Kategórie

9 žhavých svatebních trendů na rok 2019

Svatební salon Peter&Lucia vznikl v roce 2015 a specializuje se především na krátké svatební šaty a barevné spodničky. Od té doby uplynula nějaká doba a dnes nabízejí i různé barevné tylové, saténové Lo-OK sukně a svatební obleky na míru. Díky svým několikaletým zkušenostem jsou ve svatebních trendech jako doma. O ty, které udělají váš velký den ještě o trošku speciálnější, se s námi podělili v následujících řádcích.

Romantické rukávy

Rukávy na svatebních šatech dostanou v novém roce renesanční update. Vzdušné látky, objem a přehnané zdobení, to vše bude trendy. Takové romantické rukávy jsme viděli na přehlídkách Ines di Santo, Viktor&Rolf, Leanne Marshall a mnoha dalších.

Sportovní nevěsta

Jednou to muselo přijít. Legíny nosíte na nákupy, na kávu s kamarádkou a nyní nastal čas, aby se dostaly i na svatbu. Takzvané svatební tepláky si nenápadně našly své místo na přehlídkových molech. Pokud šaty nejsou pro vás to pravé a preferujete pohodlí, toto je ta správná volba právě pro vás. Sportovní oblečení nikdy nevypadalo více cool.

Růžový oblek

Už jste to slyšeli? Letos se nosí růžové obleky! A to ve všech možných odstínech, od jemně pastelové až po výraznou sladce růžovou. Pokud má váš muž k tomu dost odvahy, určitě stojí tento trend za zvážení ; ).

Mísení různých struktur

Klasické smokingy a obleky nechejte ve skříni. V roce 2019 budou ženichové nosit takové, které dohromady kombinují různé tkaniny a vzory.

Technologie na svatbě

Může se vám zdát, že drony na svatbu nepatří, ale my vám garantujeme, že příští rok budou vidět všude. Stále více párů si při hledání videografa dává podmínku mít v svatebním videu záběry svatby natočené z výšky právě dronem. Celé svatbě to dodává na dramatičnosti, nemyslíte?

Samet a tvrzený plast

Samet evokuje honosnost a eleganci, a proto se není čemu divit, že si našel své místo i ve svatebních trendech na rok 2019. Krásné jej doplňují například židle z průsvitného tvrzeného plastu. Taková kombinace vypadá nejen velmi moderně a šik, ale také elegantně a budí dojem velkoleposti.

Nový druh zábavy pro hosty

Fotobudky v roce 2018 nesměly chybět na žádné pořádné svatbě. V následujícím roce však budou na ústupu. Svatební páry začínají pomalu hledat nové způsoby, jak své hosty zabavit. Například i výkladem z tarotových karet. Kdoví, možná právě na té další svatbě, které se zúčastníte, se dozvíte vaši budoucnost na poli lásky.

Etická svatba

V posledních měsících se opravdu hodně diskutuje o tom, jak naši planetu zatěžujeme používáním jednorázových plastů. Po vzoru princezny Eugénie by budoucí nevěsty měly při plánování své svatby myslet více na životní prostředí. Od výběru květin, přes svatební šaty ušité podle pravidel udržitelnosti až po catering, který používá látkové ubrousky a skleněná brčka.

Vyvoněná hostina

Světlo zapálené svíčky dokáže za pár sekund navodit dokonalou romantickou atmosféru. Pro umocnění tohoto dojmu si stále více párů na svou svatbu vybírá aromatické svíčky s jejich oblíbenou vůní. Někteří si dokonce nechávají navrhnout unikátní vůni, speciálně pro svou svatbu.

A nyní můžete začít s plánováním své vysněné svatby. Tak co, nemůžete se už dočkat?