprostřed lesa na Šumavě a hosté si dali pomalou vycházku po silnici jako součást zážitku. Nebo u menhiru nedaleko Prahy, kde prostě všichni kromě nevěsty ve vysokém stupni těhotenství a babičky šli od parkoviště cca 30min pěšky. Na jedno auto si vždycky povolení seženete a zbytku napište, ať má pohodlné boty. Jen si uvědomte, že v těchto turisticky atraktivních místech bude vždycky celý houf čumilů z řad kolemjdoucích. Ale jinak mi to zní jako bomba nápad. Do toho bych šla jako fotograf hned
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od zuzana_mazurova_foto:

Vede tam sice silnice, ale nevím, jestli je povol…
@zuzana_mazurova_foto mockrát děkuju ♥
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?