Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Tatra 57 a Sport - NOVÉ ZBOŽÍ


svatebni_veteraniRegion Praha 2 inzeráty
Bez hodnocení

Plánujete-li svatební obřad v Praze či nedalekém okolí, zvolte starodávný sportovní kabriolet Tatra 57 z roku 1937 a nechte se vtáhnout do idylické doby první republiky, kdy se jezdilo po levé straně vozovky a startovalo klikou a vychutnejte si zážitek z jízdy v otevřeném automobilu...

Ceny:
* Svatební obřady konající se v Praze 1.500,-/hod
* Minimální doba dopravy jsou dvě hodiny
* Neúčtujeme přistavení vozidla ani ujeté kilometry!
* Svatební obřady konající se mimo Prahu: sazba dohodou v závislosti na vzdálenosti
* Zapůjčení vozidel bez řidiče není možné
* Jízdu je možné uskutečnit v měsících duben - říjen

Informujte se prosím o volných termínech mailem, telefonicky či prostřednictvím beremese.cz

24. kvě 2018
Zobrazení: 1152  •  Zájemců: ZájemceZájemceZájemceZájemce
1500 
Tatra 57 a Sport, Tatra 57 a Sport, Tatra 57 a Sport, Tatra 57 a Sport, Tatra 57 a Sport, Tatra 57 a Sport,
 

Napiš prodávajícímu

Nezapomeň na pozdrav a slova: "Prosím" a "Děkuji"
Pokud chceš reagovat jako přihlášený/á, zadej login a heslo...
Tvé jméno a příjmení
Email
 
Podmínky prodeje uživatele svatebni_veterani

DOMLUVTE SI OSOBNÍ PROHLÍDKU VOZŮ. Parkovány jsou na Praze 10.

Jak bude automobil vyzdoben?
Květinové dekorace kromě stuh nejsou tedy zahrnuty v ceně a to zejména z toho důvodu, že každá nevěsta má své vlastní představy o výzdobě a přeje si, aby výzdoba automobilu korespondovala s její květinou či výzdobou ostatních automobilů, proto necháváme veškerou invenci na ni, je zcela v její režii. Vřele doporučujeme, aby květina na kapotu vozu byla navázána na přísavku (či přísavky) a v tomto smyslu poučili květinářku, která ji bude chystat. Potom je připevnění velmi rychlé a hlavně pevné. Stuhy máme k dispozici v bílé barvě z organzy.

Co když bude nepříznivé počasí?
Bohužel, dešti větru se poručit nedá, může se stát, že bude pršet. Automobil Tatra kabriolet může jet v každém počasí, lze natáhnout střechu, ale jízda tím pochopitelně ztrácí kouzlo jízdy v kabrioletu. Natažení střechy není dílem okamžiku, nestačí zmáčknout tlačítko, jak jsme zvyklí z moderních vozů, ale musí se natáhnout ručně a za použití nářadí, což trvá několik minut. Fotografie vozu s nataženou střechou můžete vidět v naší fotogalerii. U Felicie je natažení střechy otázkou chvilky.

Vejde se nevěsta se širokými šaty?
Vůz Tatra 57 není příliš prostorný, jak už to tak u sportovních vozů bývá. Proto doporučujeme, abyste se přišli podívat a vyzkoušeli si pohodlí na vlastní kůži. Felicie je na tom s místem a pohodlím trochu lépe a Tatraplán je prostorný i pro hodně bohatou róbu.

Kdy si mám rezervovat termín a jak je to s placením?
Čím dříve, tím lépe. Pro závaznou rezervaci termínu vybíráme zálohu ve výši 1000,- až 1500,- Kč, po zaplacení zálohy budou všichni další případní zájemci o daný termín odmítáni. Doplatek stačí v den svatby v hotovosti k rukám řidiče, nejpozději při přistavení auta na zvolené místo.

Doporučujeme, aby si každý zjistil předem možnost parkování v místě obřadu. Z našich zkušeností víme, že ne všude nechají svatební auto vjet, někde je třeba domluvit si souhlas s vjezdem u provozovatele objektu.


Tatra 57 a Sport,
Tatra 57 a Sport,
Tatra 57 a Sport,
Tatra 57 a Sport,
Tatra 57 a Sport,
Tatra 57 a Sport,