Svatba v Kladně v roce 2011. Jak jdou přípravy?

Profilova fotka
Zdrvím Kladeňačky a všechny, co plánují svatbu na Kladně! Jak se vám daří vybírat šaty, místa hostiny, fotografy...? Ráda uvítám pár rad, vyměním si zkušenosti atd.
Odpovědět
1
2
18
Profilova fotka
Svatbu na Kldně jsem neměla, ale měla jsem odstu šaty - salon Caludia a foto+video CA Sunrise a s obojím naprosá spokojenost. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díly za rady. :-) Do Claudie se určitě taky podívám. Není ten fotograf+video trochu drahý?
Odpovědět
No já se vdávala letos v červnu na Kladně. Šaty jsem si vybrala ve svatebním salonu Vlasta, kde byla naprosto úžasná paní, která moc dobře radila a ve svůj den jsem si připadala jako princezna. Fotografoval nás pan Suchopár z Pavivy www.paviva.cz a fotky jsou super. Místem obřadu byla Zámecká zahrada a bylo to moc příjemné a na hostinu, párty a ubytování jsme byli v hotelu La Park, kde byla bezvadná domluva s panem provozním (ředitelem) a vše proběhlo naprosto dokonale. Obsluha byla skvělá a náš den se vydařil řekla bych, že ještě lépe, než jsme očekávali.
Odpovědět
samosebou, že jsem se vdávala v červenci, jen už mi dneska neposlouchají ruce
Odpovědět
Profilova fotka
Hotelierko, děkuju. Už jsme byli téměř rozhodnuti pro hotel Astra v Srbech, ale ten La Park vypadá taky dobře, tak to ještě promyslíme. Hudbu jste měli jejich? Kapelu nebo DJ? O Zámecký zahradě jako o místu obřadu téměř ani neuvažujeme, slyšela jsem, že je to dost komplikovaný, pokud se zkazí počasí. Jestli můžeš, prozraď mi ještě kolik vás stála svatba celkem... A jsi spokojená po svatbě? :-D
Odpovědět
No tak kapelu nám zajišťoval hotel, ale docela nás překvapilo, že začali hrát v 17. hodin a ve 22. hodin skončili, takže pak jsme hráli CD. Ale asi to půjde domluvit, na to se kdyžtak pana Krejčíka zeptej. Já za sebe Zámeckou zahradu doporučuju, nám ještě ráno v den svatby pršelo a nechali na nás, zda chceme být venku či v obřadní síni na magistrátu. Ale určitě jde obřad zařídit i v La Parku. Kde se tedy chcete brát, jako místo obřadu. No svatba nás stála hodně, raději jsme to ani nepočítali. Hostina (oběd + raut + pití + tvrdý alkohol a ubytování pro 11 lidí) stálo necelých 60 tisíc a to jsme měli na oběd 30 lidí a večer skoro 60. No a to ostatní nemám spočítáno, nějak jsme to neřešili, ale viděla bych to + - 100000Kč. Po svatbě jsem spokojená, vše je zatím v nejlepším pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkni na jejich stránky, mají tam různé balíčky. Záleží co byste si představovali... My měli obřad a focení po obřadu, které jsme si ještě trochu prodloužili (za menší příplatek) a to vyšlo cca na 6000 Kč oboje. Což mi nepřišlo špatný, je v tom i 50ks fotek + nějaké upravené efekty ve větším formátu.
Odpovědět
Profilova fotka
Kkoudelko, díky, už jsem na ty balíčky koukala. Máš někde ty svatební fotky? Nenašla jsem tvoje album. Taky jsem pro obřad + focení po něm.
Odpovědět
Profilova fotka
Hotelierka: Tak ještě že jsi mě na to s tou kapelou upozornila. Aspoň to můžu zjistit. My máme naplánovaný tak poloviční rozpočet a mám pocit, že bude problém se do něj vejít. Na druhou stranu - nejspíš nebudeme potřebovat ubytování a těch lidí nejspíš taky nebude tolik.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme měli svatbu na Kladně (28.8.2010), v Zámecké zahradě a byli jsme maximálně spokojeni, i když pršelo celé dopoledne, trvali jsme na obřadu venku a ne na radnici. Půl hodiny před obřadem pršet přestalo a začalo svítit sluníčko :-) Šaty jsem měla z Buštěhradu, hostinu, jsme měli v Restauraci U Zlatého Selátka - kde byli všichni svatebčani ubytovaní již od pátku ( celá moje rodina je ze Slovenska ). Končili jsme až v neděli odpoledne a celý " Selátko" bylo reservované jenom pro nás. Byli jsme maximálně spokojeni a Všichni jsme si to užili, protože jsme se nemuseli o nic starat :-D. Kapelu jsme měli Dynamit - jsou to fajn kluci, zaplatili jsme si je na 6 hodin ( od 16:00 do 22:00), udělali neskutečnou zábavu :-D všichni tančili, a kdybych věděla že budou takhle skvělí, tak bychom si je pozvali na celej den a noc. Po kapele mi pak přišel zahrát kamarád DJ Honzík Lukavský,určitě ho znáte z Relaxu, taky byl skvělej jako vždy...zahrál pro všechny co chtěli a je to zlatíčko :-). Focení a video CA Sunrice - byli jsme nadšení z fotek a i s videa, focení jsme si užívali, chtěli jsme jiné fotky než mají všichni...nebyl problém ve všem nám fotografka Laura vyhověla. Co se týče videa, měli jsme vlastní nápady, které nebyl problém zrealizovat. Všem opravdu doporučuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my meli svatbu letos v cervnu, v zamecke zahrade, a taky si nemuzu stezovat, parada... :-) saty jsem mela ze svateb. salonu Vlasta a super.. pani moc prijemna a ochotna... fotografa jsme meli fotografkladno.cz, taky super a hezky fotky... :-) Kapelu jsme meli v kamarada z rodiny, a hostinu na kladne u dvoraku.. a to o5 parada.. jidlo vyborny, personal, obsluha a domluva taky.. svatbu jsme meli pro 34 lidi a vysla nas cca 80tis.. a to jsme setrili kde jsme mohli:-D Naivne jsem si myslela ze se vejdeme do 50.. a opravdu nevesli:-D :-D ale stalo to za to.. klidne bych si to zopakovala znova:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Danielito, koukala jsem na tvoje fotky, jsou vážně pěkné. O Selátku ani neuvažujeme, rozhodujeme se mezi hotelem Astra v Srbech a La Parkem. Kapelu Dynamit si určitě prověřím, když ji chválíš. Říkám si, ale že kapela na šest hodin, jak jste měli vy, je tak akorát dlouhá doba, když je pak DJ. Sunrise je ve hře, už mi to radilo víc lidí. Díky za tipy :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kamisek: Koukám, že skoro všichni brali v zámecké zahradě. Mě se líbí nápad, že obřad, hostina i party bude na jednom místě, myslím, že je to dost praktické. U Dvořáků? Tak to jsi mě překvapila. Nikdy jsem tam nebyla, ale vždy jsem žila v domnění, že to je putyka... Já zatím budu naivně doufat, že nám těch 50tisíc stačit bude, nejspíš pro dost podobnej počet lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
Lostakova: on je tam takovej salonek kde poradaji takove akce.. je to tam moc moc hezky.. :-) teda v tom salonku... :-) Jj to je irco prakticky to mit vsechno na jednom miste, nemusis nikam prejizdet a zarizujes vse na jednom miste:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to lostakova: jsem ráda, že se ti fotky líbí, mám jich tady jen pár, ale nejak pořád čas je zmenšit...fotek máme cca 1300 kusů, takže jsme byli spokojeni. My jsme původně chtěli mít svatbu v Astře nebo taky La Park, ale bohužel měli plno na náš termín svatby. Nakonec jsme byli i rádi, jelikož by náš svatba vyšla daleko víc. V Selátku jsme za hostinu a ubytování ( ubytování od páteku do něděle dvě noci cca 35 lidí jenom moje rodina) dali 80 tisíc - byli jsme opravdu nadšeni. Celkem jsme měli 60 lidí i s kamarády a jídla bylo opravdu hodně, obědy, stavební hostina a pak jsme měli studené i teplé rauty, snídaně,obědy...:-) Opravdu se do videa a fotek oplatí investovat, budete mít pak krásnou vzpomínku :-) to byla jedna z věcí na které jsme šetřit nechtěli... dále pak i prstýnky, ty máme síce drahší ale na celý život :-) Celkově nás vyšla svatba hodně draho musím říct, ale tím že jsem cizinec, tak moje rodina musela přijít již v pátek a byli jsme s nimi až do neděle a stálo to rozhodně za to. Jako svatební dary jsme chtěli penízky, každý to pochopil, protože stavíme baráček...svatbu jsme zaplatili částečně i z toho ale stejně to nestačilo - dostali jsme cca 130 tisíc a svatba nás vyšla na cca 180 tisíc, a můžu úpřimně říct, že to nebyl žádnej luxus, neměli jsme nic extra,kromě teda dárku od mažela jako prekvapení pro mne byla limuzína :-)( samozřejmě půjčená ) Počítala jsem to jako 180tisíc za všechno, prstýnky, šaty, hostina,výzdoba, kytky, dorty, fotky + video, hudba, Dj atd...
Odpovědět
Ahojky, tak se také přidávám k nevěstám kladno 2011:-), máte někdo zkušenosti s foto studiem PAVIVA? Docela se mi líbí jejich fota na netu a cena je super. Moc bycho chtěli svatbu v Astře, chodíme tam do sauny. Svatba bude 30.dubna, takže bychom asi měli jednat co:-(, dál máte někdo zkušenost s goldexem?výroba prstýnků, začala jsem vše plánovat až tento týden, snad není moc pozdě:-)
Odpovědět
ver.kkk: no já mám zkušenost s PAVIVOU. Fotil nás pan Suchopár a fotky jsou nádherné, opravdu se s ním moc dobře spolupracovalo a nebyl problém se dohodnout na tom, co jsme chtěli. Jinak my měli svatbu 24.7. a já objednávala termín v únoru. Kamarádka měla z PAVIVY paní Caltovou a fotky jsou taky krásné, takže určitě nebudeš zklamaná.
Odpovědět
Profilova fotka
ver.kkk: Určitě si ten termín svatby v Astře zamluvte co nedřív. My jsme už taky museli termín posunout, protože naše datum už měl někdo zamluvený. Duben ale asi nebude tak nabitej jako červenec. Astra se nám líbí nejvíc, už se těším na osobní "obhlídku" :-), znám to tam jen z venku.
Odpovědět
Profilova fotka
Danielito, tak to jste měli fakt velkou svatbu. Fotky bych chtěla s nápadem, promyšlený, pěkný, ale tolik jako ty určitě ne. Stačí mi pár hezkých od profesionála a pak se domluvím s někým z hostů, aby ještě něco nafotil. Také požádáme o penízky místo svatebních darů. Bydlíme spolu, byt máme zařízený, vlastně nic nepotřebujeme - jen zaplatit tu svatbu :-) Investice do prstýnků se určitě vyplatí, to souhlasím. Musí vydržet celý život :-D Čekám teď na potvrzení, že nám termín zamluvili a pak budu zařizovat ostatní. Třeba o výzdobě, hudbě a dalším nemám zatím vůbec páru.
Odpovědět
hotelierka: tak to je super, akorát jsem si zamluvila paní Caltovou:-)tak aspoň něco mám:-) lostakova: psala jsem do Astry a doufám, že brzo odpíší, ale asi tam radši zavolám, a vy to už domlluvené máte?Astra je nádherná, je tam super ten altánek, a fakt doporučuju, byla jsem tam kámošce a super, ta paní ředitelka prý vyjde s vším vstříc, no právě my to chcem jen 30.dubna:-)jinak bychom asi hledali jiný hotel, přemýšlím o obřadu v Hostivicích na zámečku, z hlediska počasí, no ještě nevím no
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, v hotelu Astra jsem byla na svatbě kamarádce a bylo to moc pěkný,jen se mi teda nelíbil proslov oddávající,ale zahrada krásná a vyšlo jim parádní počasí.V restauraci byli milí a kmitali okolo nás jak divý. Ver.kkk já se budu vdávat v Hostivici na zámečku.Už máme termín. ;-) Je to tam krásný.
Odpovědět
porodnibabka: fajk?právě někoho takového jsem hledala:-)kdo to tam má, a už to máte vše domluvené, a kolik to tam stojí?já právě nevím zda astra nebo hostivice, chceme to 30.dubna, tak snad bude volno:-)ach jo musíme jednat:-)
Odpovědět
Holky a co šaty? víte o té akci v salonu sofia? do konce roku se dají půjčit šaty za 4900 nebo 6500, což je aspoň si myslím bezkonkurenční co:-)musím se tam objednat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ver.30.4. je co za den? Sobota,ne?Takhle,ted se ještě neví,jaké dny budou oddávací.Dosud byly pátky,s tím,že pokud si chtěla jiný den,tak se napsala žádost a vyhověli se změnou oddávacího dne,ale teda bohužel za poplatek 2000 kč.S tím,že i když změnu mít nebudeš,tak stejně platíš 1000 kč za obřad v zámeckých prostorách.my máme termín zamluvený,papíry stačí na matriku donést až v lednu.No a akorát díky volbám se neví,zda oddávací dny zůstanou v pátek.Takže za 14 dní tam budu volat a budu vědět,zda teda budou pátky nebo soboty.Ale pani matrikářka,mimochodem moc milá paní,řikala,že bude trvat na pátcích.
Odpovědět
Jo takže by sobota šla, s příplatkem rozumím tomu správně:-)to by nevadilo, a poslala bys mi do zprávy číslo na paní matrikářku prosím:-)chtěla bych to tam moc se mi to tam líbí, nebyla jsem tam ve vnitř nikdy, ale podle fotek super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rozumíš.Ale když to změní na oddávací dny v sobotu,budeš platit jen 1000 kč.my jsme vevnitř byli.jsou to krásný prostory.Oddací místnost je dostatečně veliká,ale ta fotka,co máš v albu je krapet přibarvená,takhle jasně zářivý a barevný to tam enni.Fresky tam jsou,ale takhle výraznýá ne,e.Pošlu do IP
Odpovědět
No to jsem někde stáhla, to je asi upravený fotografem:-)ale co, určitě se tam taky půjdem kouknout, a nebo ta astra, i s obřadem, ale jak to bude v tom dubnu, trošku se bojím obřadu venku tak nevím:-(příští týden jedeme vybírat prstýnky do goldexu do kralup, tak na to jsem hodně zvědavá:-)a kde budete mít hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
V restauraci Mlýnský domov. No,v dubnu bývá zima,ale i horko...těžko říct.Je to 50:50,jako u všech svateb.
Odpovědět
No právě:-(a prý je v hotelu Astra i mokrá varianta, ale to fakt nevím kde:-(v jakých prostorách, to se dozvíme na té schůzce prý, a co šaty máš už nějaké vybrané?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
po salonech budu chodit asi až v prosinci.akorát příští týden půjdeme na prstýnky,to bych ráda měla do vánoc vyřízené. Tak to nevim,kde to maj...To mi kamarádka neřikala.Každopádně měli hostinu na v tamní restauraci a měli jsme možnost být v jakémsi átriu za restaurací,ale v hotelu v té době byl nějaký ruský sportovní klub a furt očumovali a chodili furt okolo atria.Což by mě třeba asi vadilo...nevim,no.
Odpovědět
1
2
18
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?