Kategórie

Retro svatba v rudém odstínu ve stylu 50. let na Farmě Vysoká

Svatba ve stylu retro Denisy a Petra je příjemným oživením svatební sezony.

Jak vznikl nápad svatby ve stylu retro?

Chtěli jsme něco jiného, než je současný trend, a už dlouhou dobu se mi líbí móda 40. a 50. let, takže volba byla jasná.

retro svatba

rudé boty pro nevěstu

svatební účes a nevěstin závoj


converse na svatbě

svatební retro líčení

svatební účes a fascinátor

Kde si čerpala nejvíce inspirace a kdo ti pomáhal?

Inspiraci jsem čerpala hlavně z Pinterestu a několika alb tady na Bereme se. Celkový styl jsem konzultovala s několika kamarádkami, veškerou výzdobu pak zařídila paní Sedláková z Farmy Vysoká, já pouze řekla svojí představu a některé detaily, na kterých jsem trvala.

svatební kytice z rudých tulipánu

netradiční svatební prsteny

nevěsta a gumaky

retro nevěsta


Se kterými dodavateli jsi byla nejvíce spokojená?

Rozhodně musím doporučit vizážistku Petru Šnajdárkovou, která se postarala o můj make-up a účes. Péťa je skvělá profesionálka a strávila jsem v její společnosti velmi příjemné dopoledne.
Dále bych ráda zmínila Báru Machačovou a její Královský cupcake, která se nám postarala o dort, svatební koláčky a veškeré sladkosti, které byly fenomenální.
Rozhodně musím doporučit i fotografky Petru Sukovou a Ivu Kohoutovou (Foody design). Petra byla naší hlavní fotografkou a během celé svatby byla v podstatě neviditelná, ale výsledek rozhodně stojí za to, jsme z fotek nadšení. Iva je moje kamarádka, která profesionálně nefotí dlouho, ale její práce se nám velmi líbí.
A v neposlední řadě musím zmínit Farmu Vysoká, jmenovitě paní Janu Sedlákovou, která má na svědomí celou organizaci, koordinaci a výzdobu.


svatební dort z malých dortíku


retro rudá svatební výzdoba

rudá svatební výzdoba
Který moment svatebního dne ti zůstane navždy v paměti?

Asi nezapomenu na okamžik, kdy jsem došla k oltáři a uviděla, že venku sněží. V podstatě se mi tím splnil sen o zimní svatbě (původně jsme váhali mezi jarní a zimní svatbou).

Víc fotografií ze svatby Denisy a Petra:

Děkujeme za rozhovor a přejeme všechno dobré!