Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Svatební strom - PDF verze pro Váš tisk - NOVÉ ZBOŽÍ

černá

wedding4youRegion Brno 66 inzerátů
9 hodnocení

Svatební strom - kniha hostů:

• Cena zahrnuje zaslání stromu ve formátu pdf k vytištění.
• Zaslání na mail
• Vytisknete si libovolnou velikost.

___________________________________________

Autorské právo zakoupením nepřechází na kupujícího.
Strom je určen pro vlastní potřebu, není povoleno další šíření souboru.
Není určeno pro komerční použití.

___________________________________________

Možnosti zakoupení stromu:

PDF verze pro libovolnou velikost tisku 120 Kč (zaslání na mail)

Tisk A4 140 Kč + 85 Kč poštovné a balné (zasíláno v pevných deskách)*
Tisk A3 240 Kč + 100 Kč poštovné a balné (zasíláno v pevných deskách)*

+ přejete-li si pod strom připojit jakýkoli text (např. datum, jména, atd) =+ 30 Kč / 1 strom

* za jedno poštovné je možné zaslat více stromů.

9. kvě 2020
Zobrazení: 1030  •  Zájemců: Zájemce
120 
Svatební strom - PDF verze pro Váš tisk, Svatební strom - PDF verze pro Váš tisk, Svatební strom - PDF verze pro Váš tisk, Svatební strom - PDF verze pro Váš tisk, Svatební strom - PDF verze pro Váš tisk, Svatební strom - PDF verze pro Váš tisk,
 

Napiš prodávajícímu

Nezapomeň na pozdrav a slova: "Prosím" a "Děkuji"
Pokud chceš reagovat jako přihlášený/á, zadej login a heslo...
Tvé jméno a příjmení
E-mail
 
Podmínky prodeje uživatele wedding4you

OBJEDNÁVKA
Po odsouhlasení objednávky ze strany prodejce i zákazníka, zákazník nejprve uhradí objednávku na účet prodejce, který vám budu při uzavření dohody sdělen. Prodejce pak zboží v předem smluveném termínu vyrobí a odešle na smluvenou adresu zákazníkovi. Jelikož se jedná o výrobu na zakázku není možné u tohoto zboží uplatňovat jakékoliv odstoupení od smlouvy a vrácení zboží, které bylo vytvořeno pro konkrétního zákazníka.

POŠTOVNÉ a BALNÉ (materiál na balení - krabičky, bublinky,...)
Odvíjí se od celkové velikosti objednávky. Zpravidla se poštovné pohybuje od 85 Kč do 150 Kč, podle velikosti a váhy balíčku. Vždy odesílám pečlivě zabalené jako doporučený dopis / balíček. Vývazky vždy zasílám v krabičce, přijdou pak krásné, nepomačkané.

DOBA DODÁNÍ
Jelikož je zboží vyráběno na zakázku, je doba dodání cca 4 týdny od přijetí platby. Doba dodání se může lišit v závislosti na svatební sezóně, v které může být delší, naopak mimo svatební sezónu může být doba dodání kratší. Potřebujete-li dodání v kratší době než je jeden měsíc, informujte mne o tom.

Nejsem plátce DPH.
_____________________________________________________________________________

OBCHODNÍ PODMÍNKY

1. Úvodní ustanovení

1.1 Zde uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce wedding4you. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1 Potvrzení objednávky provede prodávající, nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.2 Při požadavku změny charakteru (barva, velikost, počet a pod.) objednaného zboží v doplňkové zprávě objednávky, nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled a může v takovém případě objednávku odmítnout. Změnu na charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.3 Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícím.

2.4 O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2.5 Dodací doba u zboží na zakázku začíná běžet dnem připsání peněz od nakupujícího ve prospěch prodejce.

3. Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží

3.1 Kupující může do 14 dnů od doručení zboží v souladu s Občanským zákoníkem bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit.

3.2 Zboží musí být vráceno nepoškozené a bez zjevných vad způsobených užíváním a to ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě.

3.3 Kupující musí před vrácením o tomto kroku informovat prodávajícího.

3.4 Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.5 Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

3.6 Jedná-li se o zboží vyrobené či pozměněné podle přání zákazníka, není možné od takové smlouvy odstoupit.

3.7 Nevyzvednutí zboží, které bylo doručováno Českou poštou nebo jinou doručovací společností, se nepovažuje za řádné odstoupení od smlouvy ani vrácení zboží do 14 dní, při takovém způsobu odstoupení od smlouvy se nevrací poštovné.

4. Reklamace

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud dodá kazové zboží, tak má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2 Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3 Ke každé objednávce je na vyžádání kupujícímu vystavena elektronická faktura s možností vytisknutí, která zároveň slouží jako záruční list.

4.4 Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1 Zboží je odesíláno Českou poštou. Převážně jako doporučený balík / dopis.

5.2 Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

5.3 V případě, že nedojde v úložní době k převzetí zásilky zákazníkem a zásilka bude vrácena zpět prodávajícímu, ale
zákazník má o zboží nadále zájem, lze individuálně prostřednictvím vnitřní pošty dohodnout opětovné odeslání. V takovém případě se zákazník zavazuje uhradit prodávajícímu náklady na opětovnou přepravu zásilky.

5.4 V případě, že nedojde v úložní době k převzetí zásilky zákazníkem a zásilka bude vrácena zpět prodávajícímu a zákazník již o zboží zájem nemá, bude mu prodávajícím vrácena částka za zboží ponížená o poštovné (Neplatí pro zakázky zboží, které je vyráběno na přání zákazníka. Platí pouze pro zboží skladem.).

5.5 V případě, že nedojde v úložní době k převzetí zásilky zákazníkem a zásilka bude vrácena zpět prodávajícímu, jedná-li se o zakázku na přání zákazníka, bude zásilka uložena na adrese prodejce s možností osobního převzetí ze strany zákazníka. Po opětovném uhrazení poštovného bude zásilka zaslána zpět zákazníkovi. Za každý pracovní den, kdy je uložena vrácená zásilka na adrese prodejce je účtován úložní poplatek, a to 5% z ceny zakázky. Pokud tedy nedojde do 20 pracovních dní k vyzvednutí nebo znovu zaplacení poštovného, propadá tato zásilka ve prospěch prodejce k úhradě vzniklých úložních nákladů.

6. Ochrana osobních údajů

6.1 Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. července 2014.

Svatební strom - PDF verze pro Váš tisk,
Svatební strom - PDF verze pro Váš tisk,
Svatební strom - PDF verze pro Váš tisk,
Svatební strom - PDF verze pro Váš tisk,
Svatební strom - PDF verze pro Váš tisk,
Svatební strom - PDF verze pro Váš tisk,