Svatba v červnu 2013

Ahoj budoucí nevěsty, vím sice, že je ještě "spousty" času, ale ráda bych založila diskuzi na toto téma. :-) Můj přítel mne požádal na dovolené o ruku a domluvili jsme se na červnové svatbě roku 2013. Kameramana bych chtěla Leoše Brabce (jen ho musím ještě protlačit kvůli ceny u snoubence:-) Pročítala jsem si už nějaké diskuze a začala se poohlížet po fotografech. Je tady ještě nějaká nevěsta, která se bude vdávat až v roce 2013? :-D
Odpovědět
1
2
8
Profilova fotka
Ahojík Janičko, my plánujeme svatbu na červenec 2013 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
květen 2013 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@molly1987 @janul_iii @j_a_n_i_c_k_a Ahojte holky,tak sek Vám asi přidávám. Chtěli jsme se brát příští rok,ale asi budem stavět, tak penízky nevyjdou.. Jinak stavbu bych chtěla buď v červnu nebo září :-)
Odpovědět
@janul_iii @molly1987 @janinha Ahoj Holky! To jsem ráda, že tady nejsem sama! :-) Už něco zařizujete nebo jen hledáte inspiraci? :-) ;-) Já už mám vyhlídlého fotografa (teda fotografy - protože fotí ve dvou:-) a kameramana taky - teď šetříme a během pár měsíců (až se domluvíme na pevném termínu v kostele) bychom chtěli zaplatit zálohu ať nám je nikdo "nevyfoukne" :-D
Odpovědět
Ahoj holky, já se vám divím jak to můžete vydržet ještě tak dlouho. Můj přítel mě požádal o ruku v květnu a domluvili jsme se, že se vezmeme v září 2012...už v srpnu jsme byli tak nedočkavý, že jsme si zamluvili termín na duben 2012 :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyyjooo sem si rikala ze sme silena planovat uz ted kdyz mam svatbu 16.6.2012 ale vy uz pomalu planujete a vdavate se az o rok pozdeji :-) jak je videt casu neni nikdy dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@j_a_n_i_c_k_a Před chvílí mi volali ze studia na svatební focení,zdali platí náš termín,že mají druhé zájemce..tak jsem jim to nechala,mrzí to,ale my se nemůžem nějak rozhodnout,zdali nám to příští rok vyjde,tak to nebudem přece blokovat někomu,kdo si je jistý..aaaach jo.. :-) Ale pěkně si zamluvte všechno dopředu,rychle se to plní.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,celkem Vás chápu,že to můžete vydržet, my budeme za chvíli zasnoubený rok a půl a svatba bude příští léto
Odpovědět
Já už tak pomalu vím, jakou budu mít kytku, jakého chceme fotografa a kde to bude :-) To je asi tak všechno :-) A jak to můžeme vydržet? V pohodě ;-) Aspoň se máme pořád ještě na co těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@kachnulik @kachnulik My taky v dubnu místo června -)
Odpovědět
@molly1987 A jakou kytku plánuješ? A jakého fotografa? Jinak na plánování mám taky ráda, že se mám na co těšit ;-) Chci si celé ty přípravy užít, protože to je jen jednou za život (Alepson doufám :-D A cas utíká jako voda, vždyť za chvíli jsou Vánoce ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
chtěla bych pivoňky a jako fotografa manžele Mlýnkovi.
Odpovědět
@molly1987 Pivoňky jsem si taky zamilovala a Mlýnkovi jsou taky dobrá volba ;-)
Odpovědět
Ahoj Janičko, taky máme naplánovaný červen 2013 :-) a jediné v čem máme zatím jasno je místo svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:-) 8.6.13 misto st. havel praha :-) 2,5 roku zasnoubena a posouvali jsme svatbu o rok abychom to meli fakt hezky a se vsim vsudy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu a chci se poptát jestli už máte dje na svatbu v roce 2013???
Odpovědět
Ahojky, budoucí nevěsty.. i my se domlouvali na svatbě v červnu nebo červenci 2013.. zalíbil se nám termín 6.7.2013 bylo by to přesně 6 let od naší známosti.. akorát, nevíte někdo, jestli je nějaký problém když to vychází na státní svátek??
Odpovědět
my taky plánujem léto 2013, asi 15.6. což je 10 let od našeho seznámení:-) prý se nám to bude hezky pamatovat :-) :-) sice ještě trochu uvažujeme, zda bychom to kvůli babičkám přeci jen neudělali letos, ale ze spousty dalších důvodů to asi bude až příští rok. už nějak razantněji plánujete? já vůbec nevím, jak začít
Odpovědět
Jo jo, tak to jsme na tom stejně.. celá rodina apod. si představuje svatbu letos v létě.. ale přijde mi, že nevím kde začít a v jakých barvách apod.. každý den se mi líbí něco jiného.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my jsme taky zatím ve fázi plánů. Přítel mě požádal o ruku pod stromečkem a chtěl by se brát co nejdřív. Takže zatím se rozhodujeme mezi podzimem 2012 nebo jarem 2013. Mě by se asi nejvíc líbilo to jaro 2013. Pěkně v klidu a hlavně došetřit ještě nějaké penízky, abychom se nemuseli držet zkrátka... a jsem docela ráda, že nejsem jediná...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky plánujeme svatbu na 2013, zatím to vypadá na duben :-) Rodina moc nadšená sice není,ale což. Snad se umoudří a třeba se zapojí i do plánování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
červen 2013,ale už jsem zkoušela navrhnout už duben 2013...tak se těším,že mi každý den navíc přijde jako věčnost :-(
Odpovědět
@elisbett : Tak my jsme si taky zatím vybrali 15.6. 2013 :-D Původně jsme chtěli 5.6., přesně 2 roky od koupi našeho domečku, ale vychází to středu, takže jsme si k tomu přidali 10 dnů :-)
Odpovědět
Ahoj holky ;-) , my jsme taky včera úšpěšně stanovili datum, bude to 8. června 2013, a když jsem našla červnovou tému, tak jsem neváhala ani minutu :-) ..... nevím co mám už zařizovat a co ne.... ale ráda bych měla aspon to nejdůležitejší, a byla bych bez stresu....co jste zařizovali jako první
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my teda červenec 2013:-) teoreticky to máme zmáknuté skoro všechno, jen mi chybí sehnat místo na hostinu a raut (Praha 9/východní konec Prahy - hostina pro 30, raut pro cca 70-80 lidi) Kdybyste měl někdo tip na nějaké fajn místo, budu ráda:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fionafionelka ahojky:-) urcite si prvni zarid misto na svatbu:-) pak na hostinu a raut a se zbytkem mas celkem dost casu:-) mozna jeste fotografa, pokud nemas sveho. Mista se zacnou rozebirat ted na jare a vzapeti budou pryc i fotografove a kapely:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěsty, určitě si zamluvte dopředu nejen místo, ale i fotografa / kameramana. Ze zkušenosti vím, že termíny se začínají rezervovat již od června na další rok. Tak ať Vám to či ji/ho nevyfoukne někdo jiný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hohooo,takže ne červen,ale už duben :) o celé dva měsíce jsem to dokázala zkrátit :D jupííí
Odpovědět
@rozzaarka moc děkuji za radu, jj místo na svatbu a hostinu se už řeší.... pak musíme toho fotografa a kameramana, a pak bude na chvíli asi klid, :) máš s někým nějaké zkušenosti?
Odpovědět
1
2
8
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?