Svatba v srpnu/září 2013

Najde se tu někdo na plánování svatby srpen/září 2013?
Odpovědět
1
2
7
Profilova fotka
Já srpen :) Co všechno už máte zařízeno?
Odpovědět
Profilova fotka
My září :) Pátek 13 :-D A máme prstýnky a já vyhlídnuté šaty a pár věcí na výzdobu. Jinak si myslím, že je na všecko ještě čas ;-) Krom teda fotografů a tak, ale u nás to bude kamarádka, tak to nám vlastně odpadá...
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím se :-) i když podobné téma tu už je, třebaže trošku šířeji pojaté - červen a září 2013 :-) Zatím mám fotografa (kamarádka)...a nic. Termín ještě není potvrzen z matriky, nevypsali, hostinu se ještě rozhodujem, kde,(ale na toto už začínám být celkem nervózní), šaty snad tak v listopadu a zbytek má podle mě čas po novým roce :-) Ještě teda kapela bude oříšek, zatím jsem kontaktovala jednu, na kterou jsem dostala tip zde a vypadají dobře a neozvali se zatím...tak uvidíme.
Odpovědět
taky se hlásím na srpen 8-) máme místo obřadu, místo hostiny a následného rautu a párty, fotografa a Dj, teď ale spíš doufáme, že na matrice vyvěsí termín, který si přejem :-D přítel bude vyrábět oznámení s mou malou pomocí, takže už pomalu obhlíží vhodné programy do počítače, taky už máme přibližný seznam hostů (byl to boj), spíš ale všechno promýšlím, doma nadhazuju, ale ještě je čas, to základní máme ;-) :-)
Odpovědět
Taky se hlásím....Chtěli bychom 14.září v Rájci na zámku, zatím ale nejsou termíny takže taky čekáme, prý se máme ozvat koncem roku, snad to klapne. Místo hostiny a večírku už taky máme promyšlené, jinak se teď zaobírám jenom šaty, protože si budu nechávat šít od budoucí švagrové tak na to chci mít dost času. Samozřejmě promýšlím všecko možný jako kdybych se měla vdávat za měsíc, ale to je asi normální...nebo ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makesska jo je ja se zasnoubila začátkem srpna do konce srpna jsem měla plné album a ted už to ustálo a spíše řešíme jen finance ale trošku to pominulo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj my máme 31.8 2013..máme už hostinu nakterou musíme do konce října platit zálohu potom zajištěný kostel hudbu fotografa i kameramana(kamarád)seznam hostu barvu a vymyšlenou výzdobu na hostinu a vybrané dorty(bude je pect moje teta) ted řešíme auto a příští měsíc pojeud do polska skouknout nějaké šatičky:-Dspíše ještě nabíráme inspiraci...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme 14.9.2013 a mam vybrano zatim text na oznameni, a vybrane saty, pristi tyden se na ne chci jet podivat. Uz se na ne moc tesim, az je uvidim na vlastni oci. :) a castecne jak budou vypadat prstýnky...
Odpovědět
tak koukam ze vsechny uz mate neco zarizeny, ja sem teda zasnoubena cerstve (v utery) a co sem stihla tak akorat poptat kameramana Oldu Čulíka no a čekám na info od Petra Wagenknechta, moc bych si ho prala. az budu mit tyhle dva, budu resit to ostatni. Brnandy, kde budete mit obrad a pak hostinu?
Odpovědět
Zdravim a pridavam se k nevestam v srpnu 2013 na Jizni Morave:-) to hribek: Ahoj Brnando, my mame obrad ve Valticich a hostinu pak v Zajeci. jak jste na tom vy s mistem na obrad a hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek Obřad zámeček Belcredi v Líšni, protože su Líšňačka :-) Ano, je to tam prý sice "jak na běžícím pásu", ale asi kde v Brně ne...zároveň budu mít "svatbu na zámku" - třebaže ne nijak prestižním,ale jo :-) no a za třetí, myslím, že patnácti-dvacetiminutovej obřad bohatě stačí, nač zbytečné kecy, byla jsem svědkem církevní svatby (i teda se mší) v kostele a trvalo to hodinu a půl...a v kostele tak 13 stupňů, hrůza!!! Hostina ještě není pevně určená, tip je Klajdovka (ta je ale trošku dražší) či možná i Žebětínský dvůr (ale ten je na druhým konci města, což je minus)...uvidíme...
Odpovědět
@martiq ahojky no jakozto cerstve zasnoubena jeste nemam nicc, poptanyho mam fotografa a kameramana a snad se domluvim dnes s pritelem na datumu abych mohla pevne objednat, premyslim zamek ve slavkove a nebo svatbu na myslivne v kohoutkach @ninive211 no zebetinsky dvur bych moc nebrala, pritel tam mel tedka streda-patek seminar a celkove zklamanej, kdyz sme byli na soukrome veceri tak super, ale raut i obed a vecere rikal ze docela ubohy, knedlickova polivka 2 litry se 4 knedlickama a tak... pry super domluva s panem tovarkem ale to je tak vse...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hribek O Myslivně jsem původně také přemýšlela, krásný výhled a tak...ale prý se poslední dobou pohoršili, taky jsou tu rozporuplné reakce, jedni nadšení, druzí moc zklamaní...no, já už jsem byla rozhodnutá pro Klajdu, byli jsme tam na večeři a výborná...ale ty ceny hlavně nealka mě trošku překvapily :-( A přítel se chtěl podívat ještě i někam jinam...ale nevím no, začíná mě to přesvědčovat o tom, zda se do toho Žebětína vůbec jet podívat (taky jsem četla zde na diskuzích velká pro i proti, zatímco proti Klajdě jsem zde zatím nenašla nic...jen že je dražší,no)
Odpovědět
Ja myslim ze Klajdovka je dobra volba, pokud bych uvazovala o hostine v Brne, pak bych ji asi taky zvolila, nebo jeste eventualne nektery z hotelu kolem prehrady...
Odpovědět
@ninive211 no ja ted koukam jeste na maximus resort, jedna holcina psala 40lidi vcetne ubytovani 80.000 kc coz se mi nezda s ubytkem moc
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek no my naštěstí neřešíme ubytko, jediní příbuzní zdaleka se vyspí u našich (ségra s partnerem asi u nás),zbytek je na dojezd do půl hodiny od Brna...jediní ubytovaní bysme byli my :-)
Odpovědět
Ahoj holky měla bych dotaz jak to máte s matrikou? Nám v Kr.poli řekli, že termíny svatebních obřadů na druhou polovinu roku tzn. od července do prosince, budou vypisovat až v březnu 2013. Vzhledem k tomu, že chci svatbu v září 2013 tak mi asi nic jinýho nezbyde než čekat, ale mám strach že pak už budu muset brát jen to co zbyde - šaty, fotograf, apod. Musíte taky někdo čekat tak dlouho? Protože všechno se od toho termínu jaksi odvíjí že... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@denik1234 Ahojky, my tak dlouho čekat nemusíme, rezervovala jsem termín na matrice v září tohoto roku na září 2013. Ale vím, že jsou s tímhle problémy a někde to bývá i na oddacích místech, že dřív jak půl roku dopředu si tam termín zamluvit nemůžeš...Jedině si pohlídat přesný den, kdy to září na tý matrice otevřou a hnedka to ten den zařídit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denik1234 naštěstí tak dlouho čekat nebudem, matrika Brno-Líšeň vypíše za týden...ale matrikářka se na můj předběžný dotaz na konci srpna ohledně toho, kdy se budou vypisovat termíny (nechtěla jsem hned rezervovat termín, ale vědět KDY to bude možné) divila, proč tak brzo a málem mi odsekla, že máme být rádi, že Líšeň vypisuje UŽ v říjnu, protože třeba radnice Brno-střed prý vždy tak tři měsíce předem, průběžně...no to by mě mohlo! Přítel jako Kohoutovičák spadá pod Brno-střed, jednou ho napadlo, co tak to udělat na Staré radnici v tom historickém sále...ale zaprvé kde ve středu města by tam zaparkovaly všechny ty auta svatebčanů a k tomu čekat na poslední chvíli na potvrzení termínu a nedejbože všechno pak měnit...děkuji, nechci!
Odpovědět
No nějak to budu muset ještě vymyslet, my to chceme v arboretu u Boby a oni spadají právěže pod Kr.pole, jedině že bysme udělali církevní obřad, ale my nejsme ani jeden pokřtěnej tak to by asi neprošlo...a ani to nechci. V arboretu to není problém zamluvit prý na září už teď ale termín se holt rozhodne až v březnu...nedá se nic dělat.
Odpovědět
@przedswitovaanita to se vsaď, že si tam počkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj...:-) Holky, přidávám se k vám - my budeme mít svatbu 24.8.2013...:-) Na Příbramsku...Máme už zařízené místo obřadu a hostiny a rautu, kapelu a fotografa...:-) A myslím, že to prozatím stačí - pokračování příprav se bude konat až po novém roce...I když v listopadu se chystám na svatební veletrh, pravda...:-) Třeba tam nasbírám nějaké užitečné rady, tipy a nápady...:-)
Odpovědět
zdravím všechny, no my máme termín přesně srpen/září! 31.srpna to začne a 1.září to skončí :-D. Jinak taktéž svatba na jižní Moravě, respektive sklep Skalák. Zamluvené máme místo a fotografa, jinak si myslím, že máme čas...ale samozřejmě projíždím weby o svatbách a nechávám se inspirovat :-)
Odpovědět
cau holky tak opravdu koukam ze sme pozadu, my s pritelem porad resime termin, ted musim pockat na zacatek listopadu kvuli pritelove praci a pak uz bysme to meli rozseknout. pravdepodobne kdyz to vyjde tak misto bude maximus resort v kninickach a snad sezenu i wagenknechta.. sem zvedava, no a asi v prosinci bych rada navstivila salon abych nejaky ty satky vyzkousela:-)
Odpovědět
@kaprik23 stejné datum 8-) doufám, že teda vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanuullka jj, to já taky...:-) a co už máte všechno zařízené...?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím :-) My máme termín už zamluvený na 6.září. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli už máte vymyšleno, kdy půjdete zkoušet první šaty? :-) Půjdete ještě teď před konem roku nebo až dýl?
Odpovědět
Profilova fotka
co jsem tak nasbírala informace, tak bych asi volila variantu po novém roce - to jsou už nové kolekce...ale zatím to vypadá, že to asi řešit moc nebudu a šaty si nechám ušít...:-)
Odpovědět
@kaprik23 máme místo obřadu, místo hostiny a párty, fotografa, Dj (kamarád), to je tak nejdůležitější u čeho bych se bála, že to bude už zabraný 8-) pak už máme také seznam hostů (možná menší úpravy, uvidí se), gril na prasátko, barvu svatby asi ;-) vím, kde mi udělají minidortíčky, že budu utajená nevěsta, taky jsme promýšleli hry a uděláme tombolu, pak svatební noviny, které dáme svatebčanům až se budem po obřadu fotit, také zhruba promyšleno co v nich bude... no to je tak všechno, na šaty půjdu buď v prosinci nebo lednu, s výzdobou nám pomůže jedna známá, která se tím zabývá.... nospíš tak nějak prmýšlíma užívám si těšení, co vy?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaprik23 Já si je taky nechám ušít, ale přeci jen si chci zkusit nějaký šaty, abych si mohla vybat střih, který mi sedí ;-) Ono na těch modelkách jsou všechny šaty krásný, ale já bych v nich vypadala jak tydýt :-)
Odpovědět
1
2
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?