Kategórie

5 svatebních trendů, které se nám v roce 2018 nevyhnou

Rok 2018 přináší velmi zajímavé trendy v oblasti svateb, a to ať už ve výzdobě, občerstvení nebo zábavě. Pokud plánujete svatbu v tomto roce, možná vás inspirují.

Námořnická modrá

Námořnická modrá je skvělou barvou, pokud plánujete elegantní svatbu a chcete jí dodat moderní nádech. Tato barva se výborně kombinuje se zlatou, stříbrnou či odstíny růžové. Můžete ji použít jako svou hlavní barvu (ubrusy na stolech, šaty družiček), nebo jako doplněk k osvěžení (ubrousky, jmenovky, stuhy na židlích).

Visící květy

Květiny jednoduše k svatbě patří a v roce 2018 si je užijeme ve všech podobách. Aktuálně největším trendem jsou visící květy. Květinové aranžmá, jednotlivé květiny, závěsy a girlandy z květů, to vše můžete zavěsit ze stropu a vytvořit tak na své svatbě romantické a voňavé květinové království :-). Kreativitě se meze nekladou.

Dřevo

Velmi trendy prvkem svatební výzdoby se stává dřevo, ať už v podobně nezakrytých dřevěných stolů a židlí, nebo jako podstavce na dort, vázy svíčky, dřevěné tabule ze zasedací pořádky a podobně. Zkrátka, čím přírodnější, tím lépe :-).

Unikátní dezerty

Dezertům se na svatbách věnuje stále více pozornosti a nejde už jen o chuť, ale především o vzhled. Čím pestřejší a zajímavější výběr, tím lépe! A samozřejmě, krásné dezerty si zaslouží samostatný a krásně prostřený stůl, aby ještě více vynikly. Zapomeňte na větrníky velké jako dlaň, či čokoládové špičky plněné vaječným likérem a připravte se na ovocné pohárky a mini cheesecaky.

Nové způsoby zábavy

Klasické čepení o půlnoci či různé svatební hry se postupně vytrácejí a páry je nahrazují novými způsoby zábavy. DJ nebo kapela samozřejmě rozproudí zábavu na parketu, ale to nestačí. Hosty nemůžete zabavit jen tancem a staré tradice přestávají být pro nové generace zajímavé, proto hledají stále nové způsoby zábavy.

Videoprezentace s fotkami již není žádnou novinkou a fotokoutek si také postupně získává své pevné místo na svatbách. V roce 2018 se můžeme těšit na ještě více netradiční zábavy na svatbách.

Autorku článku najdete i mezi našimi Profesionály jako Zuzana Maliníková (Svadby podľa Ely).