Kategórie

Představujeme vám 10 nejčtenějších rozhovorů z našeho magazínu v roce 2018!

Rozhovory s našimi nevěstami přinášejí mnoho nápadů a inspirací, vtipných příběhů a situací, které se udály během jejich svatby či při jejím plánování. Sestavili jsme pro vás žebříček 10 nejčtenějších rozhovorů roku 2018, aby vám nic neuniklo a mohli jste si přečíst svatební příběhy nevěst, které jsme vyzpovídali, a jejichž svatby vás zaujaly nejvíce.

10. Nevěsta Lenka: „Každý mi říkal, ať počítám, že se něco nepovede a já s tím opravdu počítala, ale ono nic! Všechno bylo perfektní.“
Ačkoliv na internetu můžeme vidět spoustu krásných svatebních editoriálů, svatby, které můžete vidět na Beremese, jsou mnohem lepší a to proto, že jsou reálné. Každý detail je promyšlený a vše je dělané od srdce. A nad to není. Jednou takovou svatbou je i ta Lenky a Vítka.

Celý rozhovor si můžete přečíst ZDE.

9. Nevěsta Kateřina: „Všichni už byli nastoupeni, hudba hrála a já nikde. Podle hostů manžel pěkně zbělal a vypadal na omdlení.“
Nejoblíbenější období pro svatbu jsou letní měsíce, ale díky svatbě Kateřiny a Honzy uvidíte, že taková říjnová svatba v archeoskanzenu má své obrovské kouzlo! Vlastnoruční svatební výzdobu ladili do přírodního stylu - dřevěné prvky, sušené kvítí a nepřeberné množství břečťanu. Tak co, dáte podzimu šanci?

Celý rozhovor si můžete přečíst ZDE.

8. Nevěsta Veronika: „Vše zařizoval a vybíral manžel, já jen dávala souhlas.“
Dívky, ženy, muži, kdokoliv! Zastavte se na chvíli a přečtěte si řádky, které Veronika napsala o její svatbě s Lukášem. Uvidíte, že opravdu stojí za to udělat si svatbu podle sebe.

Celý rozhovor si můžete přečíst ZDE.

7. Nevěsta Nikola: „Měli jsme církevní obřad a narovinu se přiznávám, že si nepamatuji nic víc, než pohled manžela a slova kněze.“
Nikča s Ondrou si slíbili svou lásku a věrnost před Bohem v srpnu. Během svatby si střežili to nejkrásnější tajemství - u oltáře nestáli dva, ale tři. Jejich syn se narodil v lednu.

Celý rozhovor si můžete přečíst ZDE.

6. Nevěsta Lucie: „Místo jsme vybrali díky Beremese.“
Začalo to nenápadně. Pepa si Lucku vyhlídnul na Facebooku a pozval ji na kafe. Po 5 letech vztahu přišla žádost o ruku, ze které byla Lucka celkem vykulená. Pak se ale rychle rozkoukala a každý den po celý rok hledala inspiraci pro jejich svatbu. A můžete se podívat, že se to opravdu vyplatilo.

Celý rozhovor si můžete přečíst ZDE.

5. Nevěsta Lenka: „Myslím, že slaný bar hodně hostů ocenilo a v závěru svatby ze slaného baru moc nezbylo."
Růžové svatební šaty, slaný bar, tetovací koutek, slackline... Uf, ani vyjmenovat to všechno nejde! Svatba Lenky a Kamila byla opravdu záživná. Pojďte si to přečíst.

Celý rozhovor si můžete přečíst ZDE.

4. Nevěsta Eliška: „Moje svatební šaty byly tak nějak poskládány z toho, co mi vlastní kreativita dovolila.“
Nádherná svatba Elišky a Aleše ve veselých pastelových barvách. Tihle dva se báječně doplňují - Eliška rozvážná a opatrná a Aleš jde do všeho po hlavě. Vždyť taky Elišku požádal o ruku při věšení prádla. Z fotek ze svatby je jasný, že tihle dva se spolu v životě rozhodně nudit nebudou.

Celý rozhovor si můžete přečíst ZDE.

3. Nevěsta Blanka: „Je to nepopsatelný zážitek mít obřad pod širým nebem. A asi není podstatné, zda se koná v lese, na paloučku, na louce, ve stodole.“
Blanka a Jakub jsou neuvěřitelně milí lidé a navíc, jejich láska je přímo hmatatelná a okořeněná pořádnou dávkou humoru. O tom svědčí i to, že Jakub si svou novomanželku přímo od oltáře odvezl na trakaři a u svatebního veselí nechyběl červený slon...

Celý rozhovor si můžete přečíst ZDE.

2. Nevěsta Hanka: „Tvorba výzdoby a dekorací mě neskutečně bavila.“
Jestli jste někdo toho názoru, že svatba na vlastní zahradě je nemastná a neslaná, tak se rozhodně podívejte na tuhle príma svatbu Hanky a Ondry, která vás vyvede z omylu. Jak můžete vidět na fotkách, tak se jejich zahrada proměnila v hotové stanové městečko, kde se všichni bavili od rána až do večera.

Celý rozhovor si můžete přečíst ZDE.

1. Nevěsta Petra: „Hostům se nejvíc líbil styl svatby, jakým způsobem jsme ji pojali. Přece jen nejsou ještě na takový typ svatby zvyklí.“
Vínová svatba ve světě bezesporu minulý rok patřila mezi jeden z největších trendů avšak v českých vodách jsme moc svateb v burgundy tónu neviděli. To však není případ Petry a Honzy. Vše pod palcem měly holky z YES&YES, tak se čouhněte, jak se jim to vydařilo.

Celý rozhovor si můžete přečíst ZDE.

Děkujeme, že nás čtete a doufáme, že i rozhovory s nevěstami v roce 2019 budou pro vás velkou inspirací a příjemně stráveným časem.