Clip in vlasy 10 ks, 120 g, 50 cm, platina #60 (světlá přírodní blond)

Prodám 1× použité clip in vlasy 10 kusů:
- 2 kusy se 4 sponkami
- 2 kusy se 3 sponkami
- 2 kusy se 2 sponkami
- 4 kusy se 4 sponkami

Pásy vlasů jsou opatřeny ochrannou krajkou a sponkami, které mají protiskluzovou vložku v podobě silikonového pásku a potvrzuji, že perfektně dobře drží i na velmi jemných vlasech. Součástí balení jsou 2 náhradní sponky.

Délka vlasů je 50 centimetrů (22”) a jejich hmotnost 120 gramů, což už vydá i na culík. Dobře poslouží nejen na zahuštění, ale i na prodloužení.

Odstín platina #60. Nejde o „peroxidovou“ blond, je to běžná přírodní blond. Zpočátku mi přišla maličko do žluta, koupila jsem silver šampon, který jsem nakonec nepoužila, protože odstín odpovídal mým přírodním blond vlasům. Silver šampon pro případné dotónování přidám k vlasům zdarma.

Vlasy jsou vyrobeny v České republice a jsou takzvaně REMY, což znamená, že jsou seřazeny dle růstu vlasů, díky čemuž se necuchají.

O vlasy se můžete starat jako o své vlastní, tedy je mýt šamponem, používat kondicionér, různé masky, séra, tužidla, laky... Vlasy lze i tónovat, barvit a různě upravovat – fénovat, žehlit, kulmovat, natáčet.

Vlasy jsou 1× použité, ale bez známek použití a bez poškození. Po použití byly vlasy umyté přírodním šamponem značky Urtekram a usušené volně vleže na osušce.
Vlasy byly koupeny přímo na prodejně Profi Beauty a jsou v záruce do 15. 5. 2022. Daňový doklad dodám.

Původní cena 3.499 Kč, prodám za 2.800 Kč při osobním odběru v Praze Dejvicích (pracovní dny cca 8:00 - 17:00).
Nebo je možné zaslání po celé ČR:
- buď na vybranou pobočku Zásilkovny – celková cena by byla 2.885 Kč, podmínkou pro zaslání je uhrazení 85 Kč za dopravu a dobírku předem na účet, zbylé 2.800 Kč by byly dobírka
- nebo jako cenný balíček České pošty – celková cena by byla 2.950 Kč, podmínkou pro zaslání je uhrazení 150 Kč za dopravu a dobírku předem na účet, zbylé 2.800 Kč by byly dobírka.
V případě platby předem na účet by bylo poštovné nižší, v případě zájmu o tento postup mě prosím kontaktujte.

Napiš prodávajícímu přímo zde

Nemůžete poslat zprávu, protože inzerát byl vymazaný.

    Prodávající

    ellux

    Podmínky prodeje tohoto uživatele

    Cena předmětu je vždy uvedena v inzerátu včetně podmínek platby.

    Nabízím možnost zaslání všech předmětů na...