Kategórie

Nevěsta Šárka: "Miluji 50. léta a Marilyn Monroe, takže svatba v tomto stylu byla pro mně jasná volba."

Dneska budeme cestovat časem! A to do 50 let. Nevěsta Šárka si totiž jako téma na svou svatbu s Ivanem vybrala právě tuto dobu. Její volba byla jasná, jelikož miluje Marilyn Monroe. Dle mého ale svým vzhledem a vymazleností jejího outfitu Marilyn rozhodně předčila :-).

Kdy jste se s tvým manželem poprvé setkali a kdy to všechno přerostlo v lásku?
Teď 24. září to bude 10 let, co se známe a jsme spolu. Bylo to na narozeninách našich společných kamarádek. Nevím, jestli to byla láska na první pohled, ale netrvalo to dlouho a byli jsme v tom až po uši.

Po jak dlouhé době a jak jsi byla požádána o ruku?
Po skoro 9 letech. Tak nějak jsme napřed chtěli miminko a pak až byla svatba. Požádal mě na místě našeho prvního rande, bylo to neskutečně dojemný.

Do jakého stylu jste ladili svatbu? Bylo těžké toto téma vybrat?
Styl jsem měla jasný už od té chvíle, co jsem nad svatbou začala přemýšlet. Miluji 50. léta, Marilyn Monroe a podobné krasavice, takže pro mě jasná volba. Navíc já jsem si sama sebe nedokázala představit v nějakých princeznovských šatech a ani mé okolí ne. Šaty byly úžasný, lepší jsem si vybrat nemohla. Užila jsem si to s nimi až do konce.

Kdo vám byl při přípravách nejvíce nápomocný?
Kamarádi nám hodně pomáhali s výzdobou a organizací obřadu a podobných záležitostí. Rodiče se postarali o cukroví a občerstvení. Všichni nám hlavně pomohli v tom, že ten náš den byl božííííí. Takže všem velké díky.

Co bylo nejtěžší sehnat na svatbu?
S ničím jsme neměli nějaký velký problém. Měli jsme štěstí, že spoustu kamarádů nám pomohlo. O to to bylo dost jednodušší.

Tvé nožky zdobily krásné Melissky. Z jakého materiálu vlastně jsou a jsou to boty pohodlné?
Melissky jsou nádherný a pořád i voní. Jsou to plastové boty. Je ale pravda, jak říkáš, neskutečně mi klouzaly. Ještě k tomu jsme měli obrovské teplo, takže večer na tancování jsem si je vyzouvala. Ale nelituji, byly podle mých představ. Byla to moje první věc, co jsem si koupila na svatbu.

Kde všude jsi čerpala inspiraci?
Hodně z Pinterestu, takových svateb tady není moc. Pak taky Beremese a nějaké věci napadly i mě, až mě to samotnou překvapilo.

Jaké bylo tvé svatební ráno?
Nemohla jsem dospat. Probudil mě kohout asi o hodinu a půl dřív. Kokrhal u sousedů a já už nemohla zabrat. Ale tak jsem se těšila, že mi to nevadilo. Bylo to všechno fajn, celý ráno a dopoledne.

Bavilo vás svatební focení? Neměli jste trochu trému před objektivem?
Focení bylo naprosto dokonalý. Manžel se nerad fotí, ale on si to užil snad víc, než já. Byl úžasný, vymýšlel pořád nějaké blbosti. A já jsem šašek od malička, takže před foťákem se cítím dobře.

To krásné auto, u kterého jste se fotili, je vaše, nebo jste si ho vypůjčili na svatbu?
To mi zařídila moje kamarádka. Já takové podobné hledala, ale nemohla jsem nikde najít a ona s tím přišla měsíc před svatbou a musím říct, že to bylo super. Úplně se nám to hodilo do toho stylu. A auto to bylo nádherný.

Vybíral si ženich svůj svatební outfit sám?
Půl na půl.

Co jste si ten den nejvíce užili?
My si užili celý den. Obřad byl dojemný, focení bylo jen o nás dvou a večer to byla party největší. Skoro celou dobu jsme jen tancovali. Lepší svatbu jsme si ani nemohli přát, ale opravdu je to o tom, jaké lidi tam máte. Takže tu atmosféru a všechno kolem vytvoří hlavně oni. Škoda že to vždycky tak rychle uteče.

Proběhlo vše podle vašich představ?
Já nejsem žádný perfekcionista, takže já si to nijak nemalovala, prostě jsme si to chtěli užít. Takže nějaké maličkosti, co se vyskytly, jsme hned házeli za hlavu.

Víc fotografií ze svatby Šárky a Ivana:

Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně štěstí!