Svatba na Příbramsku v roce 2013

Profilova fotka
Ahoj holky, máte někdo svatbu na Příbramsku příští rok? Jaké máte plány?
Odpovědět
Profilova fotka
Zámeček, Dobříš, Památník Antonína Dvořáka či jiné?
Odpovědět
Profilova fotka
Zámeček je nic moc dle mého, Dobříš mnohem lepší :), pak taky třeba zámek Březnice. My konkrétně to máme celé na letišti v Dlouhý Lhotě :)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím, zámeček je spíš taková nouzovka..my to budem mít v Březnici. Jinak kdyby jste chtěli třeba taky all in, tak penzion Nový Rybník je fajn. Památník je fajn,ale jsou tam hrozný omezení ...
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova zrovna jsem to chtěla ještě dopsat ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Penzion Novy Rybnik vrele doporucuji! Hrali jsme tam s kapelou a bylo to super. Vcetne jidla...
Odpovědět
Přemýšlali jsme o Ermi hotelu, ale asi to tam vyjde na až moc draho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mmisa11 kde to je? :-N
Odpovědět
@lamorgaine V Jincích ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mmisa11 ahá, to je ten hotel u silnice? Tam se mi to moc nelíbí, takový divný to vypadá :-x
Odpovědět
@lamorgaine Bydlím kousek od Jinců a ten můj je z Vysočiny, takže musíme sehnat něco, kde bude moct celá jeho obrovská rodina přespat :-D V okolí Pb moc velký výběr není :-S
Odpovědět
nebo vlastně rodiče bydlí no :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mmisa11 ale ten Nový Rybník je fakt pěkný :) 24.8. se tam vdává @pupickova :) a my na tom letišti máme taky všechno v jednom, obřad, hostinu i ubytko, stejně jako ten NR :)
Odpovědět
@lamorgaine O tom jsem taky přemýšlela. Bydlíme v cizině, takže je hrozně těžký něco naplánovat. Ale až se dostanu do ČR, tak se tam určitě zajedem podívat :-)
Odpovědět
Jojo, Nový Rybník je náš už za pár dní :-) Pak můžu poreferovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova jsem si říkala, kde se schováváš :-D
Odpovědět
@lamorgaine já a schovávat? Pche! :-D Z povzdálí sleduju a v pravou chvíli se do věci vložím! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mrknete na nase stranky jsou tam fotky ze 171 svateb, na kterych jsme hrali. Mraky mist na Pribramsku, takze jako inspirace si myslim, ze dobry :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mmisa11 Ermi hotel vyjde krutě draho, já si nechávala poslat kalkulaci a hned sem to zamítla...na Novým rybníku je i spaní..a nebo areál Hulín u Sedlčan, tam je hotýlek a i chatky a rybník, bowling, minigolf a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lukashsax Diky presne o vas uvazuji :-) dostala jsem dobre reference :-)
Odpovědět
Profilova fotka
O Novem Rybniku uvazuji, ale pokud bych to chtela mit tam, tak nevim, kde udelat obrad. Dobris je jako na bezicim pasu a jinak je vsechno daleko :-( Jinak Novy Rybnik se ma zacatkem pristiho roku rekonstruovat, budou mit i vetsi kapacitu.
Odpovědět
Profilova fotka
@stesti_zm tam se dělá taky všechno, obřad hostina i ubytování. Obřad je u toho altánku tam, myslím, viď @pupickova?
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine To me pak napada otazka, co s lidma, kteri nejsou pozvani na hostinu? Kdyz to budu mit vse na jednom miste, tak prece polovine lidi nemuzu rict, ted bezte na 2hodiny pryc a pak se vratte :D
Odpovědět
Profilova fotka
@stesti_zm to nevím, já jim to všem řekla na rovinu a nikdo s tím tedy problém neměl.
Odpovědět
@stesti_zm jo jo, obřad se dá udělat v NR v altánku, my ho tam budeme taky dělat a přesně ten samý problém s hosty co nejsou zvaní na hostinu jsem řešila taky...takže zveme všechny na všechno :-D varianta by byla udělat obřad třeba ve tři hodiny odpoledne a pak rovnou raut, bez hostiny, což se určitě takhle dopředu dá naplánovat i domluvit s matrikou v pohodě ;-) @lamorgaine Ano! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V nedeli mame schuzku v Zaluzanech, tak jsem na to zvedava. Trosku se desim, aby to nebylo prehnane s trofejema jako Konopiste, na jedne fotce to tak vypada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stesti_zm To me tesi - od kohopak? ;-) Budes chtit rezervovat termin? Preci jen uz zacinam obsazovat svatebni sezonu 2013 a uz za par dnu muze byt pozde. Nevyhrozuju, konstatuju.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stesti_zm No jasně, my to sami zažili a následně i udělali, oběd jsme měli také jen s rodinou. Zbytek se courne po městě, nebo půjde na procházku. Jen pokud je to někde mimo město, doporučuju připravit i ostatním alespoň malé pohoštění, aby Vám do rautu nepopadali hlady ;)
Odpovědět
@phuskova Toho bych se právě taky bála, že to vyjde strašně moc. Hlavně s našema obrovskýma rodina to vypadá tak na 80 hostů :-N ale zatím jen přemýšlíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja ted dostala nabidku od hotelu LIONS, kde chteji za osobu 1500 ,- za catering, je pravda ze v tom je i nealko a nejake alko neomezene, ale vynasobte to treba 70, to je silene cislo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?