Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Mauricius - Lux Le Morne (léto) - NOVÉ ZBOŽÍ


jana_dovolenasnuRegion Praha - východ 25 inzerátů
Bez hodnocení

LUX Le Morne ***** je jeden z resortů, o kterém můžeme říct, že jej preferujeme či chováme osobní vztah. Dříve hotel Le Pavillons je nyní exkluzivní pětihvězdičkový klenot na poloostrově zařazeném na listinu UNESCO Le Morne. Společně s dalšími resorty tohoto poloostrova přispívá k jeho jedinečnosti. Z jedné strany úchvatná hora, jenž chrání pláž od východního větru. Z druhé strany pláž s bílým pískem, azurovou vodou oceánu a reefem. Často jsou zde pozorováni delfíni.

Samotný resort má neobvyklou milou atmosféru. V bujné a pestrobarevné zahradě jsou malebné přízemní a jednopatrové pavilony stavěné s citem pro architekturu. Altánky a plno květin nechávají tušit oblibu novomanželů a dvojic, jenž si tu řekli své „ano“. Ideální místo pro oslavu jubilea, či poklidnou rodinnou dovolenou.

https://www.dovolenasnu.cz/mauricius/lux-le-morne-resort/

Cena zahrnuje 7 nocí za osobu v dvoulůžkovém pokoji Superior s polopenzí + 2 noci cesta (10 dní dovolené), letenku z Prahy v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegáta. Platné pro termíny v období 9.5.-31.5.2020 a 25.7.-30.9.2020

. Možnost dokoupit all inklusive (27.790 Kč za os. na 7 nocí). Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

21. únor 2020
Zobrazení: 615  •  Zájemců: momentalně žádní
55960 
Mauricius - Lux Le Morne (léto), Mauricius - Lux Le Morne (léto), Mauricius - Lux Le Morne (léto), Mauricius - Lux Le Morne (léto), Mauricius - Lux Le Morne (léto), Mauricius - Lux Le Morne (léto), Mauricius - Lux Le Morne (léto), Mauricius - Lux Le Morne (léto), Mauricius - Lux Le Morne (léto),
 

Napiš prodávajícímu

Nezapomeň na pozdrav a slova: "Prosím" a "Děkuji"
Pokud chceš reagovat jako přihlášený/á, zadej login a heslo...
Tvé jméno a příjmení
E-mail
 
Podmínky prodeje uživatele jana_dovolenasnu

Všechny kalkulace jsou orientační a je nutná udělat přesná kalkulace pro danou dvojici, rodinu. V kalkulaci jsou obsaženy ideální tarify letenek, které se však mohou měnit. Odlety jsou možné z Prahy i z Vídně a počet nocí je libovolný. V kalkulacích je používáno 7 nocí v destinaci + 2 noci cesta - tj. jinak 10 dní pobytu.
Některé destinace lze kombinovat i mezi sebou např. Mauricius a Réunion nebo Srí Lanku a Maledivy.
Ideální je pokud mne kontaktujete telefonicky pro rychlejší komunikaci na 737336535 nebo na mailu jana@dovolenasnu.cz

Mauricius - Lux Le Morne (léto),
Mauricius - Lux Le Morne (léto),
Mauricius - Lux Le Morne (léto),
Mauricius - Lux Le Morne (léto),
Mauricius - Lux Le Morne (léto),
Mauricius - Lux Le Morne (léto),
Mauricius - Lux Le Morne (léto),
Mauricius - Lux Le Morne (léto),
Mauricius - Lux Le Morne (léto),