Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Inzerát je prošlý.

(od 17. Dubna 2018)

Aktualizuj | Vymaž

Svatební noviny - NOVÉ ZBOŽÍ


koordinaceluciRegion Olomouc 0 inzerátů
1 hodnocení

Svatební noviny jsou velmi oblíbeným doplňkem na svatbách pro pobavení a zabavení hostů. Zároveň jsou krásnou vzpomínkou na Váš svatební den - jak pro Vás, jakožto novomanžele, tak pro hosty, kteří si většinou berou svatební noviny i sebou domů jako vzpomínku na svatební den.

Noviny jsou vyráběny dle předem připravené šablony. V novinách se pozmění Vaše údaje, Vaše fotky, apod. a noviny se upraví do barev Vaší svatby.

Noviny jsou dodávány ve formátu PDF a cena za tyto noviny činí: 500 Kč. Dále si můžete i objednat tisk svatebních novin, jak v barevné variantě, tak černobílé.

Noviny jsou 20ti stránkové, ale v případě zájmu (například kvůli ceně tisku) lze snížit počet stránek - ale vždy musí zůstat sudý počet stran, pro vazbu V1 počet stran dělitelný 4.

Celou šablonu ke stažení najdete na našich stránkách (jež jsou uvedeny na našem profilu profesionála) v sekci shop - svatební noviny.

Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího souhlasu autorky Lucie Bilanové je přísně zakázána jakákoli další publikace, přetištění, přepsání, distribuce či kopírování jakéhokoli materiálu, textu či obrázků z těchto novin. Jakékoliv neoprávněné užití je porušením autorských práv.

19. bře 2018
Zobrazení: 11308  •  Zájemců: Zájemců
500 
Svatební noviny, Svatební noviny, Svatební noviny, Svatební noviny,
 

Napiš prodávajícímu

Nezapomeň na pozdrav a slova: "Prosím" a "Děkuji"
Pokud chceš reagovat jako přihlášený/á, zadej login a heslo...
Tvé jméno a příjmení
Email
 
Podmínky prodeje uživatele koordinaceluci
koordinaceluci nemá vyplněné podmínky prodeje
Svatební noviny,
Svatební noviny,
Svatební noviny,
Svatební noviny,