Dekorace na svatební bránu

Prodám květiny pastelových barev na dekoraci svatební brány. Dále jsme využili dostupnou čerstvou zeleň (převážně buksus, ten mohu v případě zájmu poskytnout zdarma).
Květy jsou ručně vyráběny z foamiránové pěny, při použítí v zeleni vypadají jako živé růže, gerbery a jiné, navíc ani při tropických teplotách nevadnou🙂
K dispozici mám dostatek květů v bílé, světle růžové a lososové barvě, které lze využít v různých kombinacích. My jsme použili převážně bílé růže, které jsme doplnili několika světle růžovými a losovými květy. Každý květ je vybaven drátkem pro snadné upevnění, květy lze tedy naaranžovat dle vlastní představy.
Mohu přidat i další květiny uvedených barev na dozdobení např. na dekorace židlí nebo další květinové aranžmá, případně prodat jednotlivé květiny zvlášť (cena dle velikosti od 10 do 35Kč/ks).
Osobní předání je možné v Červeném Kostelci (případně v Náchodě), mohu také zaslat přes Zásilkovnu nebo poštou.
Detailní popis jednotlivých květin najdete v mém dalším inzerátě. V rámci svých dalších inzerátů nabízím mimo jiné také pedigový košíček s foamiránovými květy vhodný na obřadní stůl nebo pedigové srdce na auto novomanželů zdobené mašlí a foamiránovými květy.

.

Napiš prodávajícímu přímo zde

Nemůžete poslat zprávu, protože inzerát byl vymazaný.

    Prodávající

    Podmínky prodeje tohoto uživatele

    Uživatel nemá vyplněný popis a pravidla.