Svatební šaty s holými zády od návrhářského dua Kabelková a Oplocká

Milé ženy a dívky, nabízím k prodeji své svatební šaty s holými zády od nepřekonatelného brněnského návrhářského dua Kabelková a Oplocká.
Byla jsem třetí nevěstou, která měla šaty na sobě. Pro představu: Měřím 168 cm, na fotkách mám 4cm vysoké podpatky, vážím 54 kg, v pase mám 65 cm, přes ňadra 88 cm. Šaty jsem si nechávala upravit profesionální švadlenou - byl snížen zip a tím zvětšen výstřih na zádech, srovnána délka šatů, které jsou nyní bez vlečky a při mé výšce s podpatky nesahají až na zem (chtěla jsem v šatech tančit celou noc) a přišity odstávající lístečky (původně lepené). Pro větší pohodlí jsem měla šaty pod lopatkami přilepeny páskou na tělo (nabízím v katalogu zde: Oboustranná lepící páska na tělo a oděv). Přestože mají šaty holá záda, nedrží je "síťka" přes dekolt či záda, což bylo mám zásadním přáním. Ňadra jsou vyztužená, není potřeba mít podprsenku.
Vršek šatů je lepená krajka, spodní část spodnička a tyl. Šaty nemají kruh, objem dělá tyl, který je nahoře (nikoliv pod látkou). Barva není úplně sněhově bílá, ale odstín champagne je podle mě tmavší než jsou šaty ve skutečnosti, proto v popisu uvádím jako "sněhově bílé". Šaty byly velmi pohodlné, vydržela jsem v nich až do rána, nepřevlékala jsem se. Stuha, kterou mám na fotkách na zádech, je z věnečku a není součástí šatů.
Šaty prodávám včetně originálního ramínka a pytle s logem Kabelkové a Oplocké.
Šaty jsou vyčištěny v profesionální čistírně, doložím účtenkou.
Šaty je možné kdykoliv vyzkoušet v Brně u ústředního hřbitova, preferuji osobní předání.
K šatům nabízím i kravatu, která byla kupována společně s šaty u Bandiho a kterou má na fotkách ženich. Použita pouze při této příležitosti, cena 500 Kč, barva naprosto odpovídá barvě šatů (jakmile nafotím, bude k dispozici i v mém katalogu).
Věneček byl ručně vyráběn ByIli: https://www.facebook.com/byili/
Květiny z ekologického zemědělství jsem měla od Farmy Řezanka: https://www.rezanka.cz/
Fotky fotil Jiří Lubojacký - Catching Reflection of the Soul: https://jirilubojacky.com/

Napiš prodávajícímu přímo zde

Nemůžete poslat zprávu, protože inzerát byl vymazaný.

    Prodávající

    tamarav

    Podmínky prodeje tohoto uživatele

    Uživatel nemá vyplněný popis a pravidla.