Svatební šaty, které z vás udělají vílu

Snové svatební šaty s vlečkou, se kterými se budu s těžkým srdcem loučit. Ale jsou tak nádherné, že je jich pro skladování ve skříni zkrátka škoda, a tak jistě potěší další nevěstu, která v nich udělá stejnou parádu.

Šaty měly ohromný úspěch nejen u ženicha, ale i u svatebních hostů. Ještě dlouho po svatbě jsem slýchávala jaké nádherné šaty jsem měla. Stačí si je obléci a okamžitě se budete cítit jako víla. Přidáte něco třpytivého do vlásků a rázem je z Vás noblesní princezna. Šaty jsou nadčasové a moc pěkně propracované.

Vrchní díl je tvořený bílou krajkou vyplněnou tělovým tylem, takže na těle je vidět jen krajka. Poprsí vyztuženou pleťovou podprsenkou. Na zádech je z krajky vytvořené srdíčko spojené knoflíčky, které jsou potažené látkou šatů.

Spodní část šatů tvoří 4 vrstvy z nichž horní je tylová. Barva šatů je ivory a jsou ve velikosti 36, sedí ale i na 34. Jsou šité na výšku 170 cm + 3 cm podpatky. V případě zájmu zašlu i další své míry.

Na spodních třech vrstvách vlečky jsou přidělaná poutka pro uchopení při tanci.

Šaty jsou vyčištěné, jako nové. Starala jsem se o ně moc hezky a neměla je na sobě dlouho, na svatební zábavu jsem se převlékla do "popůlnočních" šatů.

Osobní odběr i zkouška možná v Pardubicích. Možnost zaslání poštou při platbě předem + poštovné.

K šatům přidám i zbytky látky kdyby si nová nevěsta chtěla nechat ušít například kytičku do vlasů. Možná by to vystačilo na motýlka pro ženicha, nevím jaká je na něj spotřeba.

Při rychlém jednání možná sleva 🙂

Napiš prodávajícímu přímo zde

Nemůžete poslat zprávu, protože inzerát byl vymazaný.

    Prodávající

    Podmínky prodeje tohoto uživatele

    Nabízím naše svatební dekorace a především mé vílí šatičky které pro mě byly láskou na...