Nevěsty studentky. Najdou se nějaké?

Profilova fotka
Ahojky holky, jste tady někdo kdo ještě studuje nebo právě končí vysokou školu a budete se v brzké době vdádat?
Odpovědět
no já to ještě nevím na stopro, ale snad ano...právě se učím na státnice...brrr
Odpovědět
Profilova fotka
No já se taky učím teď na státnice brr...jsi v 5.ročníku? co studuješ...vůbec mi to učení neleze do hlavy, když je tak hezky a každou chvilku jsem myšlenkama u svatby... :-)
Odpovědět
jojo, ekonomku. A jsme na tom stejně. nejhorší je mít net u sebe, jelikož jsem každou chvíli na nejenom těchto stránkách...na druhou stranu svatba je tak trošku podmíněna státnicemi...takže si to vždycky pak uvědomím a šup zpět do učení...co ty? a kdy plánuješ svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
já taky ekonomku - v Plzni, a s tím netem máš pravdu, učím se přímo u pc takže to nejde nebýt na netu, svatbu máme 12. července na zámku Kynžvart, přípravy jsou v plném proudu a do toho to učení a to hezký počasí... no hrůza :-)
Odpovědět
tak to máš opravdu za chvíli...:-) My to necháváme asi až na září, přípravy - zatím jenom okoukávání. V podstatě to ještě ani nikdo z rodiny neví... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aspoň na to budeš mít čas to připravit...a jak to máš s prací? jdeš po škole od června do práce nebo až po svatbě?
Odpovědět
čau, já jsem se vdávala asi tři týdny po skočení školy :-) docela dobrá sada to byla - učení, zkoušky, přípravy na svytbu vrcholily :-p přeju pevné nervy ;-)
Odpovědět
no zatím rozesílám životopisy, když něco najdu, tak nastupuji ihned, pokud ne, tak prostě, až něco přijde, asi nebudu ale mít nárok na nějakou dovolenou - tudiž ani na sv. cestu po svatbě..:-) ty už máš práci? co tě ještě čeká ohledně zařizování svatby? a kolik lidí?
Odpovědět
arvetka: no ale zvládlas to, že?:-)
Odpovědět
no jasně :-D ;-)
Odpovědět
ahoj holky. Držím pěstě ať ty státnice zvládnete. Já se vdávám taky 12. července a jsem v prváku na vejšce na dálkovým, taky ekonomika. Už ale rok pracuju takže to mám tak nějak všechno dohromady.. Už mi ale chybí jenom jedna zkouška tak snad brzo ten blázinec skončí a vrhnu se pořádně na svatbu. Už většinu věcí máme, ale chybí nám pár maličkostí.. Na svatební cestu můžeš jet klidně až po zkušební lhůtě, to je jedno kdy ale udělat si pěknou dovču..
Odpovědět
Profilova fotka
tak já už mám po svatbě a teď mě čekají státnice
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To vveronika: práci bych měla ale v Plzni,nakonec sme se rozhodli zůstat ještě na 3 roky v Chebu (odtud je přítel a máem tu byt, já jsem Plzeňačka) takže hledám práci že koukám po nabídkách a tak, ale tady v tom karlovarským kraji je to peklo¨, tak mám docela strach. Asi bych šla do práce až od srpne, či od záší a nebo jak píše pavoucek bych jela na svatební cestu až po zkuš. lhůtě.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak na hostinu - oběd máme 45 lidí a na večerní svatební raut máme 60 lidí, 2. den pak máme ještě zahradní paerty taky tak pro těch 50-60 lidí. Na obřadu bude tak 80 lidí, víc se jich do kaple na zámku Kynžvart bohužel nevejde.
Odpovědět
takže nevěst studentek je asi přecejen hodně.. ;-) jj.. všichni se nám to snaží vymluvit, ale někteří snad už pochopili že to myslíme vážně. V podstatě oba studujeme, já dálkově, přítel prezenčně a já mám plnej pracovní poměr a přítel jen brigádně.. bydlíme skoro rok sami a je to něco nádhernýho :) Jsme teda mlaďušcí, přiznávám, mě je 20 a mu 22, ale co už.. :) užila jsi si svatbu jester?
Odpovědět
Profilova fotka
To vveronika: mámuž zamluvený šaty,koupený botičky i popůlnoční šatky, máme fotografa, kameramana, přítel má vybraný oblek, ještě musíme pro něj sehnat košili, protože moje šaty jsou s nádechem lososové barvy, pak máme prstýnky, oznámení se už dělá, hudbu na hostinu i na obřad, ještě nám chybí zamluvit kytky, vybrat svatební dort a dojet na matriku a domluvit výzdobu v kapli na zámku. A pak takové další maličkosti. Ale bude toho ještě dost.
Odpovědět
Mirasku tak to máte celkem velikou svatbu. My budeme mít na hostinu 20 lidí a pak večer u našich na zahradě budeme grilovat a tam příjde cca 40 lidí
Odpovědět
No tak ještě máš taky čas na hledání, ikdyž po státnicích nás hledajících bude kupa, že? :-D No vidím, že svatba taky celkem ve velkém...proč zvlášť ještě zahradní party? to je pro jinou skupinu lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
To pavoucek: to jste opravdu mlaďoučký, ale je to krásný....ty co se vám to snaží vymluvit, vám to stejně nevymluví, prtože je jasné, že jdete za hlasem vašich srdcí. Máš stejnej termín svatby jako já :-) Takže se ti to blíží :-) co vše už máš?
Odpovědět
Ahojky, jsem ve 3. ročníku. svatba 8.8.... :-D
Odpovědět
na vysoké, samozřejmě.... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to vveronika: tam bude mix lidí ti co nebyli den před tím i ti co byli, bude se grilovat prasátko a šunka a popíjet a tak různě. Prostě jsme to pojali jako dvoudenní akci sobota + neděle. ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
eeviko: ahojky vítám tě..takže máš teď státnice na bakaláře?
Odpovědět
ahoj Eeviko: no vidím, že ti je do smíchu...to z toho učení, nebo z příprav na svatbu:-)??
Odpovědět
šaty, oblek, oznámení, máme zamluvenýho kuchaře (hostina se bude konat u našich doma tak nám tam jídlo dovezou a jen naservírují), dort, cukroví + koláčky, nějaký to maso na gril, v pondělí jedeme právě na matriku domlouvat další maličkosti a na zámek.. máme to v Bučovicích na zámku (okr. Vyškov).. To datum je nějaký začarovaný. 12.7.2006 jsme spolu začali chodit, 12.7.2007 jsme se zasnoubili a letos se vemem. V ten den má můj bráška narozeniny. Jo a slyšela jsem že se v ten den bude ženit i Mareš či co.. ne že bych ho nějak měla ráda, ale jen další událost k tomu datu...Jinak ani nevím co máme nemáme. Až udělám tu poslední zkoušku tak chci začit pracovat na zasedacím pořádku, koupila jsem si ty dekorativní nůžky a děrovačku co dělá srdíčka. Furt nemám boty.. ale jak jsem říkala.. hned jak skončí zkoušky tak se na to vrhnu po hlavě a snad se to všechno ješetě doladí.
Odpovědět
ne...u nás na UJEP v Ústí nad Labem je to u tohoto oboru (Učitelství českého jazyka a literatury) tak, že žádný bakalář, ale rovnou až magistr...
Odpovědět
Profilova fotka
to eeviko: já jsem taky rovnou na magisterským, jsem v posledním 5. ročníku co jsme takhle rovnou za náma už musí na bakaláře a pak na navazující.
Odpovědět
Profilova fotka
To pavoucek: Tak držím palečky na zkoušky. Poradila bys mi kde koupím ty dekorativní zkoušky, já je nemůžu sehnat...jinak toho už máte dost zařízeno, to je super...botky se ted dají sehnat dobře :-)
Odpovědět
já jsem na VUT v Brně obor daňové poradenství.. no nic holky mějte se krásně já dneska půjdu brzo z práce (momentálně totiž píšu z práce) a musím si ještě něco zařídit tak prchám.. tak ať vám to všem proběhne podle vašich představ..
Odpovědět
to u nás toho magistra teď pro 1. ročníky zrušili a je to jen na bakaláře
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?