Kategórie

Svatební výzdoba v roce 2020: Toto jsou 4 podzimní barevné kombinace, které si zamiluješ

Pokud je podzimní svatba to, po čem toužíš, barevných kombinací máš k dispozici opravdu hodně. Kromě oblíbených a klasických najdeš v dnešním článku i inspiraci v listech, které mění barvu, v sychravém počasí a slunečním svitu, které nám podzimní večer nabízí. Chladnější teploty nám naopak přinášejí podzimní odstíny teplé vanilky, šalvěje a třešní. Pro lepší přehled jsme pro vás vytvořili 4 jedinečné barevné palety, které vám pomohou vybrat to nejlepší pro vaši vysněnou svatbu.

Malý tip: Podzimní barvy použijte při všem, od svatebních oděvů, dekorací stolů až po výběr koláčů. Fantazii se meze nekladou.

1. Černá + burgundy
Černá a vínová paleta je vynikající volbou pro podzimní nevěsty. Je taková jedinečná a originální, že se začala stále častěji objevovat ve svatební výzdobě. Budoucí nevěsty mohou zvolit černé šaty pro družičky, zatímco budou držet vínové kytice, ženich si může vybrat černý oblek s vínovou kravatou. Vyzdobte stůl v černé a vínové barvě, zvolte svíčky v těchto barvách, vínové květy, černé nádobí a přidejte dotek zlata pro dokonalejší a luxusnější vzhled.

Zdroj foto: pinterest.com - munaluchibridal, Ashtyn Nicole Photo

2. Oranžová + zelená
Jemná oranžová a zelená je perfektní barevná paleta pro podzimní svatbu, která váš den trochu přiblíží k přírodě. Oranžová může do vašeho svatebního dne zapadnout mnoha způsoby, od oranžových šatů pro družičky, svatebních kytic až po svatební dort, květinové dekorace nebo pozvánky. Tato pozitivně laděná kombinace může perfektně fungovat při svatbě v exteriéry v rustikálním stylu.
3. Dusty růžová + Navy modrá
Něžná růžová a tmavě modrá mohou být opravdu dobrou barevnou kombinací pro podzimní svatbu. Romantika a něžnost, kterou vytvářejí, okouzlí asi každou nevěstu. Výjimečným doplňkem mohou být družičky v šatech v barvě námořnické modré, družbové v oblecích v tmavě modré barvě s jemně růžovými kravatami. Romantika s nádechem elegance. To bude z vaší svatby jednoznačně vyzařovat při výběru této barevné kombinace.


Zdroj foto: pinterest.com - budgetbride, esauphotos, colorsbridesmaid, pollenfloraldesign

4. Fialová + Zlatá
Fialová je oblíbenou svatební barvou již několik desetiletí. Fialová je barva, která na vaši svatbu dokáže přinést skvělý pocit královské elegance a krásy. Abyste dosáhli elegantní dotek, zlato je vhodnou barvou pro použití v kombinaci s fialovou. Oblékání družiček do fialových šatů bude hitem a ženich může použít šedý oblek s fialovou kravatou a zlatými doplňky. Na ozdobení stolů můžete použít zlaté nádobí a fialové ubrousky. Tím se vytvoří velmi dramatický a královsky vypadající svatební stůl a zlato také pomůže zabránit tomu, aby fialová barva byla příliš výrazná.


Zdroj foto: pinterest.com - weddinginvitespaper, divineweddings, theknot, etsy, brideside