Kategórie

Přinášíme vám žebříček 10 nejčtenějších svatebních článků v roce 2018 z našeho magazínu!

Zajímá vás, které články z magazínu Bereme se publikované v roce 2018 byly nejčtenější? Sestavili jsme tento žebříček, aby vám žádný z nich neušel.

10. 8 nejběžnějších mýtů o šetření na svatbě
Při plánování svatby se setkáte s mnoha názory jak se dá ušetřit, případně, na čem by se šetřit nemělo. Co se však vyplatí poslouchat a co raději ne? Abyste si nezpůsobila více problémů než užitku, v tomto článku vyvrátíme nejběžnější mýty týkající se šetření při plánování svatby.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

9. Svatební dress code – jaké jsou trendy a co o něm potřebujete vědět?
Jak dát pozvaným hostům vědět, že si přejete, aby přišli oblečeni v určitém stylu, určité barvě, případně aby měli na sobě speciální prvek? A naopak, jak se k předepsanému oblečení postavit jako host? To všechno a něco navíc se dozvíte v článku.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

8. 50 nejčastějších chyb, kterých se dopouštějí nevěsty
V tomto článku jsme sestavili seznam 50 nejčastějších chyb, kterých se nevěsty dopouštějí při plánování svatby. Možná i vám některé pomohou uspořádat ještě lepší svatbu, jak jste původně zamýšleli.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

7. 7 snímků svatební kytice, které musíte mít
Svatební kytice je po svatebních šatech druhou největší dominantou nevěsty, a proto je důležité nejen to, jak bude vypadat, ale i to, jak ji vystavíte na odiv. Toto jsou ty nejzákladnější záběry kytice, které by ve vašem svatebním albu neměly chybět.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

6. Originální písně na první novomanželský tanec
Pokud ještě nemáte svou píseň a nechcete vybírat z těch nejznámějších a nejobehranějších, které jste již slyšela na pěti svatbách předtím, zde je několik tipů.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

5. 5 svatebních trendů, které se nám v roce 2018 nevyhnou
Rok 2018 přinesl velmi zajímavé trendy v oblasti svateb, a to ať už ve výzdobě, občerstvení nebo zábavě. A vy jste se jimi nechali inspirovat. Článek s novými trendy na svatební sezónu v 2019 už máme pro vás připraven také a můžete jej najít zde.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

4. Handmade skládání ubrousků 4-krát jinak
Výzdoba svatebního stolu sestává z mnoha částí, komponent či ozdob. Základem stolování je však servis a s ním ruku v ruce kráčí i využívání ubrousků. Co kdyby ubrousky tvořily její součást a doplňovaly výzdobu stolů speciálním skládáním?

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

3. 10 inspirací pro svatební poděkování rodičům
V den svatby jsme jaksi více nostalgičtí. Při pohledu na naše rodiče se nám oči zalévají slzami a cítíme vděčnost za všechno, co pro nás udělali. Chceme jim poděkovat za všechny ty roky výchovy a lásky. Máme pocit, že pouze slovo „děkuji“ v tento den nestačí. Abyste si nelámala hlavu nad dárkem, který je potěší, lámali jsme si ji my, a toto jsme vymysleli.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

2. Nevěsty 2017 vybraly své nej svatební fotografie!
Jako každý rok i v sezóně 2017 se s námi nevěsty podělili se svými NEJ fotografiemi. A opět sklidily velký úspěch! Čerstvý článek s NEJ fotkami nevěst roku 2018 naleznete zase zde.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

1. Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?
Jaký je rozdíl mezi proslovem a přípitkem a jaká má mít tento úkon pravidla? Kdo má proslov na svatbě pronést? Odpovědi nejen na tyto otázky najdete v následujícím článku, který se stal v roce 2018 nejčtenějším.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

Děkujeme, že nás čtete a doufáme, že magazín bude pro vás i nadále inspirativním a užitečným místem nejen pro budoucí nevěsty, ale pro všechny, kteří se v roce 2019 chystají na svatbu. Přejeme krásnou svatební sezónu 2019!

Líbil se vám žebříček nejčtenějších článků a jste zvědaví, jejichž 10 rozhovorů bylo v roce 2018 nejčtenějších? Najdete je v tomto žebříčku.