Svatba v září 2013. Berete se taky?

Profilova fotka
Ahoj, plánujeme svatby příští rok v září. Asi je ještě dost času, ale nabrat inspiraci dopředu a pořádne to probrat přece neškodi, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
si myslím ;) máme to stejně, taky příští rok v září - po státnicích....tak snad je udělám pěkně na první termín někdy v květnu nebo kdy, ať mám pak ještě čas na dolaďování :)
Odpovědět
Profilova fotka
Po státnicích, tak to řeší hodně je lidí to je milé. Budu držet palce ať to vyjde v řádnem termínu ať pak můžes jen plánovat svatbu a dolaďovat:-) Už víte kde svatba bude?
Odpovědět
Profilova fotka
@naju jé děkuju, tak snad vše vyjde tak jak má ;) ...no svatba bude někde v okolí Slušovic, ještě přesně nevíme, začnem to řešit asi v létě po zkouškovém :)
Odpovědět
Tak se přidávám, chtěli bysme 7.9.2013 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Také se přidávám mi bychom chtěli termín 13.9.2013 tak snad nám to vyjde :-)
Odpovědět
ahoj:-) my bychom takych chtěli září 2013 a vypadá to taky na 13 :-)) tak to je super!:-) jsem se bala, ze budeme jedini... uz nam par lidi rikalo cosi o trojkach, ze by radeji jeste rok pockali.... je to sice jeste za rok a pul, ale uz po ocku koukam:-) at mam jasnou predstavu:-)) uz po statnicich mam a tak vim, ze kazda dobra prace potrebuje svuj cas (i ta diplomka) :-D tak vsem kdo budou statnicovat drzim palec, at to dopadne a muzou se naplno venovat planovani :-))
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, to je milé, že se nám to svatbování v zaří tak rozrůstá. Bála jsem se, že tu budu jedíná tak brzo ;-) 13.9. je hezké datum, nevím jak to vychází numerologicky, ale určitě to bude ten nejlepší den pro Vás:-) My zatím nevíme, naplánujem to podle toho jaké bude letos počasí:-) :-D Budu moc ráda když se podělíme o to jak probíhají přípravy....musím se pochlubit, mám uplně první svatební věc a to skleničky na šampaňské, jednu s obrázkem nevěsty a druhou s ženichem :-N mám z nich veeelkou radost. Ted si tak pro sebe vymýšlím barvu...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzamate budem mít asi stejné datum! :) tak doufám, že všechno krásně vyjde, i počasí a tak.. @naju teda, Ty už jsi o krok napřed před náma...už začínáš křečkovat věci :D ...no já už jsem tu víc jak na facebooku, ale aspoň si protřizuju, co budu chtít a co mi přijde už zbytečné...zatím toho mám tolik, že bych potřebovala ty svatby tak 3 :))) barva se mi zatím líbí levandulová (možná se stříbrnou) ...a k tomu už vymýšlím kytku, výzdobu a tak...ale hlavní věci netuším, což je restaurace, kapela atd.... ...holky, kdy si tak plánujete jít vybírat šaty do salónů? aby se mi nezačali smát když tam přijdu v červenci třeba :)) ..ale začátek září je moc oblíbené datum a já chci velký výběr šatů :)
Odpovědět
@marketa_ ja jdu na šaty až příští rok, tak někdy v únoru... doufám, že už budou mít nové kolekce šatu... přece jenom se mi to zdá ještě moc brzo jít tam letos... nehledě na to, že ty šaty budou třeba ještě několikrát půjčené a může se jim něco stát;-)) Jinak myslím, že je hlavní zajisti místo obřadu a hostiny a až potom vymyšlet výzdobu:-) Potom už na konkrétní místo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jittus ok, začnu se šatama až na konci roku, už bude po sezóně, zničené vyřazené :)) ...po výzdobě zatím jen tak pojukávám, ale myslím, že takovou decentní jaká by se mi líbila, narvu všude :)
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem v salonu s kamarádkou a optimální je prý příjít vybírat a zkoušet šaty tak pul roku předem, Myslím že jít tam rok dopředu tak hrozí, že ti za rok nebudou líbit :-(. market schvaluji tvůj výběr levandulové barvy .... já miluju levandule! x-) ! takže pokud bych chtěla mít svatbu ideální... tak vyzdoba všude levandule i kytice z levandule a celkové alá provance styl. Takže za mě ne levandulová barva ale levandule všude:-)....Já přemýšlím nad tyrkysovou...modrá mému miláčkovi neskutečně sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa_ Tak to si budeme držet palce vzájemně - přítel má státnice leden 2013 a já mam absolutorium červen 2013 a svatbu bychom chtěli buď konec srpna nebo září 2013 :) A také už koukám a plánuji, protože počítám, že v době učení se to moc nebude reálné :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já se po šatech koukám zatím na internetu. Nějakou představu mám, ale jelikož jsem silnější postavy, budu muset brát, co mi padne...ale ráda bych do příštího roku zhubla! Kdo bude hubnout se mnou??? :-D ;-) Nám se oběma s přítelem líbí ladění do červena. Oba tu barvu máme rádi a oběma nám i docela sluší, takže to máme nejspíš jasné. Obřad chtěl přítel někde v zámecké zahradě - venku, ale pak uvažoval, co když bude pršet a tak.. tak jsme se byli podívat na obřad na radnici v Liberci a moc se nám to líbilo, i to prostředí a pan oddávající měl pěkný proslov. Navíc tam hrají na varhany a mě to připadá takové honosné :) Já jsem jinak z Jablonce nad Nisou a tam je příšerná radnice i ta obřadní místnost je taková mdlá... takže v tom jsme také oba měli hned jasno, že tam to nebude :) Také máme představu o místě pro svatební raut - nechceme hostinu, chtěli bychom obřad až kolem 14h a pak rovnou odpolední raut někde v penzionu, kde se pak bude i spát.. V jednom jsme se byli ptát, jak je potřeba rezervovat místo dopředu a pán nám vysvětlil, že všechny svatby pro letošní rok měli uzavřené smlouvy už v loni v září. Takže to je docela dlouho předem. Jen nám to nekoresponduje s tou radnicí, protože tam se zajednávají místa tak 6 měsíců před obřadem.
Odpovědět
Profilova fotka
@naju nebo rovnou svatbu v Provance, to by bylo :D ..no mám v plánu všude narvat levanduli i do vývazků a tak, uvidím jak to nakonec dopadne :))
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky no jako musíme to dát ty státnice na první dobrou, v září už nebude čas :-D ...hubnout nebudu, to bych se už asi pomalu ztratila :D ...nee, tak hubená nejsem, ale jídlo mi neberte :-D ...my budem mít svatbu určitě v kostele, ale i tak....u nás se musí všechno zamlouvat rok předem....brácha, co se letos žení, tak chtěli svatbu už loni, ale začali si zamlouvat všechno 6-7 měsíců před a už bylo vše co chtěli zamluvené, datumy, restaurace, fotograf i vyhlídlé šaty....no uvidíme, nějak to načasujem aby to bylo tak akorát :)
Odpovědět
@marketa_ a kde se brali? jestli se mam zacit bat a hlavne shanet...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my také plánujeme září 2013 , já chtěla pátek 13, ale přítel se bojí... tak to hold asi bude sobota 14.9.
Odpovědět
Profilova fotka
@jittus jsme kousek od Zlína, asi jsou tu moc svatbychtivé slečny :))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj.Taky plánujeme svatbu v září, pokud to vyjde tak bude termín 7.9.2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, všem:-) Vidím, že datum 7. 9. 2013 je dost oblíbené:-) Takže já se taky připojuji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den budoucí nevěsty.Již ted nabízím volné termíny na rok 2013 za letošní ceny :-) Pro více info stačí klinout na muj profil.Hezký zbytek víkendu
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den děvčata, pokud byste měli zájem si zasoutěžit a vyhrát svatební focení celého dne, tak se podívejte ke mě na profil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa_ jenže levandule kvete ted v cervnu, a svatba bude v září to nevím jak uděláme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@naju levandulí je víc druhů, některé kvetou až do konce září.....ale tak uvidíme nu ;-) kdyžtak hortenzie taky miluju, snad pokvete nějaká rozumná barva :-)))
Odpovědět
já bych taky chtěla v září... nejlépe 14.9. :)12.9 jsme se totiž s přítelem seznámili, tak by to bylo skoro na naše pětileté výročí :) teda zatím nejsem ani požádaná o ruku :-D ale protože dělám příští rok státnice, budu už si snad vydělávat a měli bychom i tak nějak dostavit domek, tak doufám, že by to mohlo příští rok vyjít ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,take se hlasim,my mame svatbu 14.9. .Svaba se bude konat u Olomouce :-)
Odpovědět
Ahoj holky taky se přidávám :) my plánujeme svatbu na 7.9.2013. Snad nám to vyjde. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj nevěsty,přidáváme se k vám.Též máme v plánu svatbu 7.9.2013 snad už budu mít snoubence doma aby se to dalo uskutečnit.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?