Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Maledivy - Sun Aqua Vilu Reef, all inklusive - NOVÉ ZBOŽÍ


jana_dovolenasnuRegion Praha - východ 30 inzerátů
Bez hodnocení

Maledivský resort Sun Aqua Vilu Reef ****/* je součástí značky Sun Siyam, která má tři resorty na Maledivách a jeden na Srí Lance. Nachází se 145 km jižně od hlavního ostrova Malé a z mezinárodního letiště vás na ostrůvek dopraví hydroplán za 50 minut nebo levněji lze s kombinací vnitrostátního letu (40 minut na vnitrostátní letiště a následně 25 minut lodí). Na Malé má resort vlastní salonek, který je určen pro klienty po příjezdu či před odletem, pro zpříjemnění čekání na hydroplán. Zde si můžete zdarma dopřát lehkou svačinku či se občerstvit osvěžujícím nápojem a samozřejmostí je i WiFi připojení. Po dlouhém letu vás příjemně naladí masáž krku (salonek je placený po 17 hodině).

https://www.dovolenasnu.cz/maledivy/sun-aqua-vilu-reef/

Cena zahrnuje 7 nocí za osobu v dvoulůžkové Beach Vile s All Inklusive + 2 noci cesta (10 dní dovolené), letenku v optimální knihovací třídě, transfery letadlem, ČJ delegáta. Platné pro termíny v období 8.1.-8.4.2019, 1.8.-31.8., 1.10.-31.10.2019. Doporučujeme si připlatit Jacuzzi Beach vilu. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

15. led 2020
Zobrazení: 343  •  Zájemců: momentalně žádní
75550 
Maledivy - Sun Aqua Vilu Reef, all inklusive, Maledivy - Sun Aqua Vilu Reef, all inklusive, Maledivy - Sun Aqua Vilu Reef, all inklusive, Maledivy - Sun Aqua Vilu Reef, all inklusive, Maledivy - Sun Aqua Vilu Reef, all inklusive, Maledivy - Sun Aqua Vilu Reef, all inklusive, Maledivy - Sun Aqua Vilu Reef, all inklusive,
 

Napiš prodávajícímu

Nezapomeň na pozdrav a slova: "Prosím" a "Děkuji"
Pokud chceš reagovat jako přihlášený/á, zadej login a heslo...
Tvé jméno a příjmení
E-mail
 
Podmínky prodeje uživatele jana_dovolenasnu

Všechny kalkulace jsou orientační a je nutná udělat přesná kalkulace pro danou dvojici, rodinu. V kalkulaci jsou obsaženy ideální tarify letenek, které se však mohou měnit. Odlety jsou možné z Prahy i z Vídně a počet nocí je libovolný. V kalkulacích je používáno 7 nocí v destinaci + 2 noci cesta - tj. jinak 10 dní pobytu.
Některé destinace lze kombinovat i mezi sebou např. Mauricius a Réunion nebo Srí Lanku a Maledivy.
Ideální je pokud mne kontaktujete telefonicky pro rychlejší komunikaci na 737336535 nebo na mailu jana@dovolenasnu.cz

Maledivy - Sun Aqua Vilu Reef, all inklusive,
Maledivy - Sun Aqua Vilu Reef, all inklusive,
Maledivy - Sun Aqua Vilu Reef, all inklusive,
Maledivy - Sun Aqua Vilu Reef, all inklusive,
Maledivy - Sun Aqua Vilu Reef, all inklusive,
Maledivy - Sun Aqua Vilu Reef, all inklusive,
Maledivy - Sun Aqua Vilu Reef, all inklusive,